Skip to content

Koncerts “Trīs Raimondi”

Gada  skaistākie  svētki jau pavisam  drīz, aicinām  tos sajust un piedzīvot  kopā  ar  mums!  Uzdāviniet  šo  koncertu sev, saviem mīļajiem, draugiem, radiem, darbiniekiem vai tiem, kuriem no sirds  vēlētos  pateikt  paldies.

Gandrīz katru gadu pazīstamais Latvijas vijolnieks Raimonds Ozols piedāvā Latvijas klausītājiem jaunu, oriģinālu, augsti profesionāla līmeņa koncertprogrammu un ir kļuvis par muzikālā projekta “Trīs Raimondi” iniciatoru. Procesa ietvaros tika  ierakstīts jauns albums ar Maestro Raimonda Paula mūziku, Raimonda Macata oriģinālaranžējumā tieši šim muzikālajam sastāvam.

Šogad tiek realizēti šī projekta īpašie koncerti, kas jau notikuši  Ādažu Kultūras  centrā, Siguldas Devonā  un Jelgavas  Kultūras  centrā, bet  kā  noslēdzošo esam  izvēlējušies Ogres  Kultūras  centru.

Koncerts  notiks  28. decembrī, pulkst. 19:00.

Koncertā piedalīsies arī citi Latvijā pazīstami mūziķi:

  • Mārcis Auziņš (ģitāra)
  • Oskars Sproģis (bass)
  • Ainis Zavackis (sitamie instrumenti)

Koncerta pirmajā daļā skanēs fragmenti no Raimonda Ozola jubilejas programmas, tiks  atskaņota N. Paganini un A. Piazollu mūzika.

Koncerta otrajā daļā Raimonda Paula brīnišķīgās  melodijas, iegūstot jaunu un unikālu skanējumu, pārsteigs Latvijas publiku ar Maestro vienreizējo talantu šī oriģinālā muzikālā kolektīva izpildījumā.

Koncerta programma ir izvēlēta plašai klausītāju gaumei un izpildītāji sola emocionālu baudījumu visiem, jo koncerta satura veidošana un muzicēšana ir absolūts sirds darbs pašiem mūziķiem.

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs, internetā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit