Skip to content

Latviešu izcelsmes angliete Maria Emilia piedāvā dziesmu “Doll Eyes”.

Maria Emilia ir septiņpadsmit gadus jauna latviešu izcelsmes dziesmu autore un izpildītāja, kas dzimusi un uzaugusi Londonā. Maria jau vairākus gadus pati sacer savas dziesmas un publicē tās savos sociālo tīklu profilos, kā arī uzstājas dažādos nelielos pasākumos Lielbritānijā.

Pagājušajā vasarā, kad meitene viesojās savas mātes dzimtajā pusē, aizsākās sadarbība ar ierakstu kompāniju “Mikrofona ieraksti”, kas piedāvāja izmēģināt spēkus ierakstu studijā un tagad, pateicoties sadarbībai ar studijas producentu Gintu Stankeviču, ir tapusi pirmā oficiāli publicētā dziesma “Doll Eyes”, kas no 23. janvāra būs pieejama mūzikas straumēšanas un lejupielādes portālos visā pasaulē. Dziesmas ierakstā piedalījies arī ģitārists Rihards Lībietis.

Maria Emilia: “Dziesma “Doll Eyes” savā ziņā nedaudz izsmejoša “mīlas dziesma”. Es pati būdama vēl tīņa vecumā, neesmu pieredzējusi daudzas lietas un apmātības, tāpēc šī dziesma ir mans protests pret to, ko es vēl nezinu. Vēlējos, lai tā skan kā “sadcore” mūzika, ar samtainu skaņu un nedaudz psihodēlisku ģitāru, bet lai visu kopā vieno vecmodīgs (vintage) skanējums. Darbs studijā bija lielisks, un mūsu sadarbība ar Gintu bija ļoti viegla un auglīga. Tieši viņš palīdzēja man atrast tās skaņas, kuras līdz šim bija skanējušas tikai manā galvā. Paldies arī Rihardam. Es esmu ļoti apmierināta ar rezultātu un ar nepacietību gaidu, kādas būs manu klausītāju atsauksmes.”

Maria Emilia: “Arī video ir apzināti veidots vecmodīgs. Mani ļoti aizrauj šāda veida attēls un video filmēšanas stilistika”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit