Skip to content

Latvijā darbu sāk jauna rokmūzikas interneta radio stacija – LRMA ROCK RADIO

LRMA ROCK RADIO ir jaunizveidota interneta radio stacija, kurā 24/7 tiek atskaņota tikai Latvijā radīta rock/ metal/ alt/ un punk mūzika.

Rokmūzika gadu gaitā ir pierādījusi sevi, kā vienu no lielākām un apjomīgām, neakadēmiskās mūzikas jomām piesaistot visplašāko auditoriju. Diemžēl Latvijā radītai rock/metal/alt/punk mūzikai šobrīd neklājas viegli. Latvijā ir ļoti daudz šo žanru mākslinieku un personību, kuru radošā darbība kvalitātes ziņā neatpaliek no ārvalstu kolēģu veikuma. Akūti pietrūka legāla un respektabla medija, kurā būtu pieejama un apkopota tikai Latvijā radīta rock/ metal/ alt/ punk mūzika.

Tādēļ tika izveidota interneta radio stacija – LRMA ROCK RADIO.

Radio stacijas vadītājs Ēriks Saksons uzsver, ka jaunizveidtā radio ēterā, jau šajā gadā sāks skanēt pirmie autorraidījumi, kā arī akcentē, ka LRMA Rock Radio žanriski plašā mērogā atspoguļos pašmāju smagās mūzikas labākās kompozīcijas.

KLAUSIES: www.lrma.lv

Radio stacija izveidota pateicoties atbalstītāju ieguldījumiem pūļa finansēšanas platformā Projektu Banka www.projektubanka.lv

LRMA RADIO RADIO Atklāšanas Balle notiks 06. jūlijā plkst. 19.00.,

Teātra Bārā (Lāčplēša ielā 26., Rīgā).

Atklāšanas Balli rīko un radio darbību nodrošina Latvijas Rokmūzikas Asociācija.

LRMA (Latvijas Rokmūzikas Asociācija):

Biedrības LRMA mērķis ir radīt, uzturēt un popularizēt ilgtspējīgu un starptautiski atzītu kultūras vidi Latvijā, pozicionējot Latvijas rokmūziku kā neatņemamu Latvijas kultūras sastāvdaļu, veicinot Latvijas rokmūzikas autoru, izpildītāju un grupu, kā arī didžeju integrēšanās iespējas vietējā un starptautiskajā mūzikas un izklaides biznesa tirgū, kā arī izveidot konkurētspējīgu nozari, kuras pamatuzdevums ir radīt eksporta preci ar augstu pievienoto vērtību -rokmūziku. Biedrība darbojas plašākas sabiedrības interešu aizstāvības jomā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit