Skip to content

Laura Raila ar grupu ieraksta glamūrīgu mūzikas video

Laura Raila ar grupu „The Power Band”, kuras sastāvā ir Didzis Soste uz taustiņiem, Edgars Raila uz sitamajiem instrumentiem un Daniēls Pelcis uz basa, nupat Melngalvju namā nofilmējusi krāšņu video, fantastiski skaistā zāle klipam piešķir īpašu auru.

„Doma par šāda veidu dziesmu miksu mums radās mēģinājuma procesā, profesionālā studijā ierakstījam džezīgā skanējumā tādus superhitus kā Sunny, Gimme, Mama Mia, Sunday Morning,  Fly me to the moon. Es džeza mūzikā jūtos ļoti labi, tā mani emocionāli baro un uzlādē un tā ir arī pārējiem grupas biedriem. Gluži loģiski tapa arī mūzikas video. Melngalvju nama zāle nu jau ir mans sapņa piepildījums – tur iekšā ir fantastiska greznība, pacilāta sajūta un ļoti pozitīva gaisotne,” stāsta Laura Raila, kura šobrīd turpina mācības džeza vokāla nodalā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmijā.

Dziedatāja piemin arī kuriozu filmēšanas laikā „Kad viss klips jau bija nofilmēts, mēs pamanījām, ka neesam flīģeli noņēmuši no statīviem, smējāmies ne pa jokam, bet nonācām pie visai loģiska secinājuma, ka tā noteikti nebūs nevienam, esam liels retums.”

„Grupas puišiem ar stilu palīdzēja un atbalstīja vīriešu veikals „Mans drēbju skapis,” jāsaka, ka pēc manas pieredzes, vīrieši ir ļoti apdalīti apģērba ziņā, bet šinī veikalā bija milzu sortiments un jāsaka paldies, ka stilists tik labi nolasīja mūsu domu. Klipu vēlējāmies nofilmēt pozitīvu, tādēļ neizpalikt arī bez pārsteigumiem režijā, bet šo paturēšu noslēpumā, lai skatītāji paši noskatās un novērtē,” piebilst Laura Raila.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit