Skip to content

Latvijas Nacionālajā teātrī notiks Shipsea solokoncerti “Siltā gaismā”

Līdz ar Ziemas saulgriežu tuvošanos, Jānis Šipkēvics izziņo sava soloprojekta Shipsea koncertus “Siltā gaismā”, kas nākamā gada 14. un 15. februārī Latvijas Nacionālajā teātrī klausītāju dvēselēs ielies siltu gaismu par godu visiem mīlētājiem un pēc mīlestības izslāpušajiem.

Koncertprogrammā “Siltā gaismā” Jānis Šipkēvics apvienojis dziesmas, kas, viņaprāt, atspoguļo mīlestības temperatūras plašo diapazonu – no Raiņa “Meitenes ar ledus acīm” līdz karstai kvēlei. Jaunā lasījumā stīgu kvarteta, klavieru un balsu salikumā izskanēs būtiskākās lappuses no Shipsea daiļrades – “Taviem ceļiem”, “Mežaparks”, kā arī jaunākā albuma “Apgaismo mani” dziesmas – “Tavi viļņi”, “Pie upes”, “Dunka” un “Siltā gaismā”. Programmā ietvertas arī skaistākās melodijas, ko savulaik radījuši Imants Kalniņš, Keita Buša, Pīters Geibriels.

Biļetes uz koncertiem, kas tiek rīkoti sadarbībā ar Latvijas Nacionālo teātri,  pieejamas Biļešu Paradīzes un Latvijas Nacionālā teātra kasēs.

Šodien arī tiek izdota dziesmas “Taviem ceļiem” video versija no šī gada augusta beigās notikušajiem trīs Jāņa Šipkēvica jubilejas koncertiem “Shipsea. Apgaimo mani”. Pilnu koncerta video ierakstu var noskatīties TET+ .

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit