Skip to content

Kopfinansējuma kampaņa “Piemet kapeiku!” – “Peaks and Valleys” mūzikas video

Dziedātāja, mūzikas autore un producente Anna Pluto (Latvija) un režisors Pedro Matos (Spānija) izveidojuši sadarbību, lai kopīgiem spēkiem radītu Annas jaunākās dziesmas “Peaks and Valleys” mūzikas video. Jaunais singls ir daļa no drīzumā iznākošā minialbuma (EP) “Dark Colours Part2”.

Dziesma “Peaks and Valleys” ir par emocionāliem kāpumiem un kritumiem – satraukumu, nedrošību un bailēm, un šo emociju mijiedarbību. Dziesmā māksliniece atspoguļo prāta stāvokli, kurā bailes no neveiksmes attur cilvēku no savu sapņu īstenošanas.

Topošā video naratīvs seko meitenei, kas cenšas pārvarēt spēcīgu emociju radīto nedrošību. Video vizualizē emocionālo cīņu, ar ko dzīves laikā sastopas ikviens. Varone jūtas ieslodzīta laika cilpās, no kurām, pēc ilgas cīņas ar sevi, viņa visbeidzot atbrīvojas.

Radošā savienība Annas un Pedro sastāvā izveidojusies Edinburgā, abu mākslinieku pašreizējā dzīvesvietā. Skotija pazīstama ar tās pārsteidzošajām ainavām un dabu, tādēļ lēmums par jaunā video ideālo filmēšanas vietu nāca viegli – tika izvēlēta skaistā North Berwick piekraste. “Pašlaik mēs esam sagatavošanās fāzes beigās un esam gatavi sākt video uzņemšanu. Viss ir izplānots – scenārijs, lokācijas un atļaujas. Turklāt esam izveidojuši fantastisku komandu video uzņemšanai! Taču, lai segtu visas ražošanas izmaksas, mums nepieciešama Jūsu palīdzība.”

Atbalsts nepieciešams visu ražošanas izmaksu segšanai. No tām divas galvenās pozīcijas – filmēšanas tehnika un ceļa un uzturēšanās izmaksas. Kampaņa izveidota, lai iedrošinātu cilvēkus atbalstīt jaunos profesionāļus to radošās darbības sākumā. Apmaiņā pret finansiālo palīdzību, atbalstītāji tiks attiecīgi atalgoti ar dziesmas un video bezmaksas lejuplādi, personalizētām pastkartēm un pat privātu dzīvo koncertu! Galvenais kampaņas mērķis ir sasniegt 460 mārciņu robežu. Šī ir “Visu vai neko!” stila kampaņa. Tas nozīme, ka Anna un Pedro saņems nepieciešamo atbalstu tikai tad, ja izvirzītais mērķis tiks pilnībā sasniegts turpmāko pāris dienu laikā!

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit