Skip to content

Latviešu mūziķis Markus Riva iegūst galvenā Ukrainas nacionālā TV kanāla “Ukraina” prestižo “Gada Dziesma” mūzikas balvu

Latvijā un arī ārpus tās plaši atpazīsatmais mūziķis un TV šova XFaktors vadītājs Markus Riva aizvakar KIjevā notiekošajā TV kanāla ”Ukraina” mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijā “Jaungada Muzikālā Platforma” ieguvis prestižo mūzikas balvu “Gada Dziesma” par savu duetu ar Ukrainā populāro dziedātāju Myata.

Aizvakar, 18. decembrī Kijevā uz “Palace Ukraine” galvenās skatuves norisinajās Ukrainas skatītākā un galvenā nacionālā TV kanāla “Ukraina” mūzikas balvu pasniegšanas ceremonija “Jaungada Muzikālā Platforma”, kurā trumfēja pašmāju mūziķis Markus Riva, saņemot balvu “Gada dziesma” par duetu «Не відпускай» (Nepalaid) ar Ukrainā populāro dziedātāju Myata. Gada sākumā izdotā dziesma ir ierakstīta ukraiņu valodā un ļoti īsā laikā tā sasniedza hita statusu, ilgsoši saglabājot līderpozīcijas tādos galvenajos Ukrainas mūzikas topos, kā, piemēram, Золотой граммофон (Zelta Gramofons) un radiostacijas Русское Радио Украина (Russkoe Radio Ukraina) muzikālajā aptaujā Червона Рута u.c.

“Esmu ļoti priecīgs un gandarīts saņemot savu pirmo mūzikas balvu Ukrainā un vēl jo vairāk, ja tā  ir tik nozīmīga – “Gada Dziesma” par duetu ukraiņu valodā”, saka Markus Riva. “Īpašs prieks par to, ka šo dziesmu uzvarai ir izvirzījuši tieši klausītāji, kas man, kā māksliniekam, kurš nāk no citas valsts, ir pati svarīgākā atzinība. Tas pierāda, ka mūzikā robežas nepastāv”.

“Muzikālā Platforma” ir viens no skatītākajiem galvenā nacionālā Ukrainas TV kanāla “Ukraina” televīzijas šoviem. No 100 populārāko gada dziesmu vidus ar klausītāju balsojuma palīdzību tika izvēlētas 25 pašas populārākās. Tieši šīs dziesmas izskanēja īpašā balvu pasniegšanas ceremonijā “Jaungada Muzikālā Platforma”, kas norisinājās Kijevā, “Palace Ukraine”  18. un 19. decembrī un kurā uzstājās visi šī brīža populārākie un atzītākie ukraiņu dziedātāji. Balvu pasniegšanas ceremonija īpašā TV šova versijā tiks translēta TV kanāla “Ukarina” ēterā Vecgada vakarā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit