Skip to content

Latviešu reperi Sprīdīša pavadībā ir gatavi “pāršaut velniem kājas”

Latviešu repa izpildītāji Eliots un KRIVENCHY nupat klausītājiem nodevuši, iespējams, enerģiskāko šīs sezonas dziesmu “Pieci Velli”, kurai izveidots tikpat ekscentrisks videoklips. Par dziesmas muzikālo noformējumu parūpējies Ricky Done Did It!, kurš iepriekš ar izpildītājiem sastrādājies Singapūras Satīna pēdējā albumā “STONKS”, taču dziesmas apstrādi veicis FAKTS.

“Sprīdītim tikt galā ar velnu palīdzēja Vēja mātes dāvinātā stabulīte. Šeit ir daudz līdzīga ar mums – lai velni galvā nesāktu “kāpt uz kakla”, tiem jādod kārtīgi izlēkāties. Mēs, gluži kā Sprīdītis, savus velnus nodarbinām un ievirzām to enerģiju pozitīvā gultnē, radot mazliet “ragainu un spalvainu” mūziku” – tā dziesmas autori komentē savu mākslinieciskās izteiksmes līdzekļu izvēli.

“Ar šo dziesmu mēs vēlamies pieteikt arī mūsu trio gaidāmo albumu, pie kura darbi ir praktiski pabeigti un atlikusi vien apstrāde. Ar Ricky bija lieliska sadarbība Satīna albumā un mēs šajā trijotnē vēlējāmies izdot kaut ko, lai klausītāji varētu arī sagaidīt pavasarī gaidāmo Satīna albumu. Mēs gan domājam, ka mūsu veikums klausītājus sasniegs ātrāk – provizoriski februārī, kā arī mēs vēlējāmies pateikt īpašu paldies Koskenkorva par atbalstu klipa tapšanā” – komentē KRIVENCHY.

Pie videoklipa strādāja CSQ Production ar Nauri Krūmiņu priekšgalā, kurš iepriekš veidojis ekranizācijas tādiem Singapūras Satīna hitiem kā “Piededzini Mann” un “Pārāk Jauna”, kā arī kopā ar KRIVENCHY veidojis kulta šovu “PĀĻA BAZARS”.

Dziesma klausāma visos lielākajos straumēšanas servisos.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit