Skip to content

“Loud Silence” nāk klajā ar debijas albumun “Pa dzīvi kaut kā tā”

Pašmāju rokgrupa “Loud Silence” izdod pirmo studijas albumu un aicina uz koncertu 9. aprīlī koncertzālē “Tu jau zini Kur”.

Albumā iekļautas 8 dziesmas latviešu valodā, tās ierakstītas laika posmā no 2019. gada līdz 2021. gadam. Dziesmās “Nevajag ārstu” un “Nīla” grupai pievienojies jaunais repa talants Shibiks. “Šis albums ir kā ceļojums jauna cilvēka domās. Ir attiecības, skumjas, pirmie lielie zaudējumi, taču neizsīkstošā vēlme pēc mīlestības un laimes ir daudz stiprāka,” par padarīto stāsta grupas solists un tekstu autors Oskars Maurers.

Spotify

Būtiska sastāvdaļa grupas skanējumā ir sadarbība ar producentu Reini Briģi, kurš atzīst, ka “Loud Silence ir kā nenopulēts dimants, par kuru tu ceri, ka tas nekad netiks nopulēts, jo ir brīnišķīgs tāds, kāds tas ir. Tā raksturu veido ģitārista Artūra rifi, kas iedvesmoti no Hendrixa un RHCP daiļrades, ritma sekcijas blieziens un vokālista Oskara unikālā harizma. Pats svarīgakais − cilvēciskā ķīmija ansamblī “kliko”. Producējot centos visus elementus atstāt maksimāli tādus, kādi tie ir.”

Albums ierakstīts Rīgā un Hāgā sadarbībā ar Reiņa Briģa ierakstu studiju. Ierakstos piedalījušies grupas dalībnieki Oskars Maurers, Artūrs Kuzmins, Dāvis Lāpāns, Dāvids Eglītis, Kristers Dornis un Andris Spieķis. Dziesmu rakstīšanā piedalījušies visi grupas dalībnieki, taču par tekstiem gādājis solists Oskars Maurers un producents Reinis Briģis, toties dziesmā “Tikai Mēs” izmantota Patrisa Valdemāra dzeja. Albuma vizuālo noformējumu veidojis mākslinieks Arseny.

Grupa aicina esošos un topošos klausītājus uz albuma prezentācijas koncertu koncertzālē “Tu jau zini Kur” 9. aprīlī plkst. 20.00.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit