Skip to content

Leģendārajam Latvijas klubu hitam par Rīgu iznācis 2024.gada pārlikums

Latvijas top dīdžeja [Ex] da Bass viena no, visu laiku zināmākajām un starptautiski atzītākajām dziesmām ir singls “Riga Nights”. Jau 2009.gadā, kad iznāca šīs dziesmas oriģinālversija, tā izraisīja plašu rezonansi ne tikai Latvijā, bet arī ārpus robežām, turklāt dziesmas video klipu demonstrēja tādi tā laika mūzikas televīzijas smagsvari kā “MTV”, “VIVA”, “Muz-TV”, “1.Baltijas mūzikas kanāls” un citi.

Ir sācies 2024.gads, un [Ex] da Bass, ar lielu gandarījumu par paveikto, sāsta par šī patriotiskā Latvijas klubu hīta pārlikumu, kas 18.janvārī iznāk ierakstu kompānijas “Day Dose Of House”paspārnē.

“”Riga Nights” oriģināls iznāca pirms 15 gadiem. Jau tolaik tas bija pierādījums tam, ka pasaules klases deju mūzika top arī tepat, Latvijā. Pēc septiņiem gadiem izdevām jaudīgo 2016.gada versiju un, tā kā skaitlis 7, vairāk vai mazāk, ir veiksmīgs – 2023.gadā nolēmu, ka ievērojot tradīciju, vajadzētu vēl vienu dziesmas pārlikumu, kas visticamāk, būs pēdējais šī leģendārā Latvijas klubu hīta sāgā. Kāpēc singlu neizlaidām 2023.gada izskaņā? Dziesma bija gatava, bet radās nelieli sarežģījumi, turklāt mēs neesam Mariah Carey vai kāds cits no Ziemassvētku dziesmu grandiem, ar kuriem, apzināti, gribētos cīnīties par vietu radio pleilistēs svētku laikā un gada izskaņā. Janvāris likās piemērotāks, tādēļ, dāmas un kungi – sagaidiet “Riga Nights 2024”, dziesmu, kas tapusi piedaloties uzreiz diviem vokālistiem – britu dziedātājam Ian Brearley, kurš ir dzirdams visās “Riga Nights” versijās, kā arī talantīgajai vokālistei Sydney Jo Jackson, kura ir nominēta “FHM 2023 Awards” kategorijā “Best Vocalist”” skaidro [Ex] da Bass.

Meklējiet [Ex] da Bass feat. Ian Brearley & Sydney Jo Jackson – “Riga Nights 2024”, sākot ar 18.janvāri, visās populārākajās mūzikas straumēšanas platformās.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit