Skip to content

Latviju “Reeperbahn Campus Festival” pārstāvēs Elizabete Balčus un Chris Noah

Ik gadu viens no lielākajiem Eiropas showcase festivāliem “Reeperbahn” veic atlasi starp spēcīgākajiem un spilgtākajiem jaunajiem mūziķiem, kuriem dot iespēju uzstāties septembra nogalē Hamburgā. Šogad ar šo iespēju var lepoties divi latviešu mūziķi, Elizabete Balčus un Chris Noah – viņi baudīs ekskluzīvo pasaules mūzikas industrijas uzmanību.

“Es ļoti priecājos būt daļa no festivāla, kurā koncentrētā veidā var tvert pašu jaunāko un interesantāko mūzikas un mākslas pasaulē. Festivālā uzstāšos ar savu elektro-akustisko performanci, kurā sintezēju elektronisko un akadēmisko mūziku, nozīmīgu lomu dodot frīdžeza flautas improvizācijām un skanošiem dārzeņiem, kurus spēlēju kā sintezatoru. Šopavasar man bija iespēja uzstāties “The Great Escape” festivālā Braitonā, kas nesa daudz jaunu pavērsienu un noderīgu kontaktu manai turpmākajai radošajai darbībai. Ceru arī “Reeperbahn” festivālā sevi labi parādīt, paplašināt savu klausītāju loku un gūt jaunas iespējas un kontaktus.” – domās dalījās Elizabete Balčus.

Arī Chris Noah jūtas pagodināts: “Man ir prieks, ka varu piedalīties šajā festivālā un dalīt skatuvi ar māksliniekiem, kurus vērtēju ļoti augstu to radītās mūzikas dēļ. Arī pašam ir vēlme sevi pierādīt ārpus Latvijas robežām un ir īpašs prieks par to, ka viena no pirmajām ārzemju skatuvēm ir tieši “Reeperbahn festival”.

Festivāls notiks jau 12. reizi un piedāvās 800 dažādus notikumus: jaunos māksliniekus, mūzikas izrādes, jaunākās filmas un literatūru, prezentācijas un konferences.

“Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports” sadarbībā ar Lietuvas kolēģiem rīko abu valstu prezentacijas pasākumu “Meet Music Latvia and Lithuania”, kas notiks 22. septembrī klubā “Nochtwashe”. Tāpat 21. septembrī “Latvija Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports”  sadarbībā ar Ungārijās, Čehijas, Krievijas un Lietuvas kolēģiem organize centrālaustrumeiropas mūzikas industriju pasākumu “CEEntral Party”, kas notiks “The Mad Hatter”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit