Skip to content

Latviešu indie elektroniskās mūzikas projekts “Bel Tempo” izdod savu ceturto singlu “Guide Me Through”

Latviešu indie elektroniskās mūzikas projekts “Bel Tempo” izdod savu ceturto singlu “Guide Me Through” – minimālā Lo Fi stilistikā ieturētu romanci. Dziesma raisa diskusiju par to, vai mums būtu jāatmet un jāaizmirst savas jūtas, kad esam izvēlējušies šķirties no mīļa cilvēka. Vai tomēr jāpiedod un jāglabā kopīgie skaistie brīži.

Dziesma “Guide Me Through” ir jau grupas otrā sadarbība ar Berlīnes ierakstu kompāniju “Amity Recordings”. Mūziķi dziesmai izveidojuši arī īpašu dzīvo versiju, ko iespējams izbaudīt video formātā.

Dziesmas live versija: 

“Bel Tempo” ir indie/elektronikas mūzikas duets no Rīgas. Pirmsākumos abi mākslinieki iepazinās dziesmu rakstīšanas nometnē “RIGaLIVE”, bet strādāja attālināti – producents Andis Ansons dzīvoja un strādāja Rīgā, kamēr dziedātājs un komponists Jūlijs Melngailis studēja mūzikas kompozīciju Londonā. Viņi savā mūzikā ietekmējušies no tādiem māksliniekiem, kā Caribou, Jungle, Sampha, Toro y Moi un citiem, apvienojot jutekliskus bītus un analogo sintezatoru skaņas ar maigiem vokāliem un pulsējošiem ģitāras rifiem, kas rada dejojamu un vienlaikus intīmu atmosfēru.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit