Skip to content

Latvijas muzikālo telpu sasniegusi jauna un provokatīva mūzikālā apvienība “EFFEKTS”

Pašmāju mūzikas grupa “EFFEKTS” šonedēļ iziet pasaulē ar savu debijas singla videoklipu “Paņem priekšā”, kas ironiskā manierē stāsta par cilvēka smalko robežu starp paškontroli un atkarību. Protams, piemetot tam savu sauju greznības – gliterus.

“EFFEKTS” ir industriālā sintpopa grupa, kas savu darbību uzsāka pagājušā gada rudenī. Tās dalībnieki ir 3 nešķirami kolēģi – Rektors, Vektors un Sektors. Grupa  savas daiļrades tapšanā iedvesmojas no tādiem populāriem mūzikas gigantiem kā Deivids Bovijs, Rammstein, Talking Heads un, protams, A-Eiropa. Grupas daiļrade stāsta par tuvību, attiecībām, narkotikām un visu pārējo, ko viņi vēl nav pieredzējuši uz šīs Zemes. Kā saka paši mākslinieki: “Mēs esam mazi spridzeklīši sekundi pirms eksplozijas.”

Grupas debijas singls “Paņem priekšā” ir spīduma pilns skatījums uz cilvēka paškontroles vājumu, kas padodas nebeidzamajam atkarības jūgam. Videoklipa režisore ir Elvīra Blumfelde, režisora asistentes – Marija Migliniece un Jana Orlova, operators – Raitis Lapāns, operatora asistents – Eduards Deičmanis.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit