Skip to content

Kreisais Krasts aicina fanus pulcēties uz vērienīgu koncertu klubā “First”

Šonedēļ piektdien, 19.01.2024., Latvijas leģendārā hip-hop apvienība “Kreisais Krasts” uzstāsies klubā “First”, atklājot savu 2024.gada koncertu sezonu.

Uzsākoties 2024.gadam, apvienība “Kreisais Krasts” aicina fanus pulcēties uz īpašu un enerģisku performanci, kas uzsāks šī gada latviešu hip-hop koncertu sezonu ar skaļu sprādzienu. Koncertā būs dzirdamas dziesmas no jaunā albuma “21”, kā arī tādas latviešu hip-hop klasikas, kas ir fanus iecienītas jau gadiem ilgi.

“Godīgi sakot, es nevaru sagaidīt brīdi, kad varēšu uzkāpt uz skatuves ar biedriem un sajust, gaisā virmojot, to kopīgo enerģiju ar Kreisā Krasta faniem, kas ir tik īpašā un nedublicējama. Taču šoreiz tas viss būs reiz divi, jo mēs esam parūpējušies par ļoti īpašu uzstāšanos!”

-E.V. komentē gaidāmo koncertu

„Kreisais Krasts” (KK) ir viena no lielākajām un visilgāk pastāvošajām hiphopa apvienībām Latvijā, kuri pagājušā gadā svinēja apaļu – 20 gadu pastāvēšanas jubileju, tai par godu joprojām notiek “svinības”.

Kreisais Krasts savas pastāvēšanas laikā, un joprojām ir vieni no spilgtākajiem hip-hop tradīciju veidotājiem Latvija kā mūzikā, tā arī dzīvesstilā. Savukārt Warner Music ir viena no vadošajām ierakstu kompānijām pasaulē ar vairāku gadu desmitu bagātu pieredzi mūzikas un šovbiznesa industrijā. Abu pušu sadarbība ir svarīgs posms kā grupas attīstības karjerā tā arī Warner Music Baltic darbības paplašināšanā.

Par KREISAIS KRASTS

“Kreisais Krasts” sākotnēji apvienoja Pārdaugavas hip-hopa kultūras pārstāvjus. Kopš dibināšanas 2002. gadā “Kreisā Krasta” kustība strauji attīstījās un Pārdaugavas ielās parādījās uzraksti ar diviem burtiem “KK”. Tas bija sākums daudziem mūzikas producentiem, reperiem, graffiti zīmētājiem un citiem māksliniekiem, kas tagad jau ir labi zināmi Latvijā. Uzņemot apgriezienus pēdējo gadu laikā, “Kreisais Krasts” ir spējis izraisīt spēcīgu rezonansi. 2019. gada augustā izdots apvienības debijas albums “Tilts”, kas tika svinēts ar Vislatvijas tūri un vērienīgu koncertu “Hanzas Peronā”. 2020. gada septembrī izdots otrais albums “Krasta FM”. Apvienības “Youtube” kanālam kopumā ir vairāk nekā 14 miljoni skatījumu. Apvienības sākotnējie dibinātāji ir Juris Šteinfelds (Pionieris) un Valters Zvaigznīte (Mazais Z). Laika gaitā sastāvs ir mainījies, uz doto brīdi KK biedru rindās ir vairāk nekā 20 reperi, tostarp tādi pašmāju hiphopā zināmi vārdi kā ansis, Pionieris, Dairis, Punkts uz I, Kaizers, Būū, Deniss, E.V., Ivans Baigais, Eiksho, JeeKaa, R2RS, Cepums u.c.

Foto – Toms Rings

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit