Skip to content

LAURA RIZZOTTO laiž klajā savu jauno mūzikas videoklipu “ROSS & RACH”

Draugi (Friends TV Show) sižeta līnijas ir piepildītas ar romantiskām attiecībām, kas zied un uzsprāgst, līdzīgi kā Rossam un Reičelai (Ross & Rachel). Savā jaunākajā dziesmā “Ross & Rach”, Los Andželosā dzīvojusī dziedātāja un dziesmu autore Laura Rizzotto sniedz mums 90. gadu garšu, atsaucoties uz seriāla bēdīgi slavenajām pāru šķiršanām, lai pastāstītu savu personīgo stāstu.

Ross un Reičela (Ross & Rachel) ir kopā-šķirti-kopā pāris, kuri samierinās un sēriju finālā saiet kopā. Tomēr Brazīļu/Latviešu dziedātāja dalās, ka viņas stāsts bija līdzīgāks Monikas un Ričarda (Monica & Richard) notikumiem: romance, kas neizdzīvoja visus kāpumus un kritumus.

“Šī dziesma ir autobiogrāfiska un runā par disfunkcionālām attiecībām. Piedziedājumā dziesmas vārdi piemin ikonisko pāri, kuri rezonē paaudžu atmiņā. Rossa un Reičelas, kā arī Monikas un Ričarda tikšanās stāsti palīdz mums labāk saprast grūtības atrast mīlestību un pārdomāt mūsu sarežģītās randiņu pieredzes, kurām var būt laimīgas beigas… vai arī nē”, stāsta dziedātāja.

Mūzikas video klipā blondajai viesmīlei ir apnikušas viņas nogurdinošās attiecības, ir gatava šķirties un iet tālāk. Kamēr brunete attēlo kādu ievainojamu un izpostītu pēc smagas šķiršanās. Emocionālā nasta tiek parādīta pāra pēdējā dejā un kad viņa bezcerīgi smēķē bijušā cigāru.

Laura un viņas māsa Karolina Rizzotto (Carolina Rizzotto), kuras režisēja un producēja mūzikas videoklipu, viscaur video izvietoja Lieldienu olas kā slēptas parodijas un iekšējos jokus, lai padarītu video klipu vēl labāku. Māsas paslēpa Latvijas karogu mūzikas videoklipā, lai godinātu savas Latvijas saknes un radītu jautru spēli ar Latvijas faniem: vai vari pamanīt Latvijas karogu? Vēl piebilstot, Laura, kura pārstāvēja Latviju Eirovīzijā 2018. gadā ar savu dziesmu “Funny Girl”, ir uzvilkusi savu Nameja gredzenu un saules zīmes kaklarotu, kura sauc par saviem laimes simboliem. Šis divas dārglietas Laura arī bija uzvilkusi savā Eirovīzijas performancē.

“Kā režisorei mans uzdevums bija pastāstīt oriģinālās dziesmas stāstu caur popkultūras lēcu, lai padarītu tās ziņu vēl saistošāku”, dalās Karolina. “Abi mūzikas video klipa varoņi tiek galā ar sarežģītām attiecībām, kurām šķietami nav nākotnes. Viņas ir vienādi neapmierinātas, bet ar savām jūtām tiek galā dažādos veidos. Kad Tava sirds ir salauzta, tas ir tikai normāli iet cauri emociju viļņiem un šis video klips parāda ceļu uz tikšanu pāri sāpēm.”

Beidzot Laura dalās ar interesantu faktu: “Mēs ierakstījām mūzikas videoklipa daļu kafejnīcā, kurā mēs agrāk visu laiku pavadījām laiku Los Andželosā, kurā valda Ņujorkas atmosfēra. Mēs ar Karolinu jokojām, ka šī vieta ir kļuvusi par mūsu privāto Central Perk … mēs nezinājām, cik mums bija taisnība.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit