Skip to content

LATVIEŠU ROKGRUPA „NEON SATURDAYS” IZDOD SINGLU UN SPĒLĒ PRESTIŽAJĀ ANGLIJAS FESTIVĀLĀ „THE GREAT ESCAPE”.

Siguldā bāzētā alternatīvā roka grupa „Neon Saturdays” vēl pagājušajā gadā, vietējā mērogā sevi pieteica ar debijas albumu, kuru atzīnīgi novērtējuši kritiķi un kura singli vairākas nedēļas stabili turējās radiostaciju TOP20. Šogad grupa pirmo reizi apstiprināta lielākajā un prestižākajā Eiropas jauno mūziķu festivālā „The Great Escape”, kas no 14. līdz 16. maijam norisināsies Braitonā, Anglijā. Trīs dienas ilgais festivāls salīdzinoši nelielajā Anglijas dienvidu piekrastes pilsētā cieši kopā pulcēs pasaules lielāko ierakstu kompāniju pārstāvjus, ievērojamus mūzikas kritiķus un entuziastus no visas pasaules. Festivāla ietvaros savulaik sevi prezentējuši arī vairāki šobrīd visā pasaulē pazīstami mūziķi (Mumford & Sons, Tom Odell, Bastille, Kasabian, Chvrches u.c.). Latviešu grupai festivāla laikā turklāt paredzēti veseli divi koncerti – šādu iespēju mūziķiem sarūpējusi biedrība „Latvijas Mūzikas eksports”.

Pirms došanās uz festivālu britu salās, 7. maijā, klajā nāk arī grupas jaunais singls/video „Save Your Lies”. „Dziesma ir par konfliktu ar sevi, cīņu par savu izaugsmi un laimi šķietami steidzīgā, stresa pilnā un varbūt pat nelaimīgā laikā… Taču mūsu mērķis ir iedvesmot!” smejot, par singla un videoklipa ideju stāsta grupas līderis/solists Andris Ēvelis. Šis ir pirmais singls no gaidāmā otrā albuma, kuru paredzēts izdod 2016. gadā.

Rokgrupa „Neon Saturdays” dibināta 2012. gadā. Salīdzinoši īsajā grupas pastāvēšanas laikā iznācis debijas albums, divi singli (Tomorrow, Awake) koncertūres ietvaros apceļota Lielbritānija un Baltijas valstis kā arī tapis grupas pirmais videoklips. Par „Neon Saturdays” mūziku ļoti atzinīgi izteicies arī „British Academy of Songwriters and Authors” (BASCA) valdes pārstāvis Tims Freizers (Tim Fraser), starptautiski pazīstams dziesmu autors, kurš sacerējis kompozīcijas tādiem māksliniekiem kā Tīna Tērnere, Billijs Maijers u.c.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit