Skip to content

Koru kultūras revolucionāristi Koukie People iekaro Maskavu otro gadu pēc kārtas

Koukie People – koru kultūras revolucionāristi, gospeļu tradīciju un popmūzikas apvienotāji. Savas īsās karjeras laikā paspējuši jau 2 reizes kļūt par laureātiem grandiozākajā a cappella festivālā “Moscow Spring A Cappella” (2017. un 2018. gadā). Festivālā piedalījās 184 dalībnieki no 16 pasaules valstīm, starp tiem spēcīgākie a cappella kolektīvi no visas pasaules, un arī mūsu pašu Koukie People.

Lai iekļūtu festivālā, visiem dalībniekiem ir jāiztur konkurss vairākās kārtās, iesniedzot videomateriālu ar programmu, kuru tie izpildīs. Koukie People jau otro gadu ir vienīgais kolektīvs no Latvijas, kas ir uzaicināts piedalīties šajā festivālā, un šogad atkārtoti ieguva 2.vietu lielu ansambļu kategorijā.

Koukie People izpelnījās lielu uzmanību ne tikai ar savu repertuāru, kurā ir pasaules hiti no tādiem māksliniekiem kā Michael Jackson, Imagine Dragons un pat Kanye West (jā, šis koris arī repo!). Koukie People bija vienīgais dalībnieks, ar kura uzstāšanos savā Instagram profilā dalījās Krievijas zvaigzne Valērija saviem 2 miljoniem sekotāju, piebilstot “Lūk, kā jaunieši “iekurina’” skatuvi!”. Valērija jau pagājušogad izrādīja lielas simpātijas pret Koukie People apbalvošanas ceremonijā. Arī šogad viņa bija konkursa žūrijā, un, domājams, pielika savu balsi Koukie People žūrijas balsojumam.

Koukie People pieredze šajā festivālā šogad bija īpaši krāšņa, jo viņiem bija tas gods uzstāties kopā ar Maskavas mēru Sergeju Sobjaņinu. Mērs vēlējās nodziedāt krievu klasiku “Темная ночь” (Tumšā nakts), un izvēlējās 4 kolektīvus, ar kuriem kopā izpildīt šo dziesmu – Koukie People (Latvija),  THUMMp (ASV), B vocal ( Spānija) un A’cappella Apriori (Kazahstāna).

Festivāla ietvaros dalībnieki sniedz koncertus uz 40 skatuvēm, kas izvietotas pa Maskavas centru. Šogad festivālu apmeklēja 6,9 miljoni klausītāju. Koukie People 5 dienu laikā sniedza 13 koncertus. “Tas bija ļoti nogurdinoši, taču arī tik pacilājoši. Maskavas auditorija mūs uzņēma ar ovācijām un bieži vien pat nelaida prom, līdz mums beidzās repertuārs, ko dziedāt!’” stāsta Koukie People diriģente un vokālā pedagoģe Koukie (īstajā vārdā Annija Kokare).

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit