Skip to content

Kristiāna izdod debijas minialbumu “Nejaušības”

Šā gada 15. novembrī pašmāju dziedātāja un dziesmu autore Kristiāna (īstajā vārdā Kristiāna Bumbiere) laiž klajā debijas minialbumu “Nejaušības”. Albumā iekļautas sešas dziesmas – divas no tām producējis viens no pieprasītākajiem pašmāju producentiem Kaspars Ansons, savukārt četras kompozīcijas producējis dziedātājas brālis Kristaps Bumbieris, bet miksējis un māsterējis grupas Double Faced Eels dalībnieks Mārtiņš Gailītis (Marka). Visu dziesmu autore ir Kristiāna Bumbiere.

Albumā “Nejaušības” ietvertās dziesmas radītas un ierakstītas pēdējā pusotra gada laikā, netīši darbu pie albuma aizsākot jau pagājušajā vasarā, kad tika prezentēts Kristiānas debijas singls “Guiding Light”. Tā kā albums veidots kā atskaites punkts par līdz šim padarīto, tajā iekļautas dažas jau izdotas kompozīcijas (“Guiding Light”, “Flashbacks”), kā arī vairākas pavisam jaunas un nedzirdētas dziesmas gan latviešu, gan angļu valodā.

Līdz šim izdotās Kristiānas oriģināldziesmas – “Guiding Light” un “Flashbacks” – startējušas ar labiem panākumiem, uzvarot radio SWH “Priekšnama” topā, nonākot radio “Pieci” jauno izpildītāju rubrikā “Tramplīns” un radio staciju rotācijās, kā arī skanot Kristiānas koncertos. Šobrīd dziedātāja turpina papildināt savas vokālās prasmes pie pasniedzējas Annijas Oueijan, kā turpina aktīvas uzstāšanās kopā ar grupu.

Līdz ar albuma izdošanu tuvākajā laikā dienas gaismu ieraudzīs albuma tituldziesmas ar tādu pašu nosaukumu – “Nejaušības” – video.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit