Skip to content

Konkursa „Supernova 2019“ pusfinālists Edgars Kreilis prezentē dziesmu un video

Šī gada mūzikas un autoru izpildītāju konkursa „Supernova 2019” viens no pusfināla dalībniekiem, jelgavnieks Edgars Kreilis prezentē klausītājiem savu dziesmu „Cherry Absinthe”, kam izveidots arī lirikas video. Edgars ir viens no 16 pusfinālistiem, kurš jau 26. janvārī cīnīsies par iespēju tikt konkursa finālā.

Sākotnēji konkursam “Supernova 2019” Kreilis pieteica dziesmu “Fire”, taču tā kā pusfinālā iekļuva divas dziesmas ar vienādu nosaukumu, kā arī Edgars uzklausīja žūrijas ieteikumus dziesmas uzlabošanai, tika pieņemts lēmums mainīt skaņdarba nosaukumu uz “Cherry Absinthe”.

Dziesma “Cherry Absinthe” ir par Vecgada vakaru un satikto meiteni. Par sajūtām, kas pārņem iepazīstoties, un reizē arī pirmo jūtu eksploziju – iemīlēšanos. Neraugoties uz jūtām, šis ir arī stāsts par lielisku ballīti un piedzīvojumu – mirkli, kad aizmirst pērnā gada nebūšanas un iesoļot jaunajā ar citiem mērķiem, citām vēlmēm un izjūtām, izbaudot laiku, kas mums dots.

Kā par dziesmas vēstījumu stāsta pats Edgars: “Nebūs melots sakot, ka aiz katra veiksmīga vīrieša slēpjas stipra un veiksmīga sieviete. Protams, ar dažādiem niķiem un stiķiem, jo citādi mūsu dzīves būtu garlaicīgas, vai ne? Šobrīd nezinu, kā “Cherry Absinthe” vērtēs citi, bet esmu pārliecināts, ka, klausoties dziesmu, būs iespējams izbaudīt lielo pozitīvisma devu, kas tajā mīt.”

Dziesma “Cherry Absinthe” radusies 2018. gada pavasarī, kad norisinājās otrā ”RIGaLIVE” dziesmu rakstīšanas nometne. Pasākuma organizatori bija izveidojuši komandu, kurā bija producents Arnis Račinskis ar mūziķiem Jūliju Melngaili un Edgaru Kreili, kuri pirms tam nebija darbojušies kopīgos projektos. Nometnes laikā komandas mūziķi dalījās ar savām idejām, dodot katrs savu artavu, pilnveidojot dziesmas potenciālu un veidojot to kā skanīgu stāstu, tā radās jauna oriģināldziesma ”Cherry Absinthe”.  Turklāt radošajā procesā puiši nolēma, ka tieši “Supernova 2019” būs tā īpašā vieta, kur šo dziesmu nodot plašākai auditorijai, ļaujot tai uzsākt ceļu pretī panākumiem.

Dziesmas “Cherry Absinthe” mūzikas autori ir Edgars Kreilis, Jūlijs Melngailis un Arnis Račinskis, bet vārdu autori Jūlijs Melngailis un Arnis Račinskis.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit