Latvijas Mūzikas Ziņas

April

2

Apr

Ramiņš. Macats. Račinskis publisko dziesmu “Pasaules gals”

Radošais kolektīvs, kuru veido mūziķi Ervīns Ramiņš un Rūdolfs Macats un Arnis Račinskis, publisko dziesmu “Pasaules gals”. Tā radīta 2019. gada pavasarī dziesmu rakstīšanas nometnē “RIGaLIVE 4”.

Iepriekš mūziķi nebija sadarbojušies un pirmā tikšanās izvērtās produktīva – ļaujoties sarunām un brīvam domu plūdumam, dziesma tika sacerēta un ierakstīta vienas dienas laikā.

“Sākumā mēs daudz runājām par to, ka cilvēki savu dzīvi pavada virtuāli, savu pasauli veido sociālajos tīklos, un citām globālām problēmām. Labākās frāzes pierakstījām, līdzīgi strādājām arī ar muzikālajām frāzēm, “ dziesmas tapšanu atceras Rūdolfs Macats.

“Šī dziesma ir pretstats tam, ko mēs ikdienā darām, un tādēļ mums tā tik ļoti patīk!” saka Ervīns Ramiņš.

“Dziesma "Pasaules  gals” radās strauji un organiski, kas bija patīkams pārsteigums. Tā kā tikāmies organizētā nometnē, bet, faktiski, nejaušā kārtā, tad uzreiz vienojāmies, ka nerakstīsim to, ko no mums varētu sagaidīt, bet iesim tur, kur vēl paši neesam bijuši. Atceros, runājām par Dullo Dauku, kurš gāja līdz pasaules malai - tur, kur viņš vēl nebija bijis. Un mēs devāmies viņa pēdās. Bez šīs dziesmas vēl ir iesākti trīs-četri skaņdarbi. Tātad - turpinājums sekos!”

Ervīns Ramiņš plašāk pazīstams kā solists grupā “Laime Pilnīga” un vokālais pedagogs, Rūdolfs Macats ir diplomēts džeza pianists un darbojas ansamblī “Vēstnieks”, Arnis Račinskis ir grupas “Laika Suns” vadītājs un ierakstu producents.

» Lasīt vairāk

2

Apr

Rīgas grupa Cellar Cat prezentē klipu dziesmai "Battle Cry"

2. aprīlī alternatīvā roka grupa Cellar Cat prezentē klipu savam jaunajam singlam "Battle Cry".

Cellar Cat ir 5 talantīgi muzikanti, kuri izpilda mūsdienīgu indie un alternatīvo roku. Grupas mūziku bieži salīdzina ar tādiem māksliniekiem kā Coldplay, The 1975 un Prāta Vētra.
"Mēs vienmēr atrodamies skaņas meklējumos, gribam, lai mūsu mūzika būtu interesanta un teksti iedvesmotu klausītājus. Šī dziesma ir par to, ka cilvēks iet uz priekšu, neskatoties uz ķibelēm un neizdevušos mīlestību, atrodot spēkus pašā sevī. Cerams, ka mēs visi spēsim to izdarīt arī šajos grūtajos laikos," saka Cellar Cat līderis un vokālists Aleksandrs Čornijs.

Klips dziesmai tika nofilmēts pludmalē netālu no Ragaciema. Gan dziesmas ierakstu, gan pašu video grupas dalībnieki taisīja saviem spēkiem.  

Dziesma jau ir pieejama straumēšanas servisos Spotify un Apple Music, un singls ir nopērkams iTunes.
» Lasīt vairāk

1

Apr

Marta Ritova – Šis ir īstais laiks šādai dziesmai

Dziedātāja un dziesmu autore Marta Ritova, tāpat kā daudzi skatuves mākslinieki šobrīd visā pasaulē, neuzstājas, nekoncertē un atrodas pašizolācijā kopā ar saviem tuvajiem. Taču jau pirms laika, studijā bija tapusi dziesma "Apskauj mani", kura stāsta par iespēju mīlēt arī neesot kopā, par sajūtām, kuras neizmaina attālums, bet gluži otrādi, dod iespēju novērtēt to, cik tuvi un svarīgi mēs viens otram varam būt, arī fiziski neesot kopā. 

Jaunās dziesmas pamatā ir Guntara Rača 28. janvāra dzejolis no grāmatas "365". 

Marta Ritova: “Dziesma tapa vairāk nekā pirms gada un nevienu brīdi nebija tā istā sajūta nodot to plašākai sabiedrībai, līdz pienāca šis – ārkārtīgi dīvainais laiks mūsu dzīvēs. Vārdi tik labi raksturo šī brīža situāciju –  par skumjām, ka nav iespēja būt kopā ar mīļajiem, tajā pašā laikā daudziem ir arī tik grūti būt kopā visu laiku, ka pārstājam viens ar otru runāt un ikdienas sīkumos aizmirstam par to, kas tiešām ir svarīgs un šobrīd tā ir tā kopā būšana, atbalsts, mīlestība, jo mēs neviens nezinam , kas un kā būs, bet varam mēģināt tikai sargāt attiecības ar saviem tuvajiem un mīļajiem, jo galu galā tas ir vienīgais dēļ kā ir vērts dzīvot.”

Dziesmas ierakstu producējis Kristaps Ērglis. Trompetes solo – Oskars Ozloliņš. Miksēja Kristaps Ērglis un DJ Rudd. Ieraksta “master” apstrādi paveica Reinis Kārkliņš. Teksta video izveidojis Ēriks Saksons.

Guntars Račs: “Ļoti priecājos, ka mums tagad ir kopīga dziesma ar Martu. Augstu vērtēju viņas sievišķīgo jūtīgumu un nopietno attieksmi pret savu dziesmu vārdiem.”

Dziesma pieejama visās popularākajās mūzikas lejupielādes un straumēšanas vietnēs visā pasaulē. Spotify

 

» Lasīt vairāk

1

Apr

"Iron Wings izdod albumu “Dzejnieks”

Dzejnieks Dejans Stojanovičs ir teicis: “Even if you are alone you wage war with yourself.” (“Pat ja jūs esat viens, jūs karojat ar sevi”). Latviešu smagās mūzikas grupa “Iron Wings” nodod klausītājiem albumu dzimtajā valodā - “Dzejnieks”.

Albums “Dzejnieks” veidots kā konceptalbums, kurš apkopo 10 skaņdarbus, priekšplānā virzot stāstu, kurš ieved dzejnieka kā tēla, dziļākajās prāta dzīlēs. Mākslinieks, dzīves baudītājs, cīnītājs vai pasaules iedzīvotājs? Ar saviem eksistenciāliem un pasaules problēmu jautājumiem, katra dziesma ieved klausītāju tur, kur viņam pašam ir bail nonākt, liekot dzīties pa saviem prāta tuneļiem, meklējot atbildes. Dzejnieks reprezentē arī cīņu pašam ar sevi, savām domām, pretrunām pasaules mainīgajā vidē. No klusa un ieturēta līdz heroiski ārprātīgam, meklējot un reizē pazaudējot sevi, lai atrastu savu ceļu, savu vietu un savas vērtības šajā pasaulē.

Albumu caurvij stāsts, kurš sasniedz savu kvintesenci ar galvenā tēla “dzejnieks” katarsi skaņdarbā – “Monologs”. Atklāsmes par sevi, dzīvi un nāvi, savu eksistenci un daudzveidīgo personību un tās iezīmēm. Skaņdarba “Monologs” pēdējās rindas “Un mēs vēl tiksimies, vai drīz?” rada jautājumu un reizē nepabeigtības sajūtu. Vai šis tēls no klausītāja atvadās, vai tikai tagad pa īstam iepazīstina ar sevi un savām domām? Pēdējā dziesma “Dzejnieks” sevī nes visa albuma kopējo konceptu -  šī stāsta fināls un dzejnieka kā tēla galavārds.

Muzikāli albums veidots heavy/thrash metal žanra ietvaros, līdzsvarojot heavy metal žanra melodisko skanējumu ar thrash metal raksturīgo ritmisko spriedzi un kodolīgiem ģitāru rifiem. To papildinot ar dažādām vokālajām tehnikām. Par grupas Iron Wings skanējuma rokrakstu kļuvušas žanram netipiskās instrumentālo harmoniju krāsas. Vērts pieminēt, ka albumā līdzās elektriskajiem instrumentiem izmantoti tādi akustiskie instrumenti kā kontrabass, baritona, akustiskā ģitāra, interesantas skaņas tika iegūtas arī no pilsētvides un laukiem, kas tika ierakstītas kā skaņu effekti.

Tiešsaistes linki uz albūmu:

Bandcamp

Spotify

» Lasīt vairāk
March

31

Mar

Grupa “Audiokvartāls” izdod debijas albumu un videoklipu

Grupa “Audiokvartāls” izveidota pirms pieciem gadiem, divus gadus vēlāk tā piedzīvoja sastāva izmaiņas un sākās savas identitātes meklējumi, kas beidzot ir vainagojušies debijas albumā “Runa nav par naudu”. Grupas sastāvā ir brāļi Ivars un Arnis Ozoliņi, Ludvigs Lielauss un Juris Ludženieks.

„Albumā  iekļautās dziesmas ir par cilvēku savstarpējām attiecībām, un, tā kā vienas mūsu dziesmas tekstā bieži tiek atkārtoti vārdi ‘’runa nav par naudu”, izdomājām, ka tāds būs arī albuma nosaukums,” stāsta grupas solists Ivars Ozoliņš.

Albumā iekļautas 9 kompozīcijas, kas tapušas, sadarbojoties ar producentu Mārtiņu Gailīti (Marku), kura studijā arī tika veikti skaņu ieraksti un apstrāde. Izņēmums ir dziesma  “Neuzgriez muguru”, kuru veidoja elektroniskās mūzikas producents “Mickeen” un kurā ir dzirdama arī jaunās dziedātājās Dionas Liepiņas balss. Paplašinot albuma muzikālos apvāršņus, dziesmā “Bezkaislīgas sarunas” ir dzirdami Vidzemes Augstskolas un Valmieras Kultūras centra kora "Skan" jaunieši,  kora partitūru veidoja Rūdolfs Bērtiņš.

31. marts ir datums, kad vajadzēja notikt diska prezentācijas pasākumam. Ārkārtējās situācijas dēļ tas un albuma prezentācijas koncerti ir atcelti.

Grupas “Audiokvartāls” debijas albums “Runa nav par naudu” no 31. marta pieejams visos mūzikas straumēšanas servisos.

Kopā ar albumu grupa prezentē arī jaunāko videoklipu, ko vienai no albuma dziesmām “Nepatiesi, patiesi” veidojuši “TinyLatvianProduction” puiši.

 

» Lasīt vairāk

31

Mar

Grupa “Credo” un aktrise Lelde Dreimane vienojas kopīgā dziesmā

Jau ceturto gadu pēc kārtas, Izdevniecība MicRec sadarbībā ar “Draugiem.lv” organizē tā saukto “Tautas dzejnieku” konkursu “Dzeja no sirds”. Katru gadu konkursa patrons Guntars Račs izvēlas trīs labākos dzejoļus, no aptuveni 1000 iesūtītajiem, kurus piedāvā kādam no pazīstamākajiem Latvijas komponistiem, dziesmu sarakstīšanai. Līdz šim dziesmas rakstījuši Jānis Lūsēns, Uldis Marhilevičs un Raimonds Pauls, taču šogad dziesmu rakstīt un izpildīt uzņēmās grupas “Credo” līderis Guntis Veits.

Šogad uzvarēja Solveigas Puķītes dzejolis “Tu sen jau mani zini” un tapa dziesma. Dziesmas ierakstam tika pieaicināta Dailes teātra aktrise, talantīgā Lelde Dreimane, kurai dziedāšana nav sveša lieta. Dziesmu ierakstīja un producēja Gints Stankevičš (Busulis, R.Pauls, J,Stībelis, Laima Vaikule u.c.).

Lelde Dreimane, kura pašlaik, sakarā ar pasaulē izsludināto ārkārtas situāciju, ir “iestrēgusi” Taizemē, stāsta: “Kad Guntars Račs mani uzrunāja šim projektam, es piekritu uzreiz! Esmu vairāk kā pagodināta par iespēju ierakstīt dziesmu kopā ar leģendāro Credo solistu Gunti Veitu! Satiekoties ierakstu studijā uzreiz tapa skaidrs, ka mēs labi sadziedāsimies. Lai skan!”

Guntis Veits: “Sākotnēji biju mazliet satraucies par to, vai mums abiem derēs tonalitāte un saderēs tembri. Pēc vairākiem mēģinājumiem noskaidrojās, ka viss sader lieliski un es esmu ļoti gandarīts par rezultātu. Mums ar Leldi saskan!”

Dziesmas teksta video pirmizrāde un saruna ar abiem māksliniekiem LTV1 raidījumā “Rīta Panorāma” 31. martā plkst. 7.20.

“Tu sen jau mani zini” Spotify

 

 

» Lasīt vairāk

31

Mar

DJ Monsta Samantai Tīnai dzimšanas dienā dāvina remiksu dziesmai “Still Breathing”

Neskatoties uz to, ka Eirovīzijas dziesmu konkurss Roterdamā, Nīderlandē šogad ir atcelts, Latvijas nacionālas atlases “Supernova 2020” uzvarētāja Samanta Tīna savā dzimšanas dienā klausītājiem piedāvā jaunu remiksu dziesmai “Still Breathing”, kas tapis sadarbībā ar vienu no veiksmīgākajiem un pieredzes bagātākajiem latviešu dīdžejiem DJ Monsta jeb Uldi Cīruli. Remiksa nosaukums ir “Still Breathing (Monsta Goes Bananas But Still Breathing Remix)”.

“Šis ir laiks, kad mēs visi atrodamies mājās, mums visiem ir negaidīti mainījusies dzīve un plāni”, stāsta  Samanta Tīna. “Lai arī Eirovīzija ir atcelta, esošā situācija ir jāpieņem tāda, kāda tā ir un šajā visiem grūtajā periodā nedrīkst zaudēt pozitīvismu un apstāties, ir jāturpina darboties iepriecinot gan sevi, gan citus.  Tāpēc, lai kaut nedaudz iekrāsotu ikdienu un neļautu ieslīgt pārdzīvojumos, savā dzimšanas dienā vēlos iepriecināt savus klausītājus Latvijā un visā pasaulē ar dziesmas “Still Breathing” remiksu”.

“Remix, kā formāts ir ļoti pateicīgs, lai muzikāli paspēlētos. Man, kā elektroniskajam mūziķim, bija iespēja Samantas dziesmā patrakot gan ar vokālu, gan instrumentiem, gan dziesmas formu un ritmiem. Noklausies manu redzējumu, jo mūzika ir arī mana dzīve un katrs mēs savā ziņā esam savas dzīves komponisti!” saka remiksa autors DJ Monsta.

“Still Breathing” mūzikas autore un producente ir pati Samanta Tīna, savukārt vārdus ir sarakstījusi Aminata. Dziesmas ideja radusies iedvesmojoties no spāņu producenta un mākslinieka SWOG. Samantai tas ir bijis jauns izaicinājums - pašai būt par savas dziesmas producenti. Tieši ar šo dziesmu Samanta Tīna uzvarēja dziesmu konkursa “Supernova 2020” finālā, tādejādi izcīnot iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā, Nīderlandē šī gada maijā. Ņemot vērā šī brīža situāciju pasaulē, Eirovīzijas dziesmu konkurss šogad ir atcelts, bet vietne “ESCToday” piedāvāja alternatīvu, mājas balsojumu, kurš norisinājās pagājušās nedēļas nogalē. Šī balsojuma lielajā finālā Samanta Tīna ar dziesmu “Still Breathing” ierindojās augstajā 6. vietā.

Kā jau iepriekš ziņots, Latvijas Televīzija vēl nav pieņēmusi lēmumu, vai uz nākamā gada “Eirovīziju” sūtīt nacionālās atlases konkursa “Supernova 2020” uzvarētāju Samantu Tīnu. Lēmums tiks pieņemts pēc ārkārtējās situācijas beigām.

Remikss ir šīs nedēļas laikā būs pieejams Spotify, iTunes, Deezer u.c. mūzikas straumēšanas vietnēs.

» Lasīt vairāk

30

Mar

"Very Cool People" kopā ar Edavārdiem, ansi un Kristīni Prauliņu izdod jaunu albumu

Jaunais albums saucas "Koncertprogramma Pa Apli", un tā materiāls radās, gatavojoties vairākiem džezfanka grupas "Very Cool People", souldziedātājas Kristīnes Prauliņas un reperu Edavārdi un ansis kopkoncertiem pērn. Albuma ieraksts tapa "Saulkrasti Jazz" festivālā 2019. gada 16. jūlijā.

Koncertprogrammas tituldziesma kļuva par vienu no atpazīstamākajiem 2019. gada radio hitiem Latvijā. "Kopumā albumā iekļautas 13 kompozīcijas – gan kopīgi no jauna radītas, gan pāraranžētas Edavārdu un anša dziesmas, kurām Kristīne Prauliņa pievienojusi sulīgus piedziedājumus, radot sev raksturīgu "soulīgu" un sirdi aizķerošu skanējumu," jauno albumu komentē grupas līderis Elvijs Grafcovs, piebilstot: "Dažos skaņdarbos Kristīne kopā ar reperiem pat skaita rīmes!"

Dziesmu tapšanā bez ierastajiem VCP autoriem Elvija Grafcova, Māra Jēkabsona un Andra Buiķa šoreiz debitējis arī Kristaps Lubovs, izstrādājot "Stragls ir liels" koncertversiju. Arī reperi Edavārdi un ansis ķērās klāt VCP skaņdarbiem un pievienoja tiem jaunas rīmes sev raksturīgā manierē. "Rezultātā sanākusi BOMBA!" nekautrējas rezumēt Elvijs.

Albuma ieraksta inženieris un albuma miksa autors ir Mārtiņš Porteris, bet māsterversiju "Labo ierakstu studijā" radīja Jānis Kalve. "Very Cool People" albumu ieraksta personāls palicis ierastais: Elvijs Grafcovs (ģitāra), Māris Jēkabsons (tenorsaksofons), Kristaps Lubovs (baritonsaksofons), Laura Rozenberga (trombons), Oskars Ozoliņš (trompete), Māris Vitkus (taustiņinstrumenti), Jānis Olekšs (bass) un Andris Buiķis (bungas). Šoreiz pamatsastāvam albuma tapšanā pievienojies arī dažādu analogo un digitālo sintezatoru pavēlnieks Andris Kauliņš, kurš kā viesis piedalījās arī dažos grupas 2019. gada albuma "Caution! Contains Words!" skaņdarbos.

Albuma vizuālo noformējumu izstrādājis Mārtiņš Zaļūksnis, kurš izveidoja arī grupas jaunākā singla "Labirints" videoklipa un tāda paša nosaukuma datorspēles vizuālos tēlus. Koncerts Saulkrastos tika arī filmēts. Valdis Krūmiņš katrai dziesmai radījis atsevišķu videoklipu, un grupa laiku pa laikam šos klipus publicēs savā YouTube kanālā.

"Koncertprogramma Pa Apli" izdota gan taustāmā, gan digitālā veidā. CD formātā albumā iekļauts par vienu skaņdarbu vairāk, nekā digitālajā. Jauno disku bija iecerēts prezentēt leģendārajā Viļņas klubā "Tamsta" Lietuvā 21. martā un Rīgas kultūrtelpā "Hanzas perons" 28. martā, taču abi koncerti pārcelti uz rudeni. Rīgā koncerts notiks 14. oktobrī, un grupa sola, ka tas būs vēl apjomīgāks un jaudīgāks, nekā bija plānots šomēnes.

"Tas visticamāk būs pēdējais šā megaprojekta koncerts," pasākuma nozīmīgumu uzsver Elvijs. "Atlikuši vēl daži datumi šā gada vasarā – ļoti īpašos festivālos un pilsētsvētkos, bet pēc tam katrs no māksliniekiem atkal fokusēsies uz savām solokarjerām".

Biļetes uz rudens koncertu nopērkamas interneta servisā aula.lv. Iegādātās biļetes uz 28. marta koncertu derīgas arī uz pasākumu 14. oktobrī.

Albums Spotify

» Lasīt vairāk

27

Mar

Roka/metāla grupa HARTA laidusi klajā jaunu singlu un videoklipu “Rāmais prāts”

2015. gadā dibinātā apvienība, kuras sastāvā ir vokālists Kārlis Kalvišs, ģitāristi Toms Krēsliņš un Matīss Klaviniuss, basists Rolands Ignatjevs un bundzinieks Roberts Cešeiko, gadu pēc savas līdz šim veiksmīgākās dziesmas Atrunas izlaišanas piedāvā klausītājiem un skatītājiem vēl vienu jaudīgu darbu ar nosaukumu “Rāmais prāts”.

“Gadās, ka otrs cilvēks nemaz nav tāds, kā mēs viņu savās galvās esam iedomājušies. Ko darīt, ja sirdi ir aizķēris paša galvā uzburts tēls?”

Jaunā singla mūzikas autors ir grupas bundzinieks Roberts, vārdu autors Kārlis, dizaina autors Toms, bet producēšanas pienākumus uzņēmās Rolands un Matīss, kurš arī miksēja un māsterēja dziesmu savā mājas studijā. Bungu ieraksts veikts pie Kārļa Šteinmaņa “KS Records” telpās, Jelgavā. Klipu filmēja un montēja Artūrs Krūmiņš, meitenes tēlu attēlo Ieva Kuzma, bet par grimu parūpējās Gundega Bārzdaine. “Ļoti paveicies, ka varam lielu daļu darba izdarīt paši, pieaicinot labus draugus, kas piesedz tukšās zonas,” uzskata grupa.

Dziesma pieejama visos lielākajos straumēšanas servisos un citās vietnēs no 27. marta!

Grupa HARTA līdz šim izdevusi vairākus singlus, kā arī sešus videoklipus, kas skatāmi grupas YouTube kanālā, 2019. gadā apvienojot padarīto debijas albumā Timeline, koncertējusi Latvijā un Lietuvā, bet šogad vēl uz skatuves nav kāpusi. “Mēs vēlējāmies nedaudz piebremzēt ar koncertiem un pastrādāt pie jauna materiāla, jo secinājām, ka regulāri uzstājoties mums tas ne visai veiksmīgi izdodas,” stāsta Rolands. Tuvākie koncerti plānoti festivālos vasarā, informācija par jaunumiem atrodama grupas Facebook profilā.

» Lasīt vairāk

26

Mar

"Supernovas" fināliste ANNNA pretendē uz dalību lielākā Nīderlandes radio festivālā

Konkursa "Supernova" fināliste,  dziedātāja un mūzikas producente ANNNA strauji guvusi atzinību Nīderlandē un šobrīd pretendē uz dalību šīs valsts lielākās radiostacijas "NPO Radio 2" organizētajā tiešsaistes festivālā. Arī faniem Latvijā iespējams viņu atbalstīt, nobalsojot šā radiokanāla mājas lapā.

Šis ir pirmais Nīderlandes radio organizētais tiešsaistes festivāls, kurā uzstāsies valstī populāri mūziķi: Danny Vera, 3JS, Tim Akkerman u.c. Pēdējā vēl vakantā vieta atvēlēta jauno izpildītāju konkursa uzvarētājam. ANNNA iekļuvusi šā konkursa fināla TOP 3, tādēļ līdz uzvarai atlicis pavisam nedaudz.

Balsošana par tiešsaistes festivāla dalībnieku noslēgsies 26. martā pulksten 19 pēc Latvijas laika. Nobalsot par latviešu jauno un talantīgo dziedātāju iespējams radiostacijas "NPO Radio 2" mājas lapā nporadio2.nl. Tiešā saite uz balsošanu!

Tiešsaistes festivālā mūziķi piedalīsies neklātienē, straumēšanas režīmā no savām mēģinājumu telpām, viesistabām vai pat guļamistabām, un uzstāšanās notiks 27. martā laika posmā no pulksten 19 līdz 01 pēc Latvijas laika. "NPO Radio 2" tiešraidi ikvienam iespējams klausīties radiostacijas mājaslapā nporadio2.nl. Tāpat uzstāšanās festivālā būs iespējams vērot radiostacijas un, protams, arī pašu mākslinieku YouTube kanālos.

Jauno izpildītāju konkursa uzvarētājs uzstāsies pusnaktī pēc Latvijas laika. Atliek cerēt, ka tad "NPO Radio 2" ēterā izdzirdēsim tieši vārdu ANNNA. "Ļoti ceru uzstāties šajā festivālā!" satraukumu neslēpj jaunā dziedātāja. "Tas bija milzu prieks, kad man piezvanīja no "Radio 2" un pateica, ka esmu iekļuvusi konkursa trijniekā. Tik forši, ka šajos laikos tomēr notiek arī tik priecīgas lietas! Esmu atcēlusi vairākus savus koncertus, un jau šo piektdien ir iespēja sagatavoto programmu beidzot tomēr parādīt plašai publikai."

Nīderlandes radiokanāls nolēmis organizēt šāda veida festivālu, lai sniegtu māksliniekiem izpalīdzīgu roku viņiem šajos visnotaļ grūtajos laikos.

Tikmēr jau drīzumā gaidāms daudzsološās dziedātājas debijas minialbums. Un, ja situācija būs tam labvēlīga, tad ANNNA jūlijā uzstāsies vairākos Latvijas festivālos.

Nīderlandes galvaspilsētā Amsterdamā dzīvojošā latviešu dziedātāja nesen guva atzinību gan Nīderlandē, gan Latvijā, dziedot par ātro modi dziesmā "Polyester", ar ko viņa piedalījās "Supernovā". ANNNA pati uzstājas jau iepriekš lietotos vai ekomodes apģērbos un faniem piedāvā tikai ekoloģiskus suvenīrus.

Pērn par hitu Latvijā kļuva arī jaunās dziedātājas pirmais singls "The One That Got Away". Savukārt otrais singls "Stardom/Hater" uzvarēja Nīderlandes deju mūzikas konferences "Amsterdam Dance Event" prestižajā konkursā "Demolition". Latvijā ANNNA pirmoreiz uzstājās pērn vasarā, kad Siguldas pilsdrupās bija iesildošā māksliniece labi apmeklētajā amerikāņu dziedātājas LP koncertā.

» Lasīt vairāk