Skip to content

Loreta Reide atgriežas ar personīgu albumu “Vers Libre”

Mūziķe Loreta Reide atgriežas ar albumu “Vers Libre”, kuru veido desmit elektropop stilistikā ieturētas dziesmas. “Tik patiesa es neesmu bijusi nekad un nevienā savā darbā, “ saka Reide un aicina uz albuma noklausīšanos.

“Albums “Vers Libre” atspoguļo aizvadīto divu gadu emocijas. “Vers Libre” ir dzejas jēdziens, kas apzīmē impulsīvus, nejaušus domu gājienus. Kaut arī albumu caurvij viena izjūta, tomēr katra no dziesmām ir kā atsevišķs impulss. Iepriekš ietekmējos no citiem cilvēkiem un veidoju sadarbības, bet šoreiz visu, sākot no teksta, mūzikas līdz ierakstam, radīju pati –  tas ir intīms albums. Tik patiesa es neesmu bijusi nekad un nevienā savā darbā.  Ceru, ka klausītāji to sajutīs un, iespējams, iepazīs mani no jauna. Šī divu gadu  pauze man ir palīdzējusi atrast to virzienu, kuru es pati gribu iet, un pa šo laiku arī mani klausītāji ir izauguši. Vēlos, lai mēs turpinātu augt kopā, ” saka Loreta Reide.

Mūziķe šobrīd dzīvo Berlīnē, kur studē skaņu inženieriju radošo industriju un tehnoloģijas institūtā “Catalyst”. Studiju ietvaros jau izdevusi EP ar dziesmām angļu valodā un ierakstījusi citu mūziķu darbus: “Tas ir ļoti interesanti studijā būt pults otrā pusē, ierakstīt kādu citu. Tas man ļauj atklāt ko jaunu arī par sevi jaunā veidā, šoreiz kā projekta vadītājai.”

Loreta Reide Latvijas popmūzikas skatuvē debitēja 2020.gadā ar mini albumu “Ieroči”, kas ieguva “Zelta Mikrofons’ 21” nomināciju kategorijā debija. Reide izdevusi arī singlus “Stāvi manā priekšā tu” un  “Peldētājs”. Kopš 2022. gada rudens mūziķe studē Berlīnē.

Spotify

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit