Skip to content

Latvijā notiks pirmais LV POST mūzikas cikla koncerts

22. septembrī Jelgavas “Melno Cepurīšu Balerijā” notiks pirmais Latvijas post rock mūzikas cikla koncerts.

Šāds pasākums Latvijā noritēs pirmo reizi, un ir radīts ar mērķi atbalstīt un attīstīt post rock mūzikas žanru Latvijā, kā arī iepazīstinās Latvijas sabiedrību ar pašmāju instrumentālo mūziķu grupām. Šāda veida mūzikas cikla koncerti ir ļoti iecienīti ārzemēs, kas klausītājiem sniedz iespēju iepazīt grupas un skaņdarbus vienuviet.

Koncertā piedalīsies instrumentālās mūzikas grupa Tempus – divu cilvēku apvienība, kas savā skaņā apvieno postroku, matemātisko roku un posthārdkoru. Grupa ievērojamu atzinību ir guvusi, gan spēlējot Latvijā, gan ārzemēs, vienā no lielākajiem instrumentālās mūzikas samitiem Sanktpēterburgā – Post Summit. Tempus ir izdoti divi ieraksti. The Future Is Not For Us To See (2015) un Hymn For The Courageous (2017).

Koncertā būs dzirdama arī grupa Nostra. Nostra ir 1/3 franču un 2/3 latviešu instrumentālās mūzikas trio no Rīgas, kas savā skaņā apvieno postroku, ambient, sludge un drone elementus. 2018. gada aprīlī ar labām atsauksmēm tika izdots pirmais grupas ieraksts “Transmission(s)”.

Kā arī piedalīsies daudzsološā apvienība no Rīgas “A Farewell To Words”, kas savā skaņā apvieno postroku, postmetālu. 2017. gada septembrī tika izdots pirmais ieraksts “Going Over The Top”

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit