Skip to content

laiž klajā jaunu dziesmu “Tūrists”

Šodien, 22.septembrī, Dons izdot singlu “Tūrists” no rudens beigās gaidāmā studijas albuma. Dziesmai tapis arī videoklips.

“Rudens ir laiks, kad skumjas un prieks mijas kopā kā uzpītas franču bizes. Tā arī dzima “Tūrists” pagājušā gada rudenī, kad biju iegrimis vēla septembra sajūtās”, tā dziesmas veidošanu atceras Dons.

Dziesmas mūzikas un teksta autors – Dons, dziesmas producents –  Kim W (Kim Wennerstrom), mikss un masterings – Tommi Vainikainen. Ieraksts veikts “AnsonLab” un “Kim’s Crib” ierakstu studijās. Izdevējs – “Dons Music”.

Klajā laists arī dziesmas videoklips, ko veidojusi radošā komanda – režisors Elvijs Pārpucis (“Later Riga”), operators – Krists Luhaers, aktrise – Viktorija Martynova, producente – Ināra Šumeiko (“film naked”).

Šī dziesma, un arī citas, jau iemīļotas kompozīcijas būs dzirdamas Dona ilgi gaidītajā vasaras koncertā 2021. gada 1.jūlijā, Rīgā, stadionā “Daugava”. Biļetes uz koncertu ir iespējams iegādāties interneta veikalā eKase.lv, t/c Spice informācijas centrā un Latgales vēstniecībā Gors.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit