Skip to content

Latviešu dziedātājs Alekss Silvers atgriežās uz latviešu skatuves ar jaunu dziesmu latviešu valodā

Pēc 2 gadu pārtraukuma, 25. janvārī, ar jaunu dziesmu “Tu Dejo Viena” uz latviešu skatuves atgriežās dziedātājs, komponists un producents Alekss Silvers.

“Es jūtu, ka pašlaik mums visiem trūkst enerģijas, mums trūkst smaidu un pozitīvo emociju. Mēs esam stipra, smaidīga un ļoti dejoša tauta jau simtiem gadiem, tieši tāpēc es uzskatu, ka tagad mums nedrīkst klusēt par savām tradīcijām un mentalitāti, jāspridzina, jāpalīdz viens otram atgūt visu enērģiju, ko esam pazaudējuši, vairs nav jākautrējās par to, ka tu dejo viens vai viena!” – stāsta dziedātājs.

Jauna dziesma “Tu Dejo Viena”, kas iznāk 25. janvārī, simbolizē sprādzienu un jauno dziedātāja karjeras vīrzienu, parādot nenormālo emociju klāstu, ko Alekss grib pastāstīt cilvēkiem, motivēt visus neslēpt un drošāk paust pozitīvas emocijas, to draivu, ko mēs mākam izbaudīt! Laiki mainās, mums apkārt notiek dažādas lietas, bet cilvēku kultūra paliek, tā mazliet maina savu izskatu un modernizējās, bet nozīme nemainās – par to arī stāsta šī dziesma.

Agrāk Alekss rakstīja un izpildīja dziesmas pārsvarā angļu valodā, savukārt, skatoties uz visu situāciju pasaulē pedējā gada laikā, viņš saprata, ka savas emocijas grib izpaust dzimtā valodā un vairs neorientējās uz šovbiznesu citās valstīs. Dziesma “Tu dejo viena” ir trešais Aleksa Silvera skaņdarbs latviešu valodā.

“Šis grūtais laiks palīdzēja man saprast savu galveno dzīves virzienu – mākslu. Mūzika nav bizness, mūzika ir emocijas un dvēseles izpausmes, kuras nevar tikt komercializētas. Tāpēc es nolēmu, ka pareizāk pievērsties savai dzimtai kultūrai, nevis līdzināties citiem stereotipiem.”

No 25.janvāra dziesma ir pieejama visās muzikālās platfromās.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit