Skip to content

Lielisks jaunums rokmūzikas cienītājiem – LRMA ROCK RADIO tagad ir pieejams arī mobilajā aplikācijā!

LRMA ROCK RADIO – vienīgais un īstais rokmūzikas interneta radio Latvijā svin savu 1 gada jubileju un prezentē mobilo aplikāciju.

LRMA ROCK RADIO www.rockradio.lv tagad ir pieejams arī mobilajā aplikācijā un joprojām žanriski visplašākajā mērogā atspoguļo pašmāju smagās mūzikas dažādu laiku labākās kompozīcijas.

Radio ēterā sākuši skanēt arī pirmie autorraidījumi. Rokmūziķa Jāņa Bukuma veidotais “Platais Vakars” tiek piedāvāts klausītāju vērtējumam katru pirmdienu plkst. 21.00. (raidījumu arhīvs ir pieejams šeit – https://lrma.lv/category/platais-vakars/ ). Lietot jauno aplikāciju savā mobilajā ierīcē ir īsta rokmūzikas cienītāja goda lieta. Tāpēc lejuplēdē Android vai iOS

LRMA Rock Radio ir Latvijas Rokmūzikas asociācijas izveidota interneta radio stacija, kurā 24/7 tiek atskaņota tikai Latvijā radīta rock/ metal/ alt/ punk un citu subžanru mūzika.

Biedrības “LRMA” (Latvijas Rokmūzikas Asociācija) www.lrma.lv  mērķis ir radīt, uzturēt un popularizēt ilgtspējīgu un starptautiski atzītu kultūras vidi Latvijā, pozicionējot Latvijas rokmūziku kā neatņemamu Latvijas kultūras sastāvdaļu, veicinot Latvijas rokmūzikas autoru, izpildītāju un grupu integrēšanās iespējas vietējā un starptautiskajā mūzikas un izklaides biznesa tirgū veidojot konkurētspējīgu nozari, kuras pamatuzdevums ir radīt eksporta preci ar augstu pievienoto vērtību.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit