Skip to content

“Kreisais Krasts” prezentē jaunu videoklipu “Vārdu piegāde”

Hiphopa apvienība “Kreisais Krasts” iestartē augustu ar jaunu singlu un videoklipu “Vārdu piegāde”. Singla autori ir apvienības dalībnieki Kaizers un Ivans, kas videoklipā iejutušies alter ego tēlos kā Šašliks un Boriss.

“Vārdu piegāde” videoklips veidots 80. /90. gadu noskaņā. Tajā apspēlēta gangsteru un narkodīleru tematika. Nelegālo vielu vietā klipa galvenie varoņi Šašliks (Kaizers) un Boriss (Ivans) piegādā saviem klientiem vārdus aizliegtu mūzikas ierakstu formātā, kas, ņemot vērā atveidotā laika cenzūru, ir sodāma pagrīdes darbība. Sižetiskās līnijas iedvesmas avots ir leģendārs un ekskluzīvs auto – 1971. gada Volga GAZ 2424 ar V8 5,0 litru dzinēju, kas piederēja PSRS KGB ģeneralim. Radošā komanda izsaka pateicību automobiļu restaurācijas un tūninga uzņēmumam “Lucky Thirteen” par iespēju auto izmantot filmēšanā. Videoklipa režisors ir Toms Rings. Klipa pirmizrāde notika 31.jūlijā uz Baltijā lielākā ekrāna k/t “Kino Citadele” ISENSE auditorijā pirms īpaša filmas “Kriminālais Ekselences Fonds” seansa.

“Vārdu piegāde” ir otrais singls no rudenī gaidāmā “Kreisā Krasta” otrā studijas albuma. Singla vārdu autori ir apvienības dalībnieki Kaizers un Ivans Baigais, mūzikas producents Kaizers, pēcapstrāde Kaizers un Ingus (Punkts uz i). Kaizers ir pieredzes bagāts reperis un atzīts bītmeikeirs ar 15 gadu pieredzi mūzikas producēšanā. Piedalījies tādos projektos kā “Savs ir Savs” un “Satin pasauli”. Savukārt Ivans Baigais ir “miljons stilu vīrs”, kas izceļas ar daudzveidīgu repošanu. “Vārdu Piegāde” videoklipā piedalās arī “Kreisā Krasta” dalībnieks Deniss Stepanovs.

„Kreisais Krasts” ir viena no lielākajām un visilgāk pastāvošajām hiphopa apvienībām Latvijā, kas sākotnēji apvienoja tieši Pārdaugavas repmūzikas pārstāvjus. Kopš dibināšanas 2002. gadā “Kreisā Krasta” kustība strauji attīstījās un Pārdaugavas ielās parādījās uzraksti ar diviem burtiem “KK”. Tas bija sākums daudziem mūzikas producentiem, reperiem, graffiti zīmētājiem un citiem māksliniekiem. Uzņemot pamatīgus apgriezienus pēdējo gadu laikā, “Kreisais Krasts” ir spējis izraisīt spēcīgu rezonansi. Aizvadītā gada augustā izdots apvienības debijas albums “Tilts”, kas atzīmēts ar Vislatvijas tūri un vērienīgu koncertu “Hanzas Peronā”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit