Skip to content

Koncertzālē “Palladium” aizvadīts līdz šim grandiozākais grupas Citi Zēni solo koncerts

Skatītāju pilnā zālē ar skaļām ovācijām un vairākārtēju aicinājumu atkārtot dziesmas, 9. martā koncertzālē “Palladium” izskanējis grupas Citi Zēni pirmais lielformāta solo koncerts, kas ir vērienīgākais, košākais un skaļākais šovs grupas pastāvēšanas vēsturē. “Cits Koncerts” laikā kopā ar faniem un atbalstītājiem tika nosvinēta arī grupas jaunākā albuma “Cits Līmenis” izdošana.

“Cits Koncerts” ietvaros tika atskaņoti tādi grupas lielākie hiti kā Lieka Štuka, Limuzīns uz Krīta, Vienmēr Kavēju, Eat Your Salad un citi. Vienlaikus klātesošajiem pirmo reizi dzīvajā izpildījumā bija iespēja dzirdēt dziesmas no februāra beigās izdotā studijas albuma “Cits Līmenis”, tostarp aizvadītā gada vasaras karstāko ballīšu hitu – Citi Zēni kopdarbu ar Latvijā iemīļoto grupu Labvēlīgais tips  “Baļļīte”.

Muzikālo un vizuālo piedzīvojumu papildināja dejotāji no deju studijas SPACE, DA Daiļrade, plašs gaismu un video saturs, kā arī īpašie viesi un grupas draugi – Labvēlīgais Tips, Gustavo, Mazais princis, Latgalīšu Reps, Tambura Pesto(Edgars Bāliņš), Mauku sencis un grupa Elpo.

“Cits Koncerts” plašā lokā apmeklēja grupas fani, atbalstītāji, kolēģi un draugi, kā arī tādas sabiedrībā zināmas personas kā komponists Zigmars Liepiņš un dziedātāja Mirdza Zīvere, dziedātāja Patrisha, aktieris Andris Daugaviņš, dziedātājs Miks Galvanovskis, pludmales voleijbolists Edgars Točs, mūziķu menedžere Santa Kola, bērnu iemīļotā projekta Ričijs Rū vadītāja Rūta Reinika – Preisa, režisors Valdis Pavlovskis, festivāla Positivus producents Ģirts Majors, modele Kristīne Zandmane un daudzi citi.

Grupa “Citi Zēni” ir sešu cilvēku muzikālā apvienība, kuras mūziku var raksturot kā vispirms sakratītu un pēc tam atvērtu svaiga tonika bundžiņu. Grupas sastāvā muzicē Jānis Pētersons (vokāls), Dagnis Roziņš (vokāls, saksofons), Reinis Višķeris (taustiņinstrumenti), Krišjānis Ozols (ģitāra), Roberts Memmēns (bass) un Toms Kagainis (bungas).

Koncerta radošā komanda: režisors Jānis Pētersons, producents Jānis Kļaviņš, horeogrāfi Beāte Svarinska un Kaspars Melands, muzikālais vadītājs un aranžētājs Roberts Memmēns un Toms Kagainis, skaņu režisors Artūrs Sedriks Sinkevičs, gaismu režija Pavels Armanis un Rinalds Popovs, ekrānu režija Juris Matuzelis (Pepe FX) un Mārtiņš Goldbergs, make-up Mārīte Gaidele, stils Anatolijs Ksenofontovs un apģērbu veikals KOKOS. Koncerta rīkotājs kompānija Forte Production.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit