Skip to content

Lapsene rudeni sāk ar jaunu dziesmu un izziņo pirmo albumu

Mūziķa Arta Dvarionas dibinātais projekts Lapsene klausītājiem nodod savu jaunāko studijas darbu, dziesmu “Ēnu kabinets (Kas dārzā)” un izziņo albumu izdošanai pavasarī.

 

“Dziesma runā par to bērnības mantojuma daļu, kas vēlākā dzīvē traucē mums realizēt katram savu maksimālo potenciālu. Ne visiem bērnība atmiņās ir dzīves skaistākais laiks. Daudzi no mums daļu savas ikdienas enerģijas patērē cīņā ar pagātnes rēgiem. Un es pats, droši vien, neesmu izņēmums”, atklāts ir Artis Dvarionas.

 

Lapsenes trešais singls tapis sadarbībā ar Latvijā pieprasīto producentu Rūdolfu Budzi (DJ Rudd), kurš strādājis pie Dona, Astro’n’out, Mesas, Triānas Parka, Aminatas un citu mūziķu ierakstiem.

“Šī sadarbība rezultējusies ar intriģējošu pagriezienu Lapsenes skanējumā. Lai arī mūzikā esmu ar pieredzi, šis projekts vēl ir jauns un savu īsto skanējumu vēl tikai meklē. Un ar prieku varu teikt, ka jaunā dziesma ir plats solis vēlamajā virzienā”, saka projekta autors.

Līdz ar jaunās dziesmas publiskošanu, Lapsene izziņo arī savu pirmo albumu, kuru plānots izdot nākamā gada pavasarī. Plašāka informācija par gaidāmo albumu sekos.

 

“Tas ir projekta pirmais lielais atskaites punkts, uz kuru vēlos tiekties. Rudeni un ziemu paredzu kā radoši ļoti aktīvu laiku, un līdzās albuma izdošanai, pavasarī plānoju arī pirmās uzstāšanās”, turpina Artis.

 

Kā ziņots iepriekš, Lapsenes debijas singls “Tukšpauris” tika publiskots šā gada aprīlī, bet jūnija beigās sekoja izdotā “Dziesma par krupju rīšanu”.  

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit