Skip to content

Lai dziesmas vairo prieku! “BikiGRUPA” izdod debijas albumu “BikiDZIESMAS”

Alternatīvā mūzikas grupa lieliem un maziem bērniem “BikiGRUPA” aicina mazos un lielos klausītājus iepazīt grupas debijas albumu “BikiDZIESMAS”. Albums jau no 2. marta ir pieejams visās lielākajās straumēšanas platformās. Savukārt “BikiDZIESMU” atvēršanas svētkus klātienē kopā ar “BikiGRUPU” varēs svinēt svētdien, 24. martā 15.00 kinoteātrī “Splendid Palace”.

Grupas un tās pirmā albuma nosaukums radies, iedvesmojoties no izdevniecības “Liels un mazs” dzejas bilžu grāmatu sērijas “BIKIBUKS”. “BIKIBUKA” sērijā izdots 101 dzejolis, un daudzi no tiem ir labi pazīstami arī kā dziesmas bērniem. Jaunajā albumā “BikiDZIESMAS” iekļautas gan Valtera Kaminska, Jāņa Sildega, Imanta Kalniņa un citu autoru dziesmas, ko jau iemīļojuši dažādu paaudžu klausītāji, gan jaunas kompozīcijas, kuru autori ir “BikiGRUPAS” dalībnieki. Īpašs pārsteigums klausītājiem būs Hardija Lediņa un Jura Boiko dziesmas “Ciku caku caurā tumba” mūsdienu interpretācija. Dzirdēsiet mūzikā ietērptus klasiķu Rūdolfa Blaumaņa, Viļa Plūdona, Ojāra Vācieša un citu izcilu latviešu dzejnieku darbus.

Grupa veidojusies, sadarbojoties ar izdevniecību “Liels un mazs”. Šis albums nebūtu tik īpašs bez dzejnieces Ineses Zanderes klātbūtnes. Vairākus Ineses Zanderes dzejoļus viņas pašas lasījumā būs iespējams dzirdēt gan albumā, gan arī prezentācijas koncertā kinoteātrī “Splendid Palace”, kur Inese Zandere pievienosies “BikiGRUPAS” muzikālajam ceļojumam.

“BikiGRUPA” ir 5 draugu, jaunu mūziķu apvienība. Ikdienā viņi ir arī mūzikas pedagogi, kas strādā ar dažāda vecuma bērniem un jauniešiem, un ir izjutuši, cik aizrautīgi var kopā ar bērniem klausīties, radīt un dzīvot mūzikā. “BikiGRUPAS” mērķis nav vienkārši rakstīt un atskaņot bērnišķīgas dziesmas, bet gan sniegt bērniem aizraujošu muzikālu pieredzi, kas rosina iepazīt mūzikas, dzejas un mākslas pasauli jaunās krāsās un skaņās. Tām ģimenēm, kas savā grāmatplauktā krājušas sērijas “Bikibuks” grāmatiņas, būs īpaši interesanti salīdzināt dzejas muzikālās interpetācijas ar mūsdienu latviešu mākslinieku veidotajām ilustrācijām.

Aicinām meklēt jauno albumu lielākajās straumēšanas platformās un apmeklēt “BikiGRUPAS” albuma “BikiDZIESMAS” prezentācijas koncertu 24. martā plkst. 15.00 kinoteātrī “Splendid Palace”.

Biļetes iespējams iegādāties www.bilesuparadize.lv

Sekot izdevniecības “Liels un mazs” jaunumiem var sociālo tīklu kontos: facebook.com/lielsunmazs un instragram.com/lielsunmazs

Sekot BikiGRUPAI var sociālo tīklu kontos: https://www.facebook.com/BIKIBUKS un https://www.instagram.com/bikigrupa/

 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit