Skip to content

Latviešu jaunās kantrī mūzikas cerība Edvards Strazdiņš apdzied Kurzemi Iesūtne

Latviešu jaunās kantrī mūzikas cerība, dziesmu autors un izpildītājs Edvards Strazdiņš, publicē jau trešo dziesmu no pamazām topošā debijas albuma. Edvards jau iepriekš deklarējis, ka, lai arī ir dzimis rīdzinieks, ir līdz ausīm iemīlējies Talsos un Kurzemē. Tāpēc nav nekāds brīnums, ka jaunā dziesma apdzied Kurzemes skaistākās vietas no Liepājas līdz Talsiem un atpakaļ.  

Edvards Strazdiņš: “Kurzeme vienmēr bijusi tā vieta, kur jūtos vislabāk. Manas dzimtas saknes tur stiepjas jau paaudžu paaudzēm. Jau no bērnības gandrīz visas vasaras esmu pavadījis pie saviem vecvecākiem Talsu novadā. Varbūt jaunus ceļus uzbūvēt un ēkas atjaunot gluži nebūtu man pa spēkam, bet dziesmu veltīt savam mīļajam novadam es tomēr mēģināju uzrakstīt.”

Dziesmas studijas producents ir Gints Stankevičs. Dziesmas video veidojis pieredzējušais video producents Kaspars Kambars. Videoklipā izmantota 1985. gada izlaiduma automašīna VAZ.

Par video filmēšanu Edvards stāsta: “Ļoti patīkama un jauna pieredze. Paldies video producentam Kasparam, kurš manu stāstu meistarīgi realizēja klipā, kā arī paldies video redzamajai meitenei Tīnai Aukmanei par lielisko sniegumu videoklipa filmēšanā. Visbeidzot lielu  paldies vēlos teikt arī MicRec, kas deva man iespēju ierakstīt šo dziesmu un uzfilmēt video.”

Edvarda pirmā publicētā dziesma “Celties spārnos” nāca klajā šī gada janvāri. Pavasarī tai sekoja dziesma “Būt vienotiem”, ar kuru jaunais dziesmu autors un izpildītājs aicināja cilvēkus kopīgi veidot labāku sabiedrību, kurā viens otrā ieklausās. Abu dziesmu video pieejami YouTube un klausāmi visās populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit