Latvijas Mūzikas Ziņas

June

15

Jun

Šodien un rīt notiks grupas “Instrumenti” koncerti Siguldas pilsdrupu estrādē

Šodien, 15. jūnijā, un rīt, 16 jūnijā, Siguldas pilsdrupu estrādē izskanēs grupas “Instrumenti” koncerti, kas rīkoti par godu pērnā gada nogalē izdotajam albumam “Atkala”.

Grupas dalībnieki un radošā komanda sagatavojusi vizuāli iespaidīgu un oriģinālu koncerta programmu, kas, sekojot “Instrumentu” tradīcijām, veidota ar ievērojamām ambīcijām gan kvalitātes, gan estētikas ziņā.

"Puiši šobrīd ir dziļi iekšā procesā, un, visdrīzāk, paši nemaz neapzinās, cik jaudīgs šis koncerts būs – un neapzinās, ka šis nenovēršami būs līdz šim augstākais sasniegtais punkts," saka grupas producents Gatis Zaķis.

Skatuves scenogrāfiju izstrādājis Mārtiņš Blanks , kas ar ansambli sadarbojies jau kopš grupas pirmā albuma perioda, kopā ar Kristu Zankovski, Dāvi Līcīti, radošo risinājumu aģentūru “Tribe” un “BlankBlank” zīmolu.

“Motīvu, pie kura kopīgi nonācām koncerta sakarā, raksturo aizgājušo laiku godība, skaistums, vasara, tāda ēteriska sajūta. Video projekciju vietā veidojām analogu scenogrāfiju, kuru – mūsdienu digitālajā laikmetā – dinamisku padarīt bija izaicinājums. Bet izstrādātā ideja ļoti organiski saslēdzas kopā ar apkārtējo vidi, ar pilsdrupām. Koncerts būs jūtīgs, būs vecie labie jaunie gabali,” stāsta Blanks.

Koncertu norises dienās Siguldas pils dārzā būs iespējams apskatīt Džemmas Skulmes gleznu, kas tapušas sadarbībā ar grupu “Instrumenti” un izmantotas albuma “Atkala” noformējumā, reprodukcijas.

“Instrumenti” izsaka pateicību Siguldas novada pašvaldībai un Rīgas Brīvostas pārvaldei.

Praktiska informācija koncerta apmeklētājiem:

Ieeja pasākuma teritorijā no plkst. 19:00, koncerta sākums ap 21:00. Lai izvairītos no sastrēgumiem un drūzmēšanās pie biļešu pārbaudes punkta, koncerta organizatori aicina cilvēkus ierasties laikus. Pēdējās 100 biļetes uz sestdienas koncertu būs iespējams iegādāties “Biļešu Serviss” kasē Siguldas pilsdrupu teritorijā pirms koncerta. Piektdien un sestdien no Siguldas uz Rīgu būs iespējams doties ar AS "Pasažieru vilciens" īpaši norīkotu vilcienu, kas no Siguldas stacijas aties plkst. 23:45. Koncerta organizatori atgādina, ka 17. jūnija koncerts organizatorisku apstākļu dēļ nenotiks, taču uz to iegādātās biļetes derīgas uz jebkuru no abiem pārējiem koncertiem. Jauna biļete nav nepieciešama.

» Lasīt vairāk

15

Jun

Grupa "Jūk" aicina "Vadātājā" ar "Sklerozi"

"Skleroze" ir Sniedzes Prauliņas dziesma, kuras pamatā ir strīdos dzirdēti vārdi, frāzes un pārmetumi. Grupai "Jūk" šis ir pavisam oficiāls pieteikums eksistencei - pirmā dziesma, kas ierakstīta pilnā sastāvā, jau domājot par pirmo albumu.

Blakus Sniedzei grupā "Jūk" muzicē un dziesmas raksta Oskars Jansons, Edgars Šubrovskis, Raitis Viļumovs un Dina Skreitule (arī "Manta", "Mortons", "Suņa stunda" un "Hospitāļu iela" dalībnieki). Grupas tumšā folk-country stilistiku galvenokārt iedvesmojis Oskars Jansons, kurš žanra prasmes izkopis, ierakstot solo albumus "Montserrat" un "Cockroach Prophets". Dziesmu “Skleroze” miksējis un ierakstījis Ingus Baušķenieks studijā BicycleSystems, māsterējis Edgars Skrāģis.

"Jūk" aicina uz koncertiem ceļojošajā festivālā "Vadātājs", kura šīsvasaras pieturas sestdien, 16. jūnijā, būs Raunas Mazā skola, bet svētdien, 17. jūnijā - Ziemeru pils muiža. Tiem, kuriem izdosies apmeklēt abus pasākumus, būs iespēja redzēt arī mūziķus Elizabeti Balčus, Edgaru Mākenu, Kārli Kazāku un Maiju Ušču, Nadjas Bokovikovas dejas izrādi "Dievs vārdā Ņižinskis", kinospeciālistes Lieni Lindi un Agnesi Loginu ar lekciju par nenovērtētajām latviešu filmām, komiķus Aivu Birbeli un Rūdolfu Kugrēnu, LKA studentu filmu izlasi un arī grupu “Jūk”. Abi pasākumi ir bez maksas!

Ceļojošais mūzikās un mākslas festivāls “Vadātājs” ir draudzīgs gan ģimenēm ar bērniem, gan jauniešiem. Ieeja pasākumā ir bez maksas, un festivāls gaida ikvienu, kuram ir interese par mūsdienu kultūras aktualitātēm. Festivālu organizē biedrība “HI” un to atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

» Lasīt vairāk

15

Jun

Katrīna Bindere ieskaņo Mārtiņa Freimaņa dziesmu “Kā aizdejot līdz rītam”

Jaunā dziedātāja Katrīna Bindere, kura šobrīd, aprūpējot savu janvārī dzimušo dēliņu Elvisu, ne mirkli nav pārstājusi muzicēt, un kopā ar grupu “Saldās sejas” apceļojusi visu Latviju, ar prieku piedalījusies arī Latvijas mūziķu veltījumu albuma “Mans draugs – Mārtiņš Freimanis” ierakstā. Tas ir albums, kurā savās versijās Freimaņa dziesmas ieskaņojuši tādi mākslinieki kā Musiqq, Rīgas Modes, Aija Andrejeva, Ivo Fomins, Refleksija un Artūrs Gruzdiņš, Labvēlīgais Tips un Elza Rozentāle, grupa Līvi un daudzi citi. Katru nedēļas piektdienu, nu jau vienpadsmit piektdienas pēc kārtas, tiek publicēta kāda no albuma dziesmām.

Pēc ilgāka pārdomu laika un dažādu versiju izskatīšanas, Katrīnai vistuvākā šķita Mārtiņa Freimaņa, savulaik TV šova “Talantu fabrika” 1. sezonas uzvarētājai Chilli (Ilva Šeškauska-Štāla) īpaši rakstītā dziesma “Kā aizdejot līdz rītam”, kura tika pirmo reizi ieskaņota 2003. gadā. Pati Chilli jau kopš 2011.gada dzīvo Norvēģijā un šī dziesma līdz šim dzīvo vien ieraksta versijā. Tagad šī dziesma, kurai jaunu skanējumu piešķīris producents Gints Stankevičs, skanēs ne vien jaunajā veltījumu albumā, bet arī albuma koncertos šī gada rudenī.

Katrīna Bindere šobrīd, ar pašas rakstīto dziesmu “Piespied Stop!” ļoti veiksmīgi piedalās “Muzikālās bankas” dziesmu aptaujā, pagājušajā nedēļā ierindojoties augstajā 4. pozīcijā un mazpamazāmieņemot savu vietu uz Latvijas populārās mūzikas skatuves.

Katrīna: “Lai arī ar Mārtiņu Freimani personīgi nebiju pazīstama, man šķiet, ka viņš bija lielisks cilvēks, par ko liecina viņa skaistās dziesmas un vispārzināmā mīlestība pret dzīvniekiem. Atceros, ka vienīgā reize, kad viņu satiku, bija Ventspilī, kur notika Muzikālā Banka, toreiz lūdzu viņam autogrāfu. Nesen klausoties dažādas Freimaņa dziesmas, tieši šī mani uzrunāja visvairāk. Tāpēc esmu bezgala priecīga par iespēju piedalīties šajā projektā. Ceru, ka jums patiks!”

Kā nākamā dziesma, nākamajā piektdienās  tiks publicēta Kārļa Būmeistera izpildītā Mārtiņa dziesma “Līdz Himalaju mākoņiem”, kura pavisam akustiskā versijā ierakstīta Kārļa mājas virtuvē, un ieraksta fonā dzirdamie sadzīves trokšņi un dēlēna Edvarta balss, piedod ierakstam īpašu ticamību un patiesumu, bet par to jau pēc nedēļas.

» Lasīt vairāk

14

Jun

Latvijas mūzika iekaro Lietuvas radio topu virsotnes

Labas ziņas - Latvijas mūzika iekaro Lietuvas radio topu virsotnes - 1. vietās šonedēļ atrodas K. Ansona, V.Sprūdža,K.Prauliņas un Jurgas “Be Žodžių” Alītas radio “FM99”, dziesmas angliskā versija tika radīta dziesmu rakstīšanas nometnes "RIGaLIVE" 2017. gada rudens sesijā.

Tops skatāms šeit:http://www.fm99.lt/top-10/

Kā arī grupa "Prāta vētra" ar “Wonderful Day”, jau 3. nedēļu pēc kārtas - Klaipēdas populārākajā radio “Laluna”.

Tops skatāms šeit:http://www.laluna.lt/muzika/

Kā arī šonedēļ Lietuvā iespējams dzirdēt grupu “Carnival Youth” dzīvajā - šodien Viļņā, klubā Loftas, un rīt - Alītas pilsētas svētkos.

» Lasīt vairāk

11

Jun

Grupa “How Town” prezentē savu ceturto albumu

Ceturto albumu izdod beļģu-latviešu ansamblis “How Town”.

5 vokālu un 2 stīgu instrumentu radītā mūzika vislabāk raksturojama kā smalki izstrādātu folk/singer-songwriter dziesmu satikšanās ar džezam raksturīgu spontanitāti un laikmetīgās eksperimentālās mūzikas improvizācijām. Grupa sniedz koncertus kā lielās augstas raudzes koncertzālēs, tā arī šauros pagrīdes klubos un mākslas telpās, tādējādi nojaucot barjeras starp elitāro un ikdienišķo. 

"I Want To Watch A Tree Grow" (2018) ir grupas jaunākais, ceturtais albums - stilistiski daudzveidīgākais. Tajā dzirdamas visu piecu grupas dalībnieku kompozīcijas ar tekstiem četrās valodās - angļu, latviešu, krievu un franču. Kormūzikas harmonijas sastop traki savītus basa ritmus un ģitāras skaņas, lai pēc brīža pārtaptu par tautasdziesmu, kuras melodija Tavā galvā skanēs vēl nedēļu. Vēl pēc brīža Tu klausies skaistā, romantiskā balādē, kuras ritmisko pulsu nosaka ping ponga bumbiņas atsitienu ritms, un Tu jautā sev: "Kas te notiek?" Bet, How Town kompānijā vērojot, kā "aug koks", šis jautājums kļūst aizvien mazāk nozīmīgs.

Albuma prezentācijas koncertu grafiks:

jūnijs plkst 20:00 Kaņepes Kultūras Centrā (Skolas iela 15, Rīga) jūnijs plkst. 19:00 Von Stricka Villā (Aristida Briāna iela 9, Rīga) jūnijs plkst. 19:00 Kalnciema Kvartālā (Kalnciema iela 35, Rīga)

Grupa How Town uzstājusies daudzviet Eiropā, Nīderlandē, Francijā, Itālijā, Vācijā, Slovēnijā, Horvātijā, Austrijā, Polijā, Lietuvā, Latvijā, Beļģijā, piedalījusies prestižos festivālos: Rotterdam Jazz International (Nīderlande), Match & Fuse (Anglija), Theater Aan Zee (Beļģija). How Town ieguvusi uzvaras vairākos konkursos, tajā skaitā Keep An Eye "The Records" 2017 and Jong Muziek prize at Theater Aan Zee 2014.

Grupas dalībnieki:

Laura Polence - balss, Sarah Klenes - balss, Elīna Silova - balss, Matīss Čudars - balss, ģitāra, Lennart Heyndels - balss, kontrabass.

» Lasīt vairāk

11

Jun

Rick Feds piedalās Pearl Drums jauno bungu izstrādē

Jūnija sākumā bungu ražotājs Pearl Drums publiskojuši jauno elektronisko bungu “EMERGE” video, kurā redzams arī latviešu mūziķis un producents Rick Feds. Šī gada februārī Rick Feds piedalījās instrumenta izstrādāšanā un testēšanā, kā arī noslēdza sadarbības līgumu, kļūstot par Pearl Drums mākslinieku.

 “Šī sadarbība man ir bērnības sapņa piepildīšanās. Bērnībā tu skaties mūzikas katalogus, žurnālus un video rullīšus, kur džeki spēlē uz vislabākajiem instrumentiem. Protams, mēs visi tad sapņojām nonākt šajos žurnālos un kādreiz pārstāvēt instrumentu ražotāju kompāniju. Bet tagad Pearl Drums jautā manu viedokli - tā ir fantastiska sajūta!” saka Rick Feds.

“Pearl Drums elektroniskās bungas ir jauns pavērsiens šāda veida instrumentu attīstībā. Šīs bungas būs patīkamas arī tiem cilvēkiem, kas pieraduši spēlēt akustisko bungu komplektu,“ turpina mūziķis. Kā nākamo Pearl Drums tirgū laidīs vibrofonu/MIDI kontrolieri- Mallet Station, kas arī tapis ar Rick Feds līdzdalību.

Rick Feds pārstāv ne vien Pearl Drums, bet arī tādas kompānijas: Ableton, Arturia, Melodics un uzsāks sadarbību arī ar  ROLI. Atzinīgi novērtējot Rick Feds unikālo pieeju elektroniskās mūzikas radīšanā, mūzikas tehnoloģiju kompānijas iesaista Rick Feds instrumentu izstrādes procesā. Savukārt ar kompāniju sociālo tīklu platformu starpniecību mūziķa radītais sasniedz klausītājus visā pasaulē. 

Latviešu mūziķis, komponists producents Rick Feds ir viens no pasaulē labākajiem “finger-drummer” (pirkstu bungošanas) pārstāvjiem, kura meistarību regulāri izceļ pasaulē vadošais mūzikas programatūras izstrādātājs Ableton. 2018. gada februārī Rick Feds ar deviņiem koncertiem uzstājās ASV, tajā skaitā festivālā “South By Southwest”, kur futūristiska priekšnesuma ietvaros demonstrēja tehnoloģiju plašās iespējas. Vēlāk mūziķis koncertēja Vācijā un Igaunijā. Rick Feds priekšnesumus raksturo neordināra pieeja, virtuozs izpildījums un individuālisms. Mūziķis uzstājas arī tandēmā ar vizuālajiem māksliniekiem Mārtiņu Dāboliņu un amerikānieti Dejha Ti.

» Lasīt vairāk

11

Jun

Grupa "The Coco'nuts" izdod jaunu albumu “No Other Way Out”

Pašmāju blūzroka, indī un alternatīvā džeza grupa “The Coco’nuts” laiž klajā otro studijas albumu “No Other Way Out”. Albums ir pieejams populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs un vēsta par attīstību caur grūtībām.

“Ik pa laikam mums rodas arvien jaunas atklāsmes par dzīvi. Šis albums ir šādu skaidrības, apjaušanas mirkļu apkopojums. Kad rakstījām albumu, bijām sailgojušies pēc skaistuma un nodevāmies tā meklējumiem melodijā. “No Other Way Out” ir par to skaistumu, ko ikdienā nepamanām, par ļaušanos un uzticēšanos dzīvei, par atlaišanu un nebaidīšanos no zaudējumiem. Par noticēšanu neizskaidrojamajam un nebaidīšanos no melanholijas,” skaidro grupas pārstāvji.

Albuma astoņas dziesmas ir ierakstītas Valmieras Siltumnīcā, sadarbojoties gan ar  Latvijas Radio bigbends mūziķiem trompetistu Oskaru Ozoliņu, trombonisti Lauru Rozmbergu un saksofonistu Kristapu Lubovu, gan ar nozares talantiem Melo M čellistu Miķeli Dobočinu un perkosionistu Migelu Hernandez Giraldi no Čīles. Albuma vizuālais mākslinieks ir Aigars Opincāns.

“No Other Way Out” ieskaņas livestream  koncertu šauram draugu lokam uz piektā stāva mājas jumta HD kvalitātē var vērot grupas Facebook lapā. Tāpat “No Other Way Out” ieskaņās grupa The Coco’nuts aicina uz albuma prezentācijas koncertu 14. jūnijā, klubā One One. Biļetes uz koncertu var iegādāties  www.residentadvisor.net/.

The Coco’nuts sastāvā muzicē septiņas radošas un spilgtas personības: Marija Broča ar līdervokālu, Monta Kurme kā bekvokāls, Inese Bērziņa ar bekvokālu un taustiņinstrumentiem, Pēteris Narubins kā ģitārists un vokālists, flautists Jāzeps Podnieks, Artūrs Strautmanis ar bungām, Toms Valmiers kā kontrabasists un trompetists Reinis Puriņš. Grupas daiļradē tiek variēts ar fanka, indī, blūzroka un alternatīvā džeza mūzikas žanriem.

Muzikālās gaitas grupa The Coco’nuts uzsāka 2012. gadā, un līdz šim izdots  minialbums Appetizer 2014. gadā un studijas debijas albums Amid Opposites 2016. gadā. Līdzšinējā grupas darbībā muzicēts ne mazums vietējos, kā arī ārvalstu festivālos un pasākumos, tajā skaitā pašmāju Positivus, Riga Funk fest un International Jazz day, Rīgas Ritmu festivālā, Tartu Indie mūzikas festivālā un vēl citos pasākumos.

» Lasīt vairāk

11

Jun

Vācijas start-up programma "Music WorX Accelerator 2018" jaunajiem mūzikas industrijas uzņēmumiem

Mūzikas industrijas atbalsta programma jaunajiem uzņēmumiem!

Pieteikumus Music WorX Accelerator programmai pieņem līdz 17.06.2018.

Aicināti pieteikties mūzikas industrijas uzņēmumi, kas nav vecāki par 2 gadiem. (grupas, ierakstu kompānijas, menedžments utt.)

Dalībniekie, kuri izturēs atlasi saņems:

Finansiālu atbalstu/katra uzvarētājgrupa saņems 5000 euro atbalsta servisiem savas biznesa idejas attīstībai;

Dzīvošanas izdevumu segšana/ 1500 euro personai (3 cilvēku komanda);

Privātie treniņi, apmācības/ grupas saņems privātas apmācības, meisterklases un individuālas konsultācijas atbilstoši grupas interesēm un mērķiem;

Tīklošanas pasākumi;

Reeperbahn Festival Conference/ dibināt kontaktus un iepazīstināt ar idejām, visas grupas saņems bezmaksas delegātu akreditācijas un iespēju pārstāvēt savu grupu Reeperbahn Festival Conference;

Atvērtais ofiss/ triju mēnešu programmas laikā grupai tiks nodrošināta darba vieta Hamburgā;

Plašāk par programmu un pieteikšanos:https: https://kreativgesellschaft.org/en/innovation/music-worx/?q=en

» Lasīt vairāk

11

Jun

Izdos Latvijas metālmūzikas izlasi “Latvijas Metāls” 2. daļu

Latvijas metālmūzikas cienītāji tiek iepriecināti ar pavisam jaunu mūzikas izlasi „Latvijas Metāls” 2. daļu, kas ir turpinājums iepriekš izdotajai Latvijas smagās mūzikas izlasei. 

Izlasē iekļautas pašmāju smagās mūzikas skatuvē labi zināmu grupu skaņdarbi, kas ierakstīti dažādos laika posmos -  “Monro” , “Heaven Grey” , “Sovvaļnīks” , “Oghre” , “Darrva” , “Apēdājs” , kā arī virkne jaunākas paaudzes mūziķu – grupas “Velnezers” , “Iron Wings” , “Symbolic” , “Oceanpath” , “Mindesign” un citu, kopā 21 grupas dziesma.

Pavisam jauna dziesma “Saracenis” izlasē iekļauta no grupas “Husqarn” jeb Jāņa Levita reanimētā grupa, savukārt mazāk dzirdēta dziesma “Vai Pārbrauks Tie Mājās” ir grupai “Sniegavīru Rūpnīca” .

Izlasi apkopojis grupas “Inokentijs Mārpls” līderis Raimonds Lagimovs, plašāk zināms, kā Radio Naba raidījuma “Bitīt Matos” vadītājs, kas vairāku gadu garumā apkopo arī pašmāju neatkarīgās mūzikas izlases “Odekolons” un “Punk/Hc” , savā ziņā, piefiksējot nākamajām paaudzēm, kas aktuāls noticis pa šiem gadiem mūzikas laukā.

„ Metālisti jau sen bija pelnījuši, ka arī viņu daiļradi apkopo vienā smukā vācelē, lai jaunā paaudze piefiksē un lepojas, cik kareivīgi ir viņu senči” - izlases izdošanu pamato Dambis.

Šī izlase ir turpinājums 2015. gadā izdotajai pirmajai daļai, apkopojot mūzikas žanrus - Heavy, Hard, Thrash, Black, Death, Grind, Crust.

Arī šajā izlasē visas dziesmas ir tikai latviešu valodā. Iespējams, šogad ierastajam kompaktdiska formātam, mazā tirāžā izlase būs pieejama arī audio kasetes formātā.

Šonedēļ izlase nonāks mūzikas ierakstu veikalu plauktos - „Randoms”, „UPE” un „LP”, kā arī citos mūzikai draudzīgos klubos un kafejnīcās, savukārt pirmā diska ieskandināšana un aptaustīšana – šajā nedēļas nogalē festivālā “Zobens Un Lemess” , Bauskā.

» Lasīt vairāk

11

Jun

Izdots otrais Ingas Karpičas albums “Zelta trepes”

Etnomūzikas māksliniece un dziesmu izpildītāja Inga Karpiča jūnija vidū izdod savu otro albumu „Zelta trepes”.

Šī ir Ingas Karpičas (pazīstama arī kā LalitaDasika) ilgi gaidītā otrā mūzikas izlase, kurā māksliniece apvienojusi tautasdziesmu ar meditāciju. Albums sastāv no septiņām dažāda rakstura kompozīcijām ar vienojošu iezīmi – kompozīcijas veidotas tā, lai cilvēki var tām dziedāt līdzi un ļauties tautasdziesmu mieram, ko tās nes. Dziesmām raksturīgs neatkārtojams, saulains un caurspīdīgs skanējums, ko pastiprina izmantotie mūzikas instrumenti un smalks aranžējums. Ingas pirmais albums “Dvēseles dziesma” uzrunājis ļoti daudzus latviešus gan valsts teritorijā, gan ārpus Latvijas, arvien iedvesmojot jaunus klausītājus. Dziedātājas sekotāju atbalsts bija motīvs otrajam mūzikas albumam, kas ir sava veida viena etapa nobeigums un jauna etapa sākums. “Mūzikas albums šoreiz īpaši vērsts uz noskaņu mūziku, jo dziesmas atceļojušas sadziedāšanas apļu “Dziedināšanās caur tautasdziesmu” laikā. Tapušās kompozīcijas apvienotas jaunā mūzikas izlasē par godu tautasdziesmu meditāciju sekotājiem un mīļotājiem. Dziesmām var dziedāt līdzi, jo vārdi pievienoti albuma bukletā, tāpēc ļaujieties dainu maģijai! Tautasdziesmu vārdi patiesi spēj dziedināt un harmonizēt, un vislabāk tas strādā caur katra balsi, — ja dziedam līdzi. Mūsu balss — neatkarīgi no tā, cik labi tā nostādīta — ir ļoti spēcīgs instruments, kas rada skaņas vibrāciju. Apvienojumā ar pozitīvi lādētu domu un vārdu, ķermenī tiek ienesta labvēlīga un transformējoša enerģija, kas harmonizē. Tautasdziesmas pozitīvo tranformējošo iedarbību pati esmu pieredzējusi un droši varu teikt — tas ir viens no veidiem, kā piekļūt tuvāk paša sirdij un sakārtot sevi. Albuma noslēgumā jauna tipa kompozīcija — Līgo meditācijas dziesma apvienojumā ar Gayatri mantru — “Lūgšana Saulei”. Minēto mantru savukārt var dēvēt par Indijas Saules tautasdziesmu” — tā par iepriecinošajām ziņām vēsta pati Inga. Mūzikas albums “Zelta trepes” būs pieejams gan veikalos Latvijā, gan arī to varēs klausīties tiešsaistē vairākās mūzikas platformās internetā. Jūlijā notiks arī mūzikas albuma prezentācija, tiesa gan, ne ierastajā manierē, bet gan pielīdzināta un pietuvināta Ingas radošās darbības virzienam. Proti, tāpat, kā dziesmas radās — tautasdziesmu sadziedāšanas laikā, tāpat arī prezentācija tiks rīkota dabā, putnu balsu ieskauta.
» Lasīt vairāk