Skip to content

Latvijas un Polijas mūzikas industrijas pārstāvji tiekas Varšavā.

Ar jauniem iespaidiem un kontaktiem Latvijas delegācija atgriezusies no Polijas, kur no 24. Līdz 27. novembrim notika konference „6. Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane 24 2016”. „Latvijas Mūzikas attīstības biedrība / Latvijas Mūzikas eksports” rīkotā tirdzniecības misija notika ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) atbalstu.

Sadarbībā ar Polijas kolēģiem mūsu valsts un Lietuvas mūzikas industrijas pārstāvjiem bija sagatavota plaša un piesātināta programma – ieskats plašsaziņas līdzekļu un koncertu rīkošanas specifikā Polijā, tikšanās ar žurnālistiem, izdevniecību un PR aģentūru pārstāvjiem, ekskursija pa Varšavas mūzikas klubiem, paneļdiskusija par Latvijas, Lietuvas un Polijas sadarbību līdz šim un nākotnē.

Pasākuma dalībnieki secināja, ka visas puses ir ieinteresētas dibināt arvien ciešākas saites mūzikas jomā un to galvenais priekšnoteikums ir laba mūzika, kam seko spēja to kvalitatīvi atskaņot koncertos un vēlēšanās atklāt savus talantus ārpus savas  valsts robežām.

Pēc konferences programmas delegātiem bija iespēja gan iespēja iepazīt jaunos Polijas mūzikas izpildītājus, gan parādīt savus mūziķus koncertos. Šoreiz pasākuma organizētāji izvēlējās Alisi Josti, kas uzstājās „showcase” programmā svētdienas vakarā.  

Latviju konferencē pārstāvēja „Latvijas Mūzikas attīstības biedrība / Latvijas Mūzikas eksports” vadītāja Agnese Cimuška, „Brainstorm Management” pārstāve Ieva Liepa, Dace Volfa no izdevniecības „I Love You Records”, „Biedrības HI” vadītāja Dita Ābola (pārstāv grupas „Manta”, „Sigma” u.c.), grupas „DaGamba” menedžere Jeļena Rantiņa,  Jeļena Smelova (MOO / Music Observation Organization) un Jānis Eglītis (“Skaņu māja”).

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit