Skip to content

Latviešu mūziķe ELIZZA izdod singlu “Want to Keep” sadarbībā ar Lielbritānijas “X Faktora” uzvarētāju

Valentīna dienā klajā tiek laists jaunākais Londonā dzīvojošās latviešu mūziķes ELIZZA singls “Want to Keep”, kas tapis sadarbībā ar producentu Myles Stephenson (zināms arī kā Mylo un viens no  Lielbritānijas”X Faktora” uzvarētāju “Rak-Su” dalībniekiem). Dziesmas izdošanas datums nav izvēlēts nejauši – mīlestības tematika, kas ietērpta enerģiskās popa un R&B skaņās, būs labākais pavadījums gada romantiskākās dienas dejām, neatkarīgi no attiecību statusa! 

Singlu  “Want to Keep” virzījusi virkne veiksmīgu notikumu. Sākotnēji ELIZZA to sarakstījusi kopā ar dziesmu autoru Mafro, savukārt kāds kopīgs draugs to atskaņojis dziesmas producentam Myles Stephenson, kurš piedāvāja mūziķei sadarboties, tiklīdz to izdzirdēja. Un jau pēc pirmajiem aranžijas paraugiem ELIZZA bija pārliecināta, ka šī sadarbība ir tieši tas, kas šai dziesmai vajadzīgs!

“Dziesmas vārdi ir par kādu, kurš liek man justies pieņemtai, iekārotai un pasargātai. Tā ir par laimes un mīlestības vibrācijām un fantastisko enerģiju, ko tās raisa. Kad tu satiec cilvēku, kas liek tev šādi justies, nelaid viņu vaļā!” atklāj dziesmas autore un izpildītāja.

ELIZZA nodarbojas ar mūziku jau kopš bērnības. Viņu iedvesmojuši tādi mākslinieki kā Mariah Carey, Michael Jackson un Joss Stone, savukārt par šī brīža elkiem mūziķe dēvē SIA, Dua Lipa un Jorja Smith. ELIZZA ir ieguvusi izglītību BIMM (Brītu un Īru Modernās mūzikas institūts), izdevusi vairākus veiksmīgus singlus, sadarbojies ar starptautiski atzītiem mūziķiem un tikusi intervēta gan Clash, gan BBC Introducing. Pašlaik turpinās darbs pie jaunas mūzikas, un “Want to Keep” ir tikai sākums.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit