Skip to content

lekss Silvers prezentē jaunu dziesmu, kā arī mūzikas video klipu, kas veidots izmantojot mākslīgo intelektu

11. augustā mākslinieks Alekss Silvers prezentēja savu jauno dziesmu “Jau Sen” kopā ar mūzikas video klipu, kas radīts izmantojot mākslīgo intelektu (AI).

Atveriet acis nākotnes mūzikai un mākslai, jo šis klips ir patiesa priekšstats par inovatīvām idejām un radošām pieejām. 12 stundu neaprakstāmas filmēšanas laikā komanda iegrima nākotnes brīnumainajā pasaulē, kur reālās un virtuālās robežas apvienojas vienā!

Dziesma “Jau Sen” ir turpinājums šī gada veiksmīgajai dziesmai “Tu dejo viena”, tā ir radošs sadarbības rezultāts starp talantīgo dziedātāju un komponisti ATVARA un Aleksu Silveru. Tas ir stāsts, ko jādzird un jāredz, tas nāk no sirds un atklāj nozīmi, kas iekļūst dziļi dvēselē.

Klips no režisora un operatora Andreja Aleksejeva ienesīs neparastu un eksperimentējošu piesitienu mūsu dzīvē. Atklājiet pilnīgi jaunu mūzikas vizualizācijas līmeni!

Bet tas vēl nav viss! Alekss Silvers parādīsies mums pilnīgi jaunā tēlā. Mūzikas klipam Alekss pats izveidoja jaunu stilu,  savukārt meikapu taisīja zināms vizāžists un influenceris André Won. Klips rāda mums stilu un modes devu, kas savienojas ar spilgtām mūzikas emocijām un Mākslīgo Intelektu!

Dziesma būs publiski pieejama visās mūzikas straumēšanas platformās un Youtube kanālā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit