Skip to content

Latviju festivālā „Tallinn Music Week” pārstāvēs septiņi mūziķi.

No 28. marta līdz 3. aprīlim Igaunijas galvaspilsētā Tallinā norisinās Baltijas valstīs lielākā mūzikas konference/festivāls „Tallinn Music Week”. Pasākuma ietvaros trīs dienu laikā uz vairākiem desmitiem skatuvju visā pilsētā kāps vairāk nekā 230 mūziķi no 33 valstīm, tostarp arī septiņi izpildītāji no Latvijas.

Sācies kā lokāls divu dienu pasākums ar piecām skatuvēm 2009. gadā, šobrīd „Tallinn Music Week” jau ir viens no gada nozīmīgākajiem mūzikas industrijas pasākumiem visā Ziemeļeiropas un Austrumeiropas reģionā, kurā satiekas perspektīvākie reģiona jaunie mūziķi, kā arī nozīmīgākie mūzikas industrijas profesionāļi no visas Eiropas. Jāatzīmē, ka astotajā konferences gadā tā pirmo reizi notiks visas nedēļas garumā, paralēli koncertiem un speciālistu diskusijām piedāvājot arī mākslas, kulinārijas un alus festivālu programmas.

Latviju šī gada „Tallinn Music Week” pārstāvēs septiņi mūziķi, kā arī ierakstu kompānija „I Love You Records” un „Positivus” festivāls, kas nu jau ierasti sestdienas pēcpusdienā piedāvās savu „showcase” programmu „Kino Sõprus” telpās. Pasākuma ietvaros uz skatuves kāps Lietuvas elektroniskās soulmūzikas pārstāvji „Keymono”, austriešu eksperimentālās popmūzikas grupa „Leyya”, poļu popmūziķe Soniamiki, apvienība „iAmJones & The Dope Conspiracy” no ASV, Latvijā vairākkārt redzētie Igaunijas elektroniķi „I Wear* Experiment”, rokmūziķi no Vācijas „Soda Fabric”, kā arī mūsu pašu dziesminiece, „Austras balvas” ieguvēja par pagājušā gada labāko albumu Latvijā, Alise Joste.

Kopā ar Alisi mūsu valsti festivālā pārstāvēs arī Latvijas hiphopa leģenda Ozols, Jānis Šipkēvics ar savu projektu „Shipsea”, perspektīvā indie popa grupa „Rīgas Modes”, talantīgais bītmeikers un producents NiklāvZ, allaž krāsainie un kolorītie „Triana Park”, kā arī fankmūzikas meistari „Very Cool People”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit