Latvijas Mūzikas Ziņas

September

23

Sep

Raimonda Paula pirmo dziesmu programmas piedzīvo jaunu pārizdevumu

Izdevniecība «plate» sadarbībā ar «Baltic Records Group» un «Rīgas Skaņu ierakstu studiju» sagatavojusi jaunu pārizdevumu Raimonda Paula pirmo dziesmu programmām. Raimonda Paula pirmās dziesmas savulaik radīja īstu vētru — latviešu estrādes mūzikā nekas līdzīgs vēl nebija pieredzēts. No vienas puses, tās bija tās pašas, plašam auditorijas lokam viegli uztveramās dziesmiņas, no otras — jauna kvalitāte it visā. Melodiskums, atklāti romantiskie un patiesie Alfreda Krūkļa dziesmu teksti, minimālistiskais izpildītāju sastāvs, aranžējumi un ieraksta kvalitāte. Šajā ierakstā ir viss, lai no ierastās vieglās fona mūzikas kļūtu par tādu, kas savu klausītāju uzrunā personiskāk un tuvāk. Šīs dziesmas šodien uzskatāmas par klasiskām vērtībām un iekļautas «Latvijas kultūras kanonā».

«Dziesmas» pieejamas arī populārākajos straumēšanas un lejupielādes servisos

Kā solisti te mirdz Margarita Vilcāne («Cik labi, ja tu blakus man», «Maza, maza istabiņa»), Ojārs Grinbergs («Tev, mana labā», «Dziesma nenosalst», «Kur tu esi», «Mežrozīte», «Sens ir tas stāsts», «Trīs gadiņus es audzēju»), Zdzislavs Romanovskis («Vecā jūrnieka stāsts», «Baltijas jūrai», «Zēns paņēma līgaviņu») un spoži debitē tolaik 22 gadus jaunā Nora Bumbiere («Kāpēc?», «Atvadas vasarai»). Šajās programmās plašāka auditorija iepazīstas ar M.Vilcānes un O.Grinberga duetu («Nepārmet man», «Vectētiņš un vecmāmiņa», «Zilie lini», «Ko es teicu, tas notika»), kā arī vienīgo N.Bumbieres un O.Grinberga duetu («Papu, saki mammai pats»). Rīgas Estrādes orķestra (REO) sieviešu vokālais ansamblis dzirdams gan pavadošā lomā («Dziesma nenosalst», «Sens ir tas stāsts», «Zēns paņēma līgaviņu»), gan solista lomā («Ar tevi vien», «Cīruli, cīruli»). Lielāko daļu skaņdarbu pavadījumu izpilda REO mūziķi ar pašu autoru pie klavierēm. Ieskanās arī stīgu grupa Ringolda Ores vadībā («Cik labi, ja tu blakus man»). Vienīgo instrumentālo skaņdarbu izpilda ansamblis «Eolika» (melodija no k/f «235 miljoni seju»).

Pārizdevumā iekļautie ieraksti tapuši Rīgas Skaņu ierakstu studijā 1968. un 1969. gadā, pie klausītājiem skaņuplatēs nonākuši pirms 50 gadiem (1969. gada decembrī un 1970. gada vasarā). Pagājušajā gadā tie piedzīvojuši jaunu, rūpīgu restaurāciju, kuras izejmateriāls ir oriģinālās magnētiskās lentes. Vinila platēs šie ieraksti savulaik ir iznākuši tikai mono formātā, jo «Melodija» uz stereo vinila plašu ražošanas procesu pārgāja tikai 1973. gadā, t.i., nepilnus 4 gadus vēlāk, kaut «nākotnes vārdā» RSIS jau kopš 1967. gada savas programmas gatavoja tikai stereo formātā.

Kamēr agrīnie stereo ieraksti pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados pasaulē vēl joprojām saskārās ar meklējumiem, RSIS tapušajos ierakstos stereo telpiskās priekšrocības jau 1967. gadā izmantotas pēc tādiem pašiem principiem, kādi tiek ievēroti šodien. Šis izdevums realizē mākslinieciskā vadītāja Aleksandra Grīvas un skaņu režisora Ivara Vīgnera un Jāzepa Kulberga rūpīgi veidoto telpisko skanējumu. Viens no tā stūrakmeņiem ir Reformātu baznīcas (RSIS ierakstu) zāle. Unikāli ir pēdējie pieci skaņdarbi, «Estrādes dziesmas ar latviešu tautas dziesmu tekstiem», kas kopš 1970. gada mazās mono plates izdevuma nav tikuši atkārtoti pārpublicēti.

Nonākot pie ieraksta oriģināla, ātri tapa skaidrs, ka pilnā kvalitātē ārpus ierakstu studijas sienām šo ierakstu neviens nav dzirdējis: visi iepriekšējie izdevumi ir bijuši sava laika un tehnisko iespēju ķīlnieki. Pašlaik, vairāk nekā 50 gadus kopš ierakstu tapšanas, tie tiek nodoti klausītājiem vēl tuvāk nekā jebkad iepriekš. Ieraksta restaurācijas process bija ļoti saudzējošs, pēc iespējas precīzāk atklājot, nevis notušējot.

«Raimonda Paula dziesmu iespaidu uz tālaika sabiedrību grūti pat aptvert. Ar viņa unikālo klavierpieskārienu caurvītā mūzika šajā skaņuplatē atdzimusi jaunā skaniskā veidolā. Kādam tās būs atmiņas, kādam atklājums. Senais stāsts it labi dzīvo arī mūslaikos», plates pārizdevumu vērtē Orests Silabriedis. Nejaušība nav arī izvēlētais skaņuplašu ražotājs jaunajam izdevumam, tas atlasīts pēc rūpīga izpētes procesa, lai skaņas pārneses process būtu pēc iespējas tiešāks. Izdevumā ir iekļautas arī unikālas fotogrāfijas, nodrukāti oriģinālie dziesmu teksti visām dziesmām; saglabāta dzejnieku oriģinālā rakstība, atsevišķi norādītas novirzes no oriģinālajiem dzejoļiem. Papildus divām vinila skaņuplatēm, izdevumam ir pievienots kompaktdisks, kas dublē šo pašu programmu digitālā formā.

«plate» ir izdevniecība, kas savieno Latvijas ierakstu pāgātni ar šodienu. Izdevniecība dibināta ar vēlmi parādīt, ka ierakstu ziņā Latvija ir bijusi pasaules līmenī, atbilstoši savam laikam, un pārnest to šodienā — kā pasaules līmeņa ierakstus, nevis lokālu parādību. 

«Mums ir ļoti pietrūkusi šāda attieksme. Sava laika paaudžu plaisas un citu «jauno laiku» apstākļu rezultātā mūsu kopīgais ierakstu mantojums ir ticis uztverts neviennozīmīgi, ar zināmu neērtuma pieskaņu», skaidro izdevniecības dibinātājs, izdevuma idejas autors un ieraksta restaurētājs Mārtiņš Krastiņš.

» Lasīt vairāk

23

Sep

Agnese Rakovska meklē jaunus talantus “Zvaigznājam”

Dziedātāja, dziesmu autore Agnese Rakovska izsludina dziedātāju atlasi “Zvaigznājs”. Uzvarētājs saņems iespēju ierakstīt pirmo singlu profesionālā studijā.

Dziedātāju atlase notiks 25. oktobrī modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”. Dziedātājiem sevi būs jāpierāda žūrijas priekšā. Atlasei aicināti pieteikties dziedātāji vecumā no 12 gadiem.

“Talants ir laba lieta, ja tiek attīstīts - man patīk palīdzēt tiem, kas vēlas spert savus pirmos soļu mūzikā!” pauž Agnese Rakovska.

Žūrijas favorīts saņems sākuma platformu savas karjeras palēcienam: Agneses Rakovskas sarakstītu oriģināldziesmu; iespēju šo dziesmu ierakstīt profesionālā ierakstu studijā; singla promo paku – fotosesiju un preses relīzi. 

Dziedātāji konkursam var pieteikties vietnē aula.lv

Plašāks info

» Lasīt vairāk

23

Sep

laiž klajā jaunu dziesmu “Tūrists”

Šodien, 22.septembrī, Dons izdot singlu “Tūrists” no rudens beigās gaidāmā studijas albuma. Dziesmai tapis arī videoklips.

“Rudens ir laiks, kad skumjas un prieks mijas kopā kā uzpītas franču bizes. Tā arī dzima “Tūrists” pagājušā gada rudenī, kad biju iegrimis vēla septembra sajūtās”, tā dziesmas veidošanu atceras Dons.

Dziesmas mūzikas un teksta autors – Dons, dziesmas producents –  Kim W (Kim Wennerstrom), mikss un masterings – Tommi Vainikainen. Ieraksts veikts “AnsonLab” un “Kim's Crib” ierakstu studijās. Izdevējs – “Dons Music”.

Klajā laists arī dziesmas videoklips, ko veidojusi radošā komanda – režisors Elvijs Pārpucis (“Later Riga”), operators - Krists Luhaers, aktrise - Viktorija Martynova, producente - Ināra Šumeiko (“film naked”).

 

Šī dziesma, un arī citas, jau iemīļotas kompozīcijas būs dzirdamas Dona ilgi gaidītajā vasaras koncertā 2021. gada 1.jūlijā, Rīgā, stadionā “Daugava”. Biļetes uz koncertu ir iespējams iegādāties interneta veikalā eKase.lv, t/c Spice informācijas centrā un Latgales vēstniecībā Gors.

» Lasīt vairāk

23

Sep

Kārlis Būmeisters izdod jaunu dziesmu “Palu bēgumā”

Šonedēļ mūziķis Kārlis Būmeisters laidis klajā jaunu dziesmu “Palu bēgumā”, kas ieplānotajā dziesmu ciklā seko iepriekš izdotajiem mūziķa un viņa grupas atzinīgi novērtētajiem ierakstiem “Laiks tevi dedz” un “Kad lieti līs”. Jaunās dziesmas mūzikas autors ir pats Kārlis, bet dziesmas pamatā ir Maijas Kalniņas dzejolis.

Kārlis Būmeisters: “Šī man ir ļoti mīļa un nesteidzoties pilnveidota dziesma, kas reflektē par to, cik mums - “pasaules pilsoņiem” -  ir vai nav svarīgi beigās kā oļiem palu bēgumā, ieskaloties savas zemes krastos. Savā ziņā tā ir atsauce arī uz manis paša ikdienu, kuru pēdējos gados ar vienu kāju pavadu citā zemē. Bet, lai šis muzikālais impresionisms, katram klausītājam atstāj savus individuālos pēdu nospiedumus.”

Ierakstā piedalījušies viesmūziķi – Kristaps Rullis (steel ģitāra), Jānis Kalniņš (ģitāra), Raitis Aukšmuksts (bungas) un Edgars Jass (taustiņu instrumenti). Dziesmas videoversiju filmējis Valdis Krūmiņš.

Kārlis piebilst: “Darbs pie dziesmas aizsākās ar Maijas dzejoļa rindām, kuras atļāvos papildināt kā muzikāli, tā arī tekstuāli. Ceru, ka jums patiks rezultāts.”  

Dziesma pieejama visās populārākajās straumēšanas un lejupielādes platformās visā pasaulē. Izvēlies, kur klausīties vai lejupielādēt

» Lasīt vairāk

23

Sep

Evija Smagare un Makree publicē jaunu dziesmu “Pret straumi”

Šodien, 23. septembrī dziedātāja un dziesmu autore Evija Smagare sadarbībā ar mūzikas producentu, DJ Makree publicē dziesmu “Pret straumi”, kas ir noslēdzošais singls pirms oktobrī gaidāmā debijas albuma.

“Dziesma ir par drosmi un uzdrīkstēšanos izkāpt no savas ierastās komforta zonas, lai mainītu pasauli sev apkārt, nebaidīties domāt un rīkoties citādāk. Tikai mēs paši esam atbildīgi par savām izvēlēm un savu straumes virzienu.” Tā par dziesmu saka Evija.

Īpašu skanējumu skaņdarbam ir piešķīris pašmāju producents un dīdžejs Makree, kuram šī ir pirmā dziesma latviešu valodā.

"Pirmo reizi Evijas balsi izdzirdēju mašīnā, radio ēterā dzirdot viņas dziesmu "Lai noskan klusums". Pēc tās es biju pārliecināts, ka nākotnē vēlos ar Eviju sastrādāties. Man ir milzīgs prieks, ka mūsu kopdarbs būs dzirdams arī Evijas debijas albumā!"  Tā šo sadarbību komentē Makree.

Dziesmas mūzikas autori ir Mārtiņš Makreckis (Makree), Evija Smagare un Armands Varslavāns. Vārdu autore ir Evija Smagare.

Dziesma ir pieejama visās lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs (Spotify, iTunes, Youtube u.c.).

Šī gada 21.oktobrī ir plānots laist klajā Evijas debijas albumu, kas lielākoties būs latviešu valodā, iekļaujot arī dažas dziesmas angļu un krievu valodās.

» Lasīt vairāk

21

Sep

“Very Cool People”, Edavārdi, ansis un Kristīne Prauliņa piedāvās divus koncertus

Par spīti bažām 14. oktobrī paredzētais džezfanka grupas “Very Cool People”, Edavārdu, anša un Kristīnes Prauliņas lielkoncerts Rīgas kultūras un izklaides centrā “Hanzas perons”, Hanzas ielā 16a, notiks, taču vienas jaudīgas un piesātinātas uzstāšanās vietā tiks piedāvātas divas. Tas nozīmē, ka iepriekš iegādātās biļetes joprojām ir derīgas un jau veikta to sadale divos koncertlaikos – pulksten 18.30 vai 21.00, kā arī pieejams neliels skaits jaunu biļešu.

Lēmums sadalīt publiku diviem koncertiem pieņemts saistībā ar pandēmiju un valstī pieņemtajiem drošības pasākumiem, ņemot vērā izvēlētās koncertvietas telpu platību un vienlaikus pasākumā atļauto cilvēku skaitu. Ieeja abos koncertos būs iespējama pusstundu pirms sākuma. Vietu skaits ir ierobežots, un abos koncertos būs tikai sēdvietas. Biļetes vēl nopērkamas interneta servisā aula.lv.

Koncertos piedalīsies visi albuma “Koncertprogramma Pa Apli” ierakstā iesaistītie, kā arī īpaši viesi. Būs dzirdamas dziesmas no pagaidām jaunākā grupas diska, kā arī vēl nedzirdēti garadarbi. Pirms grupas uzstāsies Latvijas skrečošanas šovu meistars DJ Aspirīns.

“Šie būs šā megaprojekta pēdējie koncerti,” uzsver projekta un apvienības “Very Cool People” vadītājs Elvijs Grafcovs. “Pēc tiem katrs no iesaistītajiem māksliniekiem atkal fokusēsies uz savām solokarjerām, jo piespiedu brīvdienu laikā visiem tapis daudz jauna muzikālā materiāla un fokuss tuvākajā nākotnē tiks likts uz to.”

Programmas “Koncertprogramma Pa Apli” personāls palicis nemainīgs: Edavārdi un ansis (rīmes), Kristīne Prauliņa (vokāls), Elvijs Grafcovs (ģitāra), Māris Jēkabsons (tenorsaksofons), Kristaps Lubovs (baritonsaksofons), Laura Rozenberga (trombons), Oskars Ozoliņš (trompete), Māris Vitkus (taustiņinstrumenti), Jānis Olekšs (bass) un Andris Buiķis (bungas). Par neatņemamu sastāvdaļu lielprojektā kļuvis arī dažādu analogo un digitālo sintezatoru pavēlnieks Andris Kauliņš, kā arī skaņu inženieris Mārtiņš Porters, kurš arī miksējis koncertalbumu.

Koncertdienā jau no pulksten 21.00 klubā “KadagiPiens”, Aristīda Briāna ielā 9a, notiks koncertu oficiālā āfterpārtija, kurā par kvalitatīvu mūziku parūpēsies DJ Aspirīns. Pulksten 22.30 uzstāsies arī reperis Idus Abra. Ieeja āfterpārtijā bez maksas, taču vietu skaits būs ierobežots.

Kā zināms, “Very Cool People”, Edavārdi, anša un Kristīnes Prauliņas koncertalbums “Koncertprogramma Pa Apli” tika ierakstīts pērn jūlijā festivālā “Saulkrasti Jazz” un izdots šā gada martā, taču tā prezentācijas koncerts tika pārcelts uz oktobri.

» Lasīt vairāk

21

Sep

Kriss Noa (Chris Noah) pārceļ koncertu “Palladium Rīga” uz “Splendid Palace” 6. decembrī

Mūziķa Kriss Noa (Chris Noah) EP jeb mini-albuma “Distance” koncerts, kas paredzēts 26. septembrī tiek pārcelts uz “Splendid Palace”. 6. decembrī paredzēti divi koncerti plkst. 17.00 un 20.00.

Krists Indrišonoks stāsta: “Jau labu laiku esam meklējuši un izskatījuši loģiskākos koncerta realizācijas veidus, ņemot vērā visus šī brīža ierobežojumus un citus no tā izrietošos apstākļus. Ir skaidrs, ka gada sākumā iecerēto koncerta formātu un ideju šobrīd realizēt nav iespējams un arī nav paredzams, kad tas varētu būt. Galu galā esam atraduši, manuprāt, labāko risinājumu pašreizējos apstākļos – gaidīsim jūs “Splendid Palace”, kur varēsim pulcēties divos koncertos bez lieka riska un ievērojot visus drošības noteikumus. Ir pagājis ilgs laiks, kopš esam spēlējuši lielākus koncertus, tādēļ arī pats esmu pozitīvi pacilāts par šo notikumu. Vērts pieminēt arī to, ka koncertā būs iespējams dzirdēt materiālu, kas vēl nav izdots un sarakstīts pavisam nesen.”

Samaksa par  iegādātajām biļetēm uz koncertu ‘Palladium Rīga” tiks atgriezta un tās nederēs ieejai koncertos “Splendid Palace”.

Biļetes uz  koncertiem “Splendid Palace” var iegādāties “Biļešu servisa” kasēs un internetā.

EP “Distance” iespējams noklausīties šeit.

» Lasīt vairāk

21

Sep

OLAS ir atpakaļ, jo beidzās nauda

Pēc vairāk nekā trīs gadu radošā pārtraukuma mūzikā atgriežas Latvijā plašu atpazīstamību iekarojušais repa duets OLAS. Tā dalībnieki Žanis Pavlovskis un Arvis Reiks ir atkal apvienojušies un radījuši pilnīgi jaunu, uz patiesiem notikumiem balstītu dziesmu ar nosaukumu “Beidzās nauda”.

“Šī dziesma un videoklips ir mūsu pašu atbilde savam pirmajam hitam “Daudz naudas”. Šī brīža situācijā ar pandēmijas izraisītajiem ierobežojumiem mūzikas industrijai ir finansiāli ietekmējusi daudzus mūziķus, un mēs izdomājām to apspēlēt un apvienot ar savu atgriešanos. Būsim reāli, publicējot jebkādu dziesmu pēc tāda pārtraukuma, pirmais, ko mums jautātu, būtu - “Atgriezāties, jo jums beidzās nauda?”. Tagad esam soli priekšā komentētājiem,” tā par jauno dziesmu izsakās dueta dalībnieki.

Videoklips veidots OLAS labākajās tradīcijās - tajā tiek mesti cēli loki ar Ferrari un Mercedes markas automobīļiem, “fleksēts” ar viena dolāra banknotēm naudas istabā un spēlēts golfa laukumā. Parasta diena duetam OLAS.

Dalībnieki izsaka pateicību saviem draugiem, kuri var aizdot mašīnas, lai klipā būtu, ar ko braukt, golfa klubam “Jurmala Golf Club & Hotel” un arī printerim, kas saprintēja dolārus.

No vēstures arhīviem - duets OLAS radies kā humora projekts 2014.gadā, apvienojoties kādreizējiem kursa biedriem Žanim Pavlovskim un reperim Arvim Reikam. Pirmā pusgada laikā OLAS sasniedza pārsteidzošus Youtube skatījumu rādītājus. 2017.gadā duets izdeva savu debijas albumu “Ir klāt”, kuram sekoja Vislatvijas koncerttūre un lielkoncerts koncertzālē “Palladium”. Kopš albuma izdošanas duets OLAS nav radījis un izdevis nevienu pašu singlu, bet nu ar jauno atgriešanās dziesmu sola saviem faniem, ka turpinās iesākto un jau tuvākajā laikā izdos vēl kādu jaunu dziesmu.

» Lasīt vairāk

21

Sep

Gatis Mūrnieks vienmēr var!

Dziesmu autors un mūziķis Gatis Mūrnieks, realizējot Latvijas mūzikas producentu un izpildītāju apvienības “LaIPA” piešķirto stipendiju, izdod jaunu dziesmu “Vienmēr var”, apliecinot, ka viss ir iespējams, ja vien patiešām to vēlamies.

Dziesmas mūzikas un vārdu autors ir pats Gatis, bet visus producēšanas darbus paveicis pieredzējušais studijas “Factory Sounds Studio” producents Gints Stankevičs. Dziesmas teksta video veidojis Ēriks Saksons.

Gatis Mūrnieks: “Ja par kaut ko no sirds sapņo, tad tam, ka to esi spējīgs izdarīt, ir jātic. Ticība sev ir ļoti svarīga. Protams, ja to dari ar smaidu, tad var gadīties, ka sanāk iedvesmot arī apkārtējos, un tā mēs to pasauli arī mainām uz labo pusi.”

Gatis Mūrnieks ir jelgavnieks un pazīstams arī kā grupas “On My Way” līderis. Rakstījis dziesmas un dziesmu vārdus tādiem izpildītājiem kā “Putnu balle”, Lauris Reiniks, Nikolajs Puzikovs, Katrīna Bindere un citi. Piedalījies koncertšovā “Mans draugs – Mārtiņš Freimanis”, kur dziedājis duetā ar Olgu Rajecku.

» Lasīt vairāk

18

Sep

Samanta Tīna īpašā pasākumā prezentē dziesmu un videoklipu "MĒS VAIRS NĒ

Latvijā un ārpus tās populārā mūziķe un Latvijas pārstāve nākamā gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā Samanta Tīna vakar, 17.septembrī, īpašā pasākumā, kas notika  Panorama Plaza tirdzniecības centra telpās, prezentēja savu jaunāko singlu un videoklipu “MĒS VAIRS NĒ”, kura tekstu sarakstījusi pati Samanta, bet mūzikas autors ir mūziķis Ingars Viļums.

“Dziesma un video stāsta par dažādām attiecībām tuvu cilvēku starpā, kas vijas cauri mūsu dzīvei dažādos tās posmos,” stāsta Samanta Tīna. “Tās ietver attiecības ar savu pirmo skolasbiedru bērnībā, ar ko kopā tika stundās špikots, labāko draudzeni, pie kuras tika glabāti tik daudz noslēpumi, attiecības ar cilvēku, ar kuru tika piedzīvots pirmais skūpsts un pirmās mīlestības stāsts, kurš agrāk šķita visa pasaule un bija pārliecība, ka mīļāka vairs nekad nebūs, taču dzīves gaitā ceļi ir šķīrušies. Tas ir stāsts arī par attiecībām ar tēti un mammu, no kuru mājām pieaugot esam aizgājuši, stāsts par vecmāmiņu un vectētiņu, kuru, iespējams, vairs nav mūsu dzīvē un arī stāsts par māsu vai brāli, kuru bernībā pieskatījām, bet nu esam pieauguši un vairs nav nepieciešamas mūsu rūpes ikdienā. Dzīve maina mūs un maina vietām un, lai arī tas reizēm ir sapīgi, reizē ir arī dabīgi, ka mēs nemanot aizejam katrs savu dzīves turpmāko ceļu, līdz saprotam, ka MĒS VAIRS NĒ.”

Singla producenti ir abi dziesmas autori, savukārt, videoklipa režija tapa sadarbībā ar kompāniju “Ai Production” Aigas Baikovas vadībā. Šis bija pirmais Samantas Tīnas kopprojekts ar minēto kompāniju un producenti, kas izvērtās par interesantu un pieredzes bagātu sadarbību. Videoklips tika filmēts septiņās dažādās lokācijās Latvijā. Viena no tām – videoklipa ģenerālsponsora “Via Jurmala Outlet Village” jaunais “outlet” ciemats, kur filmēšanas laikā norisinājās populārais baltais pikniks “L’elegante Pop-UP Picnic”, kas ir atainots arī videoklipā. Īpaša un mistiska atmosfēra valdīja filmējot Daugavgrīvas cietoksnī, kuru “Ābeļdārzs Burtnieki” radošā komanda pilnībā pārvērta, izdekorējot un iekārtojot to par romantisku vietu ar svečturiem un svecēm klātu galdu.

“MĒS VAIRS NĒ” video versijas operators ir Ritvars Bluka, klipā ir piedalījušās konkursa “Misis Latvija” finālistes, kā arī singla mūzikas autors Ingars Viļums un Samantai Tīnai īpaši un mīļi cilvēki – dziedātājas māsa un viens no tuvākajiem draugiem Kašers.

Videoklipa prezentācija notika 17. septembrī Panorama Plaza tirdzniecības centrā. Pasākuma laikā viesiem bija iespēja ne tikai pirmajiem redzēt “MĒS VAIRS NĒ” video versiju, bet arī baudīt īpašu Samantas Tīnas un viņas pavadošās grupas – bundzinieka Mārtiņa Opmaņa un trīs bekvokālistu, kuras kopā ar Samantu nākamā gada maijā kāps uz lielās Eirovīzijas dziesmu konkursa skatuves Roterdamā, uzstāšanos. Singla pirmatskaņojuma laikā mūziķei uz skatuves pievienojās arī “MĒS VAIRS NĒ” mūzikas autors, basģitārists Ingars Viļums.

Pasākuma laikā viesi saņēma dāvanas – dzirkstošo vīnu “Rīgas Prestige Cuve”, Igaunijas zīmola “Placent Activ Milano” matu augšanas veicinošus līdzekļus un Lietuvas zīmola “Gold Beauty Line” kosmētikas līdzekļus.

Dziesma drīzumā būs pieejama Spotify, iTunes, Deezer u.c. mūzikas straumēšanas vietnēs.

» Lasīt vairāk