Skip to content

Kriss Noa (Chris Noah) iznāk jauns singls “The Line”

Kriss Noa (Chris Noah) piedāvā jaunu  singlu “The Line” no martā gaidāmā EP jeb mini-albuma. Kā stāsta Kriss, dziesmā “The Line” viņš ir centies izstāstīt stāstu par to, kā dažkārt vide un apstākļi mainās, pats cilvēks arī mainās, taču ir sajūtas un emocijas, kas paliek tevī pašā nemainīgas – lai arī kā tās censtos atstāt pagātnē. 

Muzikālo materiālu dziesmai Kriss sāka rakstīt viens, taču vēlāk pievienojās pavadošās grupas taustiņ instrumentālists Mārcis Jukumsons-Jukumnieks, ar kuru kopā pabeidza dziesmas rakstīšanu un ievirzīja to žanriskajos rāmjos. Gan šo singlu, gan pārējās mini-albumā iekļautās dziesmas Krisa Noa ierakstīja sadarbībā  ar britu mūzikas ierakstu producentu Kristoferu Harisu (strādājis ar Bear’s Den, Belle and Sebastian, Ghostpoet, u.c.), ar kuru mūziķis jau sadarbojās iepriekš.

“The  Line” klajā nāk ierakstu kompāniju “Made in Baltics”/”Sony Music Entertainment” paspārnē un tā tapšanu atbalsta “Spirits&Wine”.

Kriss Noa, īstajā vārda Krists Indrišonoks ir bijis saistīts ar mūziku jau no bērnības un līdz 11 gadu vecumam apguva ģitārspēli mūzikas skolā. Pēc tās pabeigšanas Krists nolēma, ka sports viņu interesē vairāk un sākotnēji pievērsās basketbolam un nedaudz vēlāk hokejam. Taču tā kā no sevis aizbēgt nav iespējams, Krists atgriezās pie muzicēšanas 17 gadu vecumā un trīs gadus vēlāk klajā nāca debijas singls “Had It All” un mūziķis pieņēma skatuves vārdu Chris Noah. Singls tika sacerēts kopā ar brāli un tā kā guva pozitīvas atsauksmes, Krists nolēma mūzikai pievērsties nopietnāk. Otrais singls “You” iznāca vēl pēc gada un kļuva par Latvijā vienu no spēlētākajām dziesmām 2016. gadā un ieguva Autortiesību Bezgalības balvu.

Sekoja debijas EP jeb mini albums “What About Tomorrow?”, kura materiāls tapis un iedvesmots pēc šķiršanās no mūziķa vidusskolas draudzenes. EP tika nominēts labākajai debijai Latvijas mūzikas ierakstu  gada balvai “Zelta Mikrofons”. 

2018. gadā Chris Noah sadarbībā ar producentu Kristoferu Harisu ierakstīja 3 dziesmas “River”, “Fall Through” un “Inside Out”.  Līdz ar šo dziesmu iznākšanu Kriss Noa mūziku sāka ievērot un pievērst uzmanību starptautiski mūzikas blogi (Indie Air, AlexRainBirdMusic, Wolf In a Suit, Uranium Music, Purple Melon Mystic Sons, Music Injection), savukārt  “Fall Through” kļuva par mūziķa visvairāk Latvijas radio stacijās atskaņoto dziesmu.

2019. gadā Chris Noah izpārdeva solo šovu Latvijas Nacionālajā Bibliotēkā un parakstīja ierakstu līgumu ar “Made in Baltics”/Sony Music Entertainment.    

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit