Skip to content

Kriss Noa izdod mini albumu “Red light”

Šodien latviešu dziedātājs un dziesmu autors Kriss Noa (Chris Noah), sadarbībā ar Sony Music Finland & Baltics, izdod mini albumu ar nosaukumu “Red light”.  Mini albumā ir sešas dziesmas, ko producējis Kriss kopā ar ilggadējo sadarbības partneri Kristoferu Harisu (Kristofer Harris) un no tām līdz šim izdoti divi singli – “Sunboy”, kas sasniedza Latvijas radio topu 21. vietu, un “Only yours”.

Kamēr strādāju pie mini albuma, es mēģināju būt godīgs pret sevi, redzēt lietas tā, kā tās patiesi ir,” saka Kriss. “Es pirmo reizi apzinājos, ka “nejust mīlestību” nav tikai izdomāts jēdziens vai attaisnojums, lai izkļūtu no attiecībām, kurās tu vairs nevēlies būt. Šī apziņa bija kodols manā rakstīšanas procesā, kuram es piegāju no dažādiem leņķiem: nenoteiktība, šaubas, greizsirdība un nožēla. Tituldziesma “Red light” ir par ilūziju izzušanu.” viņš turpina.

Vakar, dienu pirms mini albuma iznākšanas, tas tika nosvinēts mediju un draugu pulkā restorānā AOK City.

Albuma multilinks: https://chrisnoah.lnk.to/RedLightAlbum

Kriss Noa ir viens no interesantākajiem jaunpienācējiem Latvijas mūzikā, kurš  guvis atzinību par samtainiem vokāliem, personīgiem dziesmu tekstiem un spēcīgām melodijām. Kaut nākot no muzikālas ģimenes, viņš nebija pārāk ieinteresēts mūzikā līdz 17 gadu vecumam, kad sāka strādāt pie materiāla kopā ar savu brāli. Viņa pirmais singls “Had it all” uzreiz kļuva par hītu Latvijā, savukārt otrais singls “You” saņēma Latvijas autoru apvienības balvu – spēlētākā dziesma radio – 2017. gadā. Ar nākamajiem paša izdotajiem singliem “River” un “Fall Through” 2018. gadā Kriss saņēma atzinību no dažādiem blogiem, tostarp Indie Air, AlexRainBirdMusic, Uranium Waves, Comeherefloyd, Aofd3, Mystic Sons, York Calling, Wolf in a Suit un daudziem citiem. 2020. gadā Kriss izdeva savu debijas mini albumu “Distance”, kas Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” pasniegšanas ceremonijā saņēma nomināciju par labāko popmūzikas albumu 2021. gadā. 2021. gada nogalē Kriss parakstīja līgumu ar starptautisko ierakstu kompāniju “Sony Music Finland”.

 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit