Skip to content

LKA Latvijas Kultūras koledžas studenti studiju procesā radījuši dziesmu “Ar liesmu spēlēties”

LKA Latvijas Kultūras koledžas 2. kursa studenti ar specializāciju mūzikas menedžmentā un pasākumu tehniskajā producēšanā studiju procesā radījuši un  izdevuši dziesmu “Ar liesmu spēlēties”. Šī dziesma ir rezultāts lekciju kursam “Skaņu ierakstu tehnoloģijas”, kuru pasniedz mūzikas producents Juris Ludžinieks.

“Ar liesmu spēlēties” simbolizē studentu vēlmi visu izbaudīt un sasniegt, kura mēdz robežoties ar izdegšanu. Liesma šajā dziesmā ir nākotnes mērķu, sapņu, personīgo un sabiedrības ekspektāciju simbols. Dziesma atgādina klausītājiem, ka, dzenoties pakaļ saviem sapņiem un mērķiem,  nedrīkst aizmirst parūpēties par savu fizisko un mentālo stāvokli.

LKA Latvijas Kultūras koledžas direktore Diāna Čivle komentē studentu veikumu: “Latvijas kultūras koledžā viss notiek “pa īstam”. Jau pirmajos studiju mēnešos studenti sāk rīkot pasākumus, apgūt lomas, iestudēt deju horeogrāfijas un arī producēt jaunas dziesmas. Mēs mācamies darot, un šī jaunā dziesma apliecina mūsu studentu radošo garu, spējas un uzdrīkstēšanos”.

“Ar liesmu spēlēties” pirmatskaņojums notika 2024. gada 8. maijā LKA Latvijas Kultūras koledžas Atvērto durvju dienā un tagad ir pieejama digitālajās straumēšanas platformās.

Dziesmas “Ar liesmu spēlēties” producents ir Juris Ludžinieks. Tā ierakstīta JL ierakstu studijā. Dziesma veidota projekta ArtifexLV ietvaros.

Dziesmas vadošās balsis iedziedāja Aiga Liepiņa, Laura Zahareviča un Patrīcija Spale, bet piedziedājuma fona balsis iedziedāja Rasa Vītola, Estere Žēbina, Agnese Paula Gailīte, Rolands Erkmanis, Matīss Livčāns, Karīna Savicka un Sintija Tretjaka. Vārdus rakstīja Saule Ķūrena, Aiga Liepiņa, Laura Zahareviča. Basa ģitāru iespēlēja Norberts Skraucis. Dziesmas vizuālo noformējumu veidoja Rasa Vītola.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit