Skip to content

Latviešu reperis ZEĻĢIS, kopā ar producentu Mickeen izdod jaunu, nostaļģisku dziesmu

Latviešu reperis ZELĢIS (Jānis Zeļģis), sadarbībā ar producentu MICKEEN (Miks Pinzulis), piedaloties COULOIR (Artūrs Gračovs) izdod dziesmu “ATMIŅAS”.

ZEĻĢIS par dziesmu: “Uz brīdi vēlējos aizpeldēt nostaļģiskās sajūtās, atceroties nevainīgos un bezrūpīgos bērnības gadus. Dziesmas pirmajā daļā var saklausīt manu prāta stāvokli, no pozīcijas kurā tobrīd atrados – neizmērojamais pozitīvisms, alkas pēc piedzīvojumiem un jaunas pieredzes. Otrā dziesmas daļa vēsta par maniem konkrētajiem darbiem un nedarbiem, ikdienas aktivitātēm kas izveidoja manu personību un aizpildīja lielāko daļu brīvā laika.”

Šis ir repera ceturtais singls, kas tapis sadarbībā ar Mickeen, kā arī pēdējais, kas plānots pirms debijas albuma izdošanas.

ZEĻĢIS savu darbību aizsācis pirms nepilniem diviem gadiem, pa šo laiku paspējis izdot vairākus singlus, taču lielāku atpazīstamību guvis pateicoties dalībai “371 clique” projektā.

Mickeen ir producents no Valmieras, kas ar elektroniskās mūzikas izveidi darbojas jau vairāk kā 8 gadus. Zināms arī ar pseidonīmu MCKN. Pašlaik Mickeen darbojas pie sava otrā EP “Bad Habits”.

Spotify

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit