Skip to content

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja pagalmā norisināsies pop-up koncerts Ukrainas cilvēkiem Latvijā

Piektdien, 18. marta rītā plkst. 6:00 Latvijas Nacionālā mākslas muzeja pagalmā norisināsies pirmais pop-up koncerts “Satikšanās punkts”. Uz to tiek aicināti Ukrainas cilvēki, kuri jau ir ieradušies Latvijā, “Carnival Youth” mūzikas  pavadībā, kopīgi ar vietējiem sagaidīt saullēktu. Īpaši tiek aicināti arī visi brīvpratīgie, kuri pašaizliedzīgi iesaistās palīdzības darbos.

Pasākuma idejas autori un organizatori, festivāla “Ezera skaņas” kolektīvs, uzsver, ka šajā pārbaudījumiem pilnajā laikā cilvēkiem ir svarīgi nodrošināt publiskas tikšanās, kurās dalīties vienam ar otru savos stāstos un sajūtās, kā arī veidot kopīgus notikumus, lai veicinātu Ukrainas cilvēku iekļaušanu Rīgas kultūras dzīvē.

Pasākumam ir pop-up raksturs ar improvizētu skatuvi, kafiju un cepumiem. Apmeklētāji ir aicināti ņemt līdzi brokastis, siltu segu un piknika krēslus. Plānots, ka līdzīgi pasākumi šajā norises vietā notiks  turpmākā mēneša ietvaros katru sestdienas pēcpusdienu. Pasākumu laikā tiks vākti arī skaidras naudas ziedojumi Ukrainas atbalstam.

Vairāk informācijas meklē “Ezera skaņas” Facebook profilā un pasākuma lapā – https://bit.ly/MP_1803

 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit