Skip to content

latviešu YouTuberis Br1xzy izdod singlu “Tik augstu”

26.septembra pievakarē, savu pirmo dziesmu izlaida pašmāju YouTube zvaigzne Br1xzy. Kopā ar pašmāju mūziķi st4rface, viņi YouTube publicēja mūzikas videoklipu, kura nosaukums ir ”Tik Augstu”. Pirmajās 24 stundās, šis mūzikas video ir sasniedzis vairāk nekā 9500 skatījumus un videoklipa pirmizrādes laikā, to skatījās 311 cilvēki vienlaikus.

Br1xzy ir YouTube platformas satura veidotājs, kas bieži veido tiešraides. Savu popularitāti viņš ieguva šī gada sākumā, kad viņa tiešraides iekš YouTube skatījās vairāk nekā 1000 cilvēki reizē. Tagad šis skaitlis ir palicis mazāks, taču viņa popularitāte turpina augt

Mūzikas videoklips bija viņa solījums skatītājiem. Viņš apsolīja savai auditorijai uz 10000 sekotājiem iekš YouTube platformas izlaist dziesmu un solītais tika izdarīts. Tajā dalību ņem arī pašmāju mūziķis st4rface.

Br1xzy ir pazīstams ar savām tiešraidēm, kur reizēm komunicē ar saviem faniem, bet citreiz spēlē datorspēles. Savukārt, st4rface, tautā ir zināms ar tādiem skaņarbiem kā ”Man Nevajag Vēl Vienu Piedod”, ”365”, ”Pilsētas Gaismas” un arī ”Vēl, Vēl”, kur dalību ņem Latvijā labi zināmais reperis Trench Mafia Locco. Viņa daiļrade bieži vien ir dzirdama arī Latvijas radio stacijās.

”Tik Augstu” ir skaņdarbs par izaugsmi. Mūzikas videoklips ir filmēts dažādās vietās – Bolderājas skatu tornī, Bolderājā pie jūras, mūzikas ierakstu studijā, uz Vanšu tilta un vēl citur. Klipā ir kā ieguldīts laiks, tā arī ļoti daudz līdzekļu.

Piedāvājam noskatīties YouTube zvaigznes Br1xzy un pašmāju mūziķa st4rface kopīgo mūzikas videoklipu ”Tik Augstu”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit