Skip to content

“Labvēlīgais tips” izziņo koncertsērijas “Man jau 30” rudens metienu

Dabā ir tā iekārtots, ka pēc vasaras seko rudens. Koncertdzīvē – pēc pirmās tūres seko turpinājums. Un vasaras koncertsērijas “Man jau 30” rudens metiens notiks 11. septembrī Latgales vēstniecībā “Gors” Rēzeknē, 17. septembrī teātra namā “Jūras vārti” Ventspilī, 1. un 2. oktobrī VEF Kultūras pilī Rīgā, kā arī 30. oktobrī Vidzemes koncertzālē “Cēsis”.

Grupas uzstāšanās paredzēta divās daļās, jo, kas gan būtu koncerts bez bufetes pauzes, kuras laikā satikt draugus, radus, kaimiņus un vēl visādus kaut kur redzētus cilvēkus, kuru vārds ir grūti atminama mīkla.

Koncertsērija “Man jau 30” izziņota par godu grupas “Labvēlīgais tips” trešajai desmitgadei, kas tiek atzīmēta tieši šogad. Grupas vēstījums ir tiešs – mēs ticam, vēl dejosim disko! Un – ja svin, tad svin! Kad tad vēl, ja ne tagad?

“Man jau 30” ir frāze no grupas mūžīgā grāvēja “Alumīnija cūka” un kļuvusi par koncertsērijas vadmotīvu. Ir pagājis laiks, nomainījies ārdurvīm kods, neskaitāmi skatuves tērpi, svars sviesta iepakojumam, bankām nosaukumi, izdoti 11 studijas albumi un divas izlases. Tas viss laikā, kad “Labvēlīgais tips” ar saviem muzikālajiem stāstiem priecējis klausītājus uz Latvijas skatuvēm, privātās un neprivātās ballītēs, TV un radio ēteros.

Tādēļ šeit vietā atkārtot Andra Freidenfelda pārdomas: ““Labvēlīgais tips” – unikāls, dabisks produkts. Var lietot neierobežotos daudzumos bez bailēm, ka varētu rasties atkarība. Paralēli var lietot arī citus, latviešu labākās popmūzikas un rietumu izcilākās rokmūzikas izstrādājumus. Bet, ja nenopietni, tad mūsu spēks ir tajā apstāklī, ka nebaidāmies būt smieklīgi. Reti skatāmies spogulī, toties spogulis sāk raudzīties uz mums. Esmu ļoti bieži vadījis jauno izpildītāju koncertus festivālā “Bildes” un vēl citos pasākumos. Esmu lasījis viņu dosjē, un neviens nekad nav minējis, ka grib līdzināties “Labvēlīgajam tipam”, jo tas nav iespējams.”

Koncertsērijā izskanēs grupas populārākie, klausītāju iemīļotākie hiti: jau minētā “Alumīnija cūka”, kā arī “Frāzes”, “Čiekurs egles dēls”, “Naukšēnu disko”, “Džins ar toniku”, “Pīrādziņ, nāc ārā!”, “Lai”, “Omnibuss” un vēl citi. Būs arī daži gluži svaigi pirmatskaņojumi un arī dažas frāzes.

Biļešu cena sākot no EUR 15, un tās iegādājamas “Biļešu paradīzes” kasēs. Tuvojoties liktenīgajiem pasākumu datumiem, cena var tikt mainīta.

Koncertsērijas “Man jau 30” pilnais grafiks:

 1. jūlijs – Saulkrastu estrāde,
 2. jūlijs – Ikšķiles estrāde
 3. jūlijs – Kalnsētas parks Saldū
 4. jūlijs – Roja
 5. jūlijs – koncertdārzs “Pūt, vējiņi!” Liepājā
 6. jūlijs – koncertzāle “Mītava” Jelgavā
 7. jūlijs – Kuldīgas estrāde
 8. augusts – Neikenkalna dabas koncertzāle Dikļos
 9. augusts – Pilssalas estrāde Alūksnē
 10. septembris – Latgales vēstniecība “Gors” Rēzeknē,
 11. septembris – teātra nams “Jūras vārti” Ventspilī,
 12. oktobris – VEF Kultūras pils Rīgā,
 13. oktobris – VEF Kultūras pils Rīgā,
 14. oktobris – Vidzemes koncertzāle “Cēsis”
MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit