Skip to content

Krisy izdod dziesmu “UsvsWorld”

Pašmāju enerģiskā dziedātāja un repere Krisy izdod dziesmu angļu valodā “UsvsWorld”. Dziesmas vēstījums ir par mūziķes pieredzi romantiskajās attiecībās, sevis iepazīšanu un otra iemīlēšanu to piedzīvojot.

“UsvsWorld” radošais process aizsākās šī gada sākumā, brīvā gaisotnē. Lai arī Krisy iepriekš ir sadarbojusies ar vairākiem producentiem, šo kompozīciju izvēlējusies producēt pati. Mērķis bija izveidot nostalģisku un harmonisku skanējumu, kas spētu gan relaksēt, gan aizraut. Dziesmas fināla fāzē tika piesaistīts atzītais vietējais producents Artūrs Šēnfelds (shenfi), kurš šo projektu papildināja ar mix, master un savu ģitāras spēli.

“Dziesma “UsvsWorld” ir par mūsu otrajām pusītēm, kas ļauj iepazīt sevi no citas perspektīvas, izprast savas iekšējās sajūtas, kā arī šķietami no jauna atklāt lietas, kuras tika iepriekš aizmirstas. Mūzika ir mana sirds lieta, tā piepilda manu dvēseli, un ja kaut vienam cilvēkam tā liek kaut ko sajust, tad mans mērķis ar mūzikas radīšanu ir sasniegts,“ stāsta Krisy.

Krisy ir repere un dziedātāja no Latvijas, kura raksta savas dziesmas angļu valodā. Savu muzikālo darbību sākusi 2019. gadā izdodot dziesmu “Don’t flip your wig”. Krisy sevi neuzskata par viena  konkrēta žanra mākslinieci, savā daiļradē mūziķe iekļauj R&B, Hip-Hopa, popa un arī elektroniskās mūzikas stilistiku. Krisy ir strādājusi  ar tādiem Latvijas repa māksliniekiem kā March, E.V., Ginger Mane un citiem.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit