Skip to content

“Kreisais Krasts” reperi R2RS un Krūmiņš izdod singlu “Laiks vīriem”

Latvijas lielākās hiphopa apvienības “Kreisais Krasts” biedri R2RS (Artūrs Strēlnieks) un Misters Krūmiņš (Jānis Krūmiņš) izdod kopdziesmu “Laiks Vīriem”, kas pretēji nosaukumā sagaidāmajam veltīta mīlestības tematikai. Ikdienā R2RS ir NBS karavīrs, tādēļ likumsakarīgi, ka līdz šim izdotās dziesmas veltītas Latvijai un patriotismam. Neierasti jaunajā dziesmā “Laiks Vīriem” atklājas personiska jūtu pasaule un videoklipā atspoguļots autora ģimenes stāsts.

“Dziesma aizved attiecību ceļojumā, pastāsta par savstarpējo sapratni, bez kuras diemžēl šajos sarežģītajos laikos būtu grūti izdzīvot. “Laiks Vīriem” simbolizē to, ka vīriešiem arī ir jūtas, tām drīkst ļauties, no tām nav jākautrējas, un tās vajag sniegt savām mīļajām dzīves sievietēm,” stāsta R2RS.

Šī ir pirmā reize, kad R2RS pats veidojis dziesmas konceptu. Viņš ir gan dziesmas pantu, gan piedziedājuma vārdu autors. Ar dažādiem ieteikumiem un atbalstu dziesmas tapšanā palīdzēja “Kreisā Krasta” biedri. Ierakstu veicis Punkts uz I, pēcapstrādi Kaizers, bīta aranžiju veidojis Trakamelodija (elektroniskās bungas), balss – Misters Krūmiņš. “Laiks vīriem” mūzikas autors ir Pauls Arnicāns, kas iespēlējis arī ģitāru, savukārt basu piespēlēja Roberts Rasa.

Videoklipa veidotāji un idejas autori ir radošā komanda “TimelessR.”, kuras sastāvā ir “Kreisā Krasta” reperis Kārlis Pauls Šēnhofs (E.V.), fotogrāfe un grafiskā dizainere Katrīna Megija Deičmane (Megi), filmētāja un profesionāla dejotāja Alise Diure (ALCE). Komandai šis bija pirmais video projekts, kas veidots kādam ārpus pašu sastāva. “Ņemot vērā to, ka neviens neesam ne režisori, ne producenti, ne arī profesionāli scenāriju rakstītāji, šis bija liels izaicinājums, kuru ambiciozi un ar stipru gribasspēku pieņēmām. Esam priecīgi par paveikto darbu, kā arī iespēju, ko mums deva Artūrs (R2RS),” stāsta reperis E.V., “TimelessR.” aizsācējs.

Artūrs R2RS kopš 2019. gada ir apvienības “Kreisais Krasts” (KK) biedrs, piedalījies albuma “Krasta FM” tapšanā, kā arī kopā ar citiem KK dalībniekiem bijis 2021.gada labdarības maratona “Dod Pieci” himnas radītājs. Kopš 2018. gada R2RS cieši sadabojas ar NBS Zemessardzes orķestri un Zemessardzes kori “STARS”, ar kuriem kopā šogad dosies tūrē ar koncertuzvedumu “Savas zemes sargs” no 30.04.2022. līdz 07.05.2022. lielākajās Latvijas pilsētās un to koncertzālēs.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit