Skip to content

Lauris Reiniks ar māsu Rūtu ieraksta savu mīļāko Freimaņa dziesmu – “Tā tas, mās’”.

Maija beigās klajā nāks no dzīves pāragri aizgājušā latviešu dziesmu autora un dzejnieka Mārtiņa Freimaņa dziesmu albums “Mans draugs – Mārtiņš Freimanis”, kurā Mārtiņa dziesmas savās versijās pārdziedājuši tādi izpildītāji kā Rīgas Modes, Musiqq, Labvēlīgais tips un Elza Rozentāle, Ivo Fomins, Aija Andrejeva, Z-Scars, Līvi, Refleksija un Arturs Gruzdiņš, Kārlis Būmeisters, Olga Rajecka un arī Lauris un Rūta Reiniki. Maija beigās iznāks arī Daigas apjomīga Mazvērsītes grāmata par Freimaņa dzīvi.

Līdz šim no topošā albuma ir publicētas četras no 12 dziesmām – “Redz, kā tu ar mani” (Rīgas Modes), “Bums” (Labvēlīgais tips un Elza Rozentāle), “Kad Ēģiptē sniegs” (Z-Scars) un “Bet maijpuķītēm jāpaliek” (Refleksija un Arturs Gruzdiņš). Nu pienākusi kārta brāļa un māsas Laura un Rūtas Reiniku veikumam un dziesmai “Tā tas, mās’”.

Lauris Reiniks: “Šī bija pirmā Tumsas dziesma, kas mani no sirds uzrunāja, un joprojām ir mīļākā grupas un Mārtiņa radītā dziesma. Tādēļ īpašs prieks bija to iedziedāt kopā ar savu māsu, kurai arī šī dziesma ir mīļa.”

Ierakstu producēja Gints Stankevičs, tas pats, kurš savulaik palīdzēja izveidot labi pazīstamo grupas “Tumsa” oriģinālversiju.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit