Skip to content

Loopout (K. Baglais no grupas “Rīmdari”) izdod jaunu dziesmu un videoklipu ar mākslīgā intelekta veidotām animācijām

Krišs Baglais no grupas “Rīmdari” ar savu solo projektu “Loopout” izdod jaunu dziesmu un videoklipu. Šis ir pirmais singls un tituldziesma no topošā albuma. Dziesmas videoklipa animāciju veidošanā tika iesaistīts mākslīgais intelekts.

“Dziesma “Monsters in Dreams” ir stāsts par briesmoņiem manā galvā, jeb personības tumšo pusi, kura neļauj pilnvērtīgi dzīvot un piepildīt savas vēlmes un sapņus.” Stāsta dziesmas autors Krišs Baglais. “Šis ir pirmais singls, kā arī tituldziesma no topošā albuma, kuru plānots izdot nākamgad.”

Dziesmas videoklipu veidoja mākslinieks Haralds Dravnieks, Liepājas Universitātes mediju mākslas un radošo tehnoloģiju doktorantūras students. “Ar mākslīgo intelektu ir iespēja radīt unikālas animācijas. Mākslīgais intelekts aizvien plašāk tiek iesaistīts digitālajā mākslā, kā grafiskajā dizainā tā arī animācijā,” stāsta Haralds.

Pagājušā gada oktobrī Loopout izdeva debijas mazalbumu “Music from Nowhere”. “Loopout” ir mūziķa Kriša Baglā veidots hiphopa projekts angļu valodā. Krišs ir hiphopa apvienības “Rīmdari” dalībnieks. Ierakstu producēja Reinis Kārkliņš (“Aleja Records”).

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit