Skip to content

Latviešu jaunās kantrī mūzikas izpildītājs Edvards Strazdiņš pamet pilsētu

Latviešu jaunās kantrī mūzikas autors un izpildītājs Edvards Strazdiņš publicē jaunu dziesmu un video, kurā attēlota lauku dzīves ikdiena.

Edvards: “Vienmēr esmu vēlējies parādīt cilvēkiem kaut nelielu daļiņu no tās lauku burvības, ko izjūtu es. Mūžīgais darbīgums, miers, klusums – tā visa ir daļa no lauku idilles. Dziesmā ieskicēta mana sajūtu glezna par laukiem, un ar video palīdzību šīs sajūtas ir arī vizualizētas.

Videoklips ir filmēts manā lauku ciemā Dursupē un tās apkārtnē, un iesaistījās ne viens vien ciema iedzīvotājs, kas tikai pierāda, cik laukos ir pretimnākoši un atsaucīgi cilvēki.”

Dziesmas “Lauku dzīves miera osta” ieraksta producents ir Gints Stankevičs, bet Edvarda lauku gaitas ar videokameru izsekoja video producents Kaspars Kambars. Dziesma pieejama visos straumēšanas un lejupielādes portālos visā pasaulē.

https://orcd.co/laukudzivesmieraosta

Tur pieejamas arī Edvarda iepriekš izdotas dziesmas – “Būt vienotiem”, “Dziesma par Kurzemi”, “Dārzs” un citas. Jaunais mākslinieks ir ceļa uz sava pirmā albuma realizāciju šī gada rudenī un pamazām rada un studijā ieraksta aizvien jaunas dziesmas.

Edvards: “Paldies MicRec par sniegto iespēju, Gintam Stankevičam, kurš ir dziesmas producents, kā arī video producentam Kasparam Kambaram. Visbeidzot, paldies visiem, kuri atbalstīja un iesaistījās video filmēšanā – SIA “Amatas”, Vinetai Plivnai, dravniekam Egonam Upītim, Lielzeltiņu Observatorijai un SIA “European Sport Installations”.”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit