Latvijas Mūzikas Ziņas

December

11

Dec

„Frailty” debijas albumam desmit, koncerts un dziesma!

Sestdien, 15. decembrī, klubā “Melno Cepurīšu Balerija” , Jelgavā, grupas “Frailty” debijas albuma “Lost Lifeless Lights” X gadu jubilejas concerts.

Pašmāju doom/death metal grupa “Frailty” radusies 2006. gadā, gadu gaitā grupa nobruģējusi stabilu vietu pašmāju smagās mūzikas skatuvē.

Grupas kontā trīs pilnie albumi – “Lost Lifeless Lights” (2008) , “Melpomene” (2012) , “Ways Of The Dead” (2017) , pašmāju Metālmūzikas Gada balvas – “Gada Grupa” , “Gada Albums” , aktīva koncertdarbība gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.

Tieši ar debijas albumu „Lost Lifeless Lights” 2008. gadā grupai aizsākās ceļš uz atpazīstamību plašākai publikai – tostarp, ārzemju.

Tuvojoties “Frailty” pirmā albuma desmitgades koncertam, grupa saviem klausītājiem piedāvā jaunu, bet savā ziņā arī "vecu" dziesmu “The Cold Beyond”. Dziesmas sākotnējā versija tika sarakstīta pirms gandrīz desmit gadiem, vienā laikā ar grupas debijas albuma “Lost Lifeless Lights” (2008) materiālu , bet toreiz tā netika iekļauta albumā. Pirms pāris gadiem grupa dziesmu atjaunoja un iekļāva koncertu programmās, bet šogad to beidzot ierakstīja un kā pilntiesīgu sava mūzikas kataloga eksemplāru piedāvā klausītājiem.

“The Cold Beyond” uzrunā nāves un pēcnāves jautājumus, aicinot klausītāju izvērtēt savu dzīvi un tās nenovēršamo kustību pretī lielās patiesības mirklim, kurā visi ir vienlīdzīgi. Vienlaikus “The Cold Beyond” kalpo kā tematisks ievads “Frailty” jaunajam albumam, kurš klajā nāks nākamgad. 

Koncertā izskanēs grupas albums “Lost Lifeless Lights” pilnā garumā, tas būs arī grupas pēdējais koncerts šogad.

Albuma desmitgadei par godu, grupa sarūpējusi melomāniem mazu pārsteigumu – ļoti ierobežotas tirāžas disku ar remāsterēto albumu un papildziesmu.

Koncerta sākums 22:00, iesildošajā daļā psihedēliska black metal grupa no Igaunijas – “Lengenu”.

» Lasīt vairāk

11

Dec

Summer Sound Spring Session papildina mākslinieku sarakstu

9. martā Rīgas Sporta manēžā notiks pavasara lielākā ballīte - Summer Sound Spring Session, kurā par muzikālu baudījumu apmeklētājiem rūpēsies arī reperis Ozols, DJ Rudd un Makree.

Pirmo reizi festivāla vēsturē Summer Sound rīko vienas nakts pasākumu Rīgā, kurā uzstāsies vācu elektroniskās mūzikas dīdžejs Tujamo, Latvijā populārā grupa Bermudu Divstūris un festivāla ballīšu karalis - dīdžejs Toms Grēviņš. Mākslinieku sarakstu papildina Latvijas repa leģenda – Ozols, DJ Rudd un Makree. Tā būs karsta ballīte visas nakts garumā, atzīmējot ziemas beigas un vasaras tuvošanos.

Par ideju rīkot Summer Sound Spring Session ballīti martā stāsta festivāla direktors Uldis Pabērzis: “2018. gada  vasara bija fantastiska – piesātināta ar daudz un dažādiem pasākumiem. Lai šīs brīnišķīgās vasaras noskaņa vēl mazliet paturpinātos un tā ievadītu arī 2019. gada vasaras  sajūtu, mēs, festivāla rīkotāji, esam ieplānojuši pavasara pasākumu Rīgā, kas ļaus gan atsaukt atmiņā labākos mirkļus no šīs vasaras, gan būs kā ieskaņas pasākums nākamā gada lielākajam pludmales pasākumam Liepājā - Summer Sound”.

Summer Sound Spring Session ballīte norisināsies Rīgas Sporta manēžā, Kojusalas ielā 9, Rīgā.

Biļetes uz festivālu Summer Sound un Summer Sound Spring Session var iegādāties summersound.lv un visās Biļešu Serviss kasēs Latvijā.

Biļešu cenas:

Summer Sound Spring Session - 25 EUR

Festivāls Summer Sound - 37 EUR

Komplekts - Summer Sound Spring Session un festivāls Summer Sound - 60 EUR

Festivāls Summer Sound 2019. gadā norisināsies 9. reizi un ir neapšaubāmi kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem vasaras mūzikas notikumiem Baltijā. To apliecina tūkstošiem apmeklētāju, kuri ik gadu dodas uz brīnišķīgo Liepājas pludmali, lai baudītu divu dienu muzikālu prieku un atpūtu pašā jūras krastā. Katru gadu festivāls piedāvā vairāk nekā 50 māksliniekus, kā arī rūpējas par daudzveidīgu izklaižu un aktivitāšu programmu.

Ballītei garšu piešķir akciju sabiedrība Aldaris, festivālu atbalsta Liepājas pilsēta, informē –Radio SWH.

» Lasīt vairāk

10

Dec

“TESA” aicina uz lielkoncertu

Pirms 10 gadiem, 2008. gada 13. decembrī, “Brīvprātīgo Ugunsdzēsēju” biedrības telpās tika prezentēts “Tesa” albums “Heartbeats From The Sky” . Atzīmējot šī notikuma un albuma desmitgadi, 2018. gada 13. decembrī, “Tu Jau Zini Kur” telpās (Tallinas iela10-3, Rīga) grupa prezentēs pārizdotu ierobežotas tirāžas vinila plati, pirmo reizi desmit gados nospēlējot arī visu albumu pilnā garumā. Tāpat kā pirms 10 gadiem, arī šoreiz bez “Tesa” uzstāsies grupas ilggadīgi draugi un domu biedri - grupa “Soundarcade” .

Grupas "Tesa" spēlētā mūzika tikusi dēvēta par postmetālu un arī postroku, bet tā ir tikai klasifikācija, vadoties pēc terminiem, kas dažādu iemeslu dēļ radušies un plaši tiek lietoti.  Trio, kura dalībnieki pirms tam bija spēlējuši grupās "In.Stora", "Kriegopfer" un "Les Corte", šobrīd ir viena no aktīvi koncertējošām pašmāju grupām, kuras koncerti ir plaši apmeklēti, gan Latvijā, gan ārpus tās.

"Tesa" radās 2005.gadā. Pirmie divi izdotie albumi "Tagad" un "Nekad" bija īsformāta, un "Heartbeatsfromthesky" bija pirmais pilna garuma albums, kas tika izdots vinila platēs.

Vinila plates formātam grupa palikusi uzticīga arī vēlākajos albumos – “IV” (2012) , “Ghost” (2015) .

Grupa vienmēr ir palikusi uzticīga t.s. neatkarīgās mūzikas skatuvei, tai pat laikā - par grupas popularitāti liecina arī fakts, ka grupas koncerti ir ļoti apmeklēti, visi grupas izdotie ieraksti – gan kompaktdisku, gan vinila plašu formātā tiek izpārdoti īsā laikā.

Grupas sastāvs: bundzinieks un visu grupas albumu dizaina autors Jānis Burmeisters, ģitārists Dāvis Burmeisters un basģitārists Kārlis Tone.

Šobrīd grupa strādā pie sava jaunā albuma, kas klausītājus varētu sasniegt nākamā gada pavasarī.

Koncerta sākums plkst. 20.00, ieeja par ziedojumiem.

» Lasīt vairāk

10

Dec

Alternatīvā metāla grupa “SEIRA” debitē ar albumu “Decrypting Parallels”

“SEIRA” ir kaut kas starp “Guano Apes” un “Flyleaf”, tikai no Rīgas un pilnīgi citādāk. Tā vienā teikumā varētu raksturot grupas ritmiski smago skanējumu, kas, apvienojumā ar melodisko vokālu, ir atspoguļots debijas albuma astoņās dziesmās.

“Šis albums ir mūsu ceļa pats sākums. Vēl vairāk - tā ir mūsu pirmā lielā uzvara. Uzvara cīņā pašiem ar sevi, savu ikdienu, laika trūkumu un savu nedrošību. Uz “Decrypting Parallels” mēs raugāmies kā uz tādu kārtīgu pamatu, kuram tuvākajos gados ir jāapaug ar jaunām idejām, kas sevī turpina turēt klasiskas alternatīvā metāla vērtības,” norāda grupas bundzinieks Stasis Silovs.

Nedaudz vairāk kā 29 minūšu garumā apkopotās astoņas dziesmas ir grupas dalībnieku pašu radītas, sākot no ģitāras akordiem līdz pat dziesmu vārdiem. To teksti un melodijas harmoniski veido vienotu, taču smeldzīgu noskaņu, kas atpsoguļo cilvēku iekšējās pasaules pārdzīvojumus. Tajās ir dzirdams protests pret sarežģīto savstarpējo attiecību laikmetu. Metaforas mijas ar reālām dzīves situācijām, cenšoties mūzikā atšķetināt notikumus un sajūtas, kas skar mūs katru.

Albumu iespējams noklausīties šeit.

 “Ideja par albumu radās jau grupas dibināšanas brīdī 2016. gadā. Būtībā tas arī bija viens no mūsu vienojošajiem aspektiem, jo mēs vēlējāmies izveidot kvalitatīvu, izkoptu alternatīvā metāla skanējumu, kas pretnostatās šodienas populārās mūzikas kanoniem,” pauž “SEIRA” vokāliste Egija Ziediņa.

Albumā ir iekļautas dziesmas “Decrypting Parallels”, “Aftertaste”, “Colorblind”, “Felons Race”, “Neverland”, “Trader”, “Legion” un “Heavy Eye”. Tās ir ierakstītas studijā “KS Records - Unity Audio” un dziesmu producēšanu nodrošināja Kārlis Šteimanis.

“SEIRA” kodolu veido četri pašmāju mūziķi - Pēteris Baumanis (bass), Stasis Silovs (bungas), Agris Midegs (ģitāra) un Egija Ziediņa (vokāls).

» Lasīt vairāk

7

Dec

Vairāk nekā 120 dalībnieki noslēguma lielkoncertā "Mans draugs Mārtiņš Freimanis"

Šoruden Latvijā izskanējuši desmit koncerti "Mans draugs Mārtiņš Freimanis" visā Latvijā, un vērienīgs lielkoncerts tiks aizvadīts 11. decembrī Ķīpsalas hallē. Katra koncerta programma bijusi atšķirīga un unikāla, un arī koncerts Ķīpsalas hallē nav izņēmums, jo pārsteigs klausītājus ar vairākiem īpašiem priekšnesumiem.

Vienīgo reizi koncerttūres ietvaros uz skatuves kāps koncerta režisore Marija Bērziņa, pagaidām paturot noslēpumā, kuru Freimaņa dziesmu viņa izpildīs: "Pieaugot mēs kļūstam ļoti apdomīgi, bailīgi un neizmantojam trakas un drosmīgas idejas. Lai ko es varētu mācīties no Mārtiņa, tā ir viņa absolūtā drosme un bezkaunība - viņš metās uz galvas iekšā visārprātīgākajās avantūrās, nekad nezināja, kas no tā iznāks. Reizēm, protams, nepadevās tik labi, kā plānots, bet reizēm šīs idejas ieguva brīnišķīgu rezultātu."

Pirmo reizi Ķīpsalas hallē būs dzirdams trio "Saldais" izpildītais Freimaņa darbu popūrijs, kā arī unikālā izpildījumā vienīgo reizi Aija Andrejeva izdziedās "Tik un tā nesapratīs".

Uz skatuves dažādos duetos, trio un solo izpildījumos skanēs tādas iemīļotas Freimaņas dziesmas kā "Arī man ir sirds", "Lietus dārzs", "Bet maijpuķītēm jāpaliek", "Satīties, sapīties", "Paspēlēsim paslēpes" un daudzi citi. Tās izdziedās solisti Lauris Reiniks, Aija Andrejeva, Olga Rajecka, Andris Ērglis, Ivo Fomins, Gatis Mūrnieks, Madara Grēgere, Katrīna Bindere kopā ar Jāņa Strazda mūziķu grupu, kā arī “Līvi”, “Refleksija” un “Z-Scars.”

Vērienīgi izskanēs koncerta kopdziesmas, kurās solistiem uz skatuves pievienosies vairāk nekā 100 dalībnieki no kora "Mūza", Āgenskalna Valsts ģimnāzijas kora, Liepājas jauniešu kora "Reverberācija" un Valmieras kora “Skan”.

» Lasīt vairāk

6

Dec

Chris Noah izziņo koncertu Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Mūziķis Chris Noah izziņo koncertu 2019. gada 13. februārī Latvijas Nacionālas bibliotēkas Ziedoņa zālē. Šis būs līdz šim lielākais mūziķa solo koncerts, kurā tiks apkopota gan līdz šim izdotā daiļrade, gan arī dziesmas, kas vēl nav sasniegušas plašāku publiku.

Starp mākslinieka zināmākajām dziesmām ir 2017. gada singls “Spark”, kas iekļuva Latvijas lielāko radiostaciju topos, debijas singls “Had It All”, kā arī 2018. gadā izdotās dziesmas - “Fall Through” un “River”, kas īpašu uzmanību izpelnījušās tieši no ārzemju mūzikas pazinējiem.

Par gaidāmo koncertu Chris Noah saka: “Manuprāt, katrs jaunais mūziķis, uzsākot savas muzikālās gaitas, savā veidā meklē savu skanējumu, kas vislabāk atspoguļo viņa muzikālās ietekmes, sajūtas un personību. Koncertā varēs dzirdēt to, ka “Chris Noah” ir atradis savu skanējumu, kas viennozīmīgi atšķiras no Latvijas vai Baltijas popmūzikā dzirdamā.”

Mūziķim uz skatuves pievienosies arī vairāki viesmākslinieki, kas Chris Noah dziesmām piešķirs pavisam jaunu skanējumu.

2018. gadā izdotās dziesmas izcēlušas mūziķi kā vienu no šī brīža aktuālākajiem jaunajiem māksliniekiem Baltijā. Singls “River” ir klausīts vairāk kā 280 000 reižu vietnē YouTube, savukārt singls “Fall Through” iekļauts vairākās prestižās ārzemju mūzikas listēs, no kurām viena jau noklausīta vairāk kā miljons reižu.

2018. gadā mūziķis tika nominēts kā “Gada debija” Latvijas Mūzikas ierakstu gada balva “Zelta Mikrofons” ceremonijā, uzstājās lielākajos Latvijas festivālos, pārstāvēja Latviju festivālā “Reeperbahn” Hamburgā, kā arī tika uzaicināts iesildīt mākslinieci LP (Laura Pergolizzi) Arēnā Rīga.

Koncerts Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notiks 13.februārī plkst. 20:00 (ieeja no plkst.19:00), biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā un https://www.bilesuparadize.lv/events/event/70033.

» Lasīt vairāk

5

Dec

Jaunā dziedātāja Elizabete Gaile piedāvā dziesmu “Atbildi”

Dziesmu rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” organizatori aicina noklausīties nometnē tapušo dziesmu “Atbildi”, ko izpilda jaunā dziedātāja Elizabete Gaile.  Dziesma ‘’Atbildi’’ tika uzrakstīta “RigaLive” dziesmu rakstīšanas nometnē, satiekoties trīs mūziķiem vienkopus – producentam Kasparam Ansonam, dziedātājai un dziesmu autorei Elizabetei Gailei, kā arī mūziķim un grupas ‘’Blue Jean Serenade’’ dalībniekam Jānim Niedram.

Dziesmas tapšanu komentē Elizabete Gaile: ‘’Dziesmas vīzija atnāca diezgan ātri. Gribējām aprakstīt cilvēku attiecības, kas šodien bieži vien veidojas neīstas un samākslotas, ko visvairāk ir izraisījusi tieši šī 21. gadsimta interneta pasaule un sociālie tīkli. Dziesmas galvenais akcents tiek likts uz atbildes meklējumiem par to, kad beidzot būs iespēja satikties un būt patiesiem vienam pret otru. ‘’

Oktobra sākumā notikušajā jau trešajā “Latvijas mūzikas attīstības biedrība/Latvijas mūzikas eksports” iniciētās dziesmu rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” sesijā divu dienu laikā tika radītas astoņpadsmit jaunas dziesmas, kas tapa komandās, kuru sastāvu veidoja arī tādi labi pazīstami mūziķi kā Aija Andrejeva, Kaspars Ansons, Aminata, Samanta Tīna, DJ Rudd un citi.

“RIGaLIVE” mērķis ir veicināt dziesmu mūzikas un teksta autoru, kā arī mūzikas producentu savstarpējas sadarbības veicināšanu, profesionalitātes līmeņa paaugstināšanu, kā arī veicināt mūzikas eksportu – potenciālu mūzikas produktu radīšanu un attīstīšanu.

Līdz ar dziesmas izdošanu, mūziķi piedāvā arī “Atbildi” teksta video, ko veidojusi Beata Jonite.

» Lasīt vairāk

5

Dec

Grupa Sub Scriptum iesūta jūsu vērtējumam jaunāko singlu „Viegli Ievainots’’

Grupa Sub Scriptum izdod video singlu ''Viegli Ievainots''. Tā stāsta par vienmēr aktuālu tēmu – katrs kādreiz dzīvē ir bijis viegli ievainots. Izdodot šo dziesmu, arī piesakām decembra Labdarības Koncertprogrammu, ko veidojam pašu iniciatīvas vadīti, lai šajā Ziemassvētku laikā liktu cilvēkiem aizdomāties arī par ne tik priecīgiem līdzcilvēku stāstiem, aicinot citus palīdzēt šiem bērniem.

Labdarības turnejas laikā tiks sniegti akustiski koncerti septiņos bērnunamos.

“Ozoli’’, Liezēre (7.decembris)

‘’Graši’’, Cesvaine (8.decembris)

‘’Zīļuks’’, Ērgļi (9.decembris)

‘’SOS’’, Valmiera (14.decembris)

‘’Sveķu internātskola’’, Jaungulbene (18. decembris)

“Pļavnieki VSAC”, Rīga (21.decembris)

,,Ziemeļi’’, Rīga (22.decembris)

Grupa Sub Scriptum radusies Madonā. Tās sastāvā ir četri klasiskās mūzikas izpildītāji, kuri satikušies un nolēmuši, ka kopīgi vēlas radīt alternatīvāku mūziku. Šogad veiksmīgi izdotas vairākas dziesmas - viena no tām “21.gs. mode” ir augsti novērtēta kritiķu vidū, kā arī radio Pieci.lv jau vairāk kā mēnesi iekļauta Top 20 Latvijas atskaņotāko dziesmu sarakstā.

Videosingls “Viegli Ievainots” tapis sadarbojoties ar Elvi Lāci. Galvenie aktieri: Kristers Rudzītis un Marta Seržante. Singlu producējis Arnis Račinskis, miksējis Arnis Račinskis, masterējis Andis Ansons. Dziesma ierakstīta ierakstu studijā “Gemstudio”.

» Lasīt vairāk

5

Dec

Uzsaukums mūziķiem un DJ pieteikt savu dalību mūzikas konferencē "Liverpool Sound City 2019".

Mūzikas konference/ festivāls "Liverpool Sound City 2019" izsludina mūziķu pieteikšanos skatēm, aicināti pieteikties solo mākslinieki, grupas, Dj u.c.

Konference/festivāls notiks Lielbritānijā, Liverpūlē 2019. gadā no 3.-5.maijam.

Mūziķu pieteikumi tiek pieņemti caur GIGMIT.

Pieteikt savu dalību šeit!

Pirms pieteikšanas mūzikas industrijas skatēm rūpīgi izvērtējiet savus nākotnes plānus, finansiālās iespējas un menedžmenta kompetenci.

» Lasīt vairāk

4

Dec

Dziesmas KLUSA NAKTS, SVĒTA NAKTS 200 gadu jubilejas koncerti Latvijas baznīcās

Svinot Franca Ksavera Grūbera (Franz Xaver Gruber) Ziemassvētku dziesmas KLUSA NAKTS, SVĒTA NAKTS divsimto jubileju, no 9. līdz 26. decembrim  septiņās Latvijas baznīcās viesosies vokālā grupa PUTNI, ģitārists Matīss ČUDARS, klavesīniste Ieva SALIETE un klarnetists Jēkabs NĪMANIS. Koncerta programmā ietverti vairāki jauni Klusa nakts, svēta nakts aranžējumi, Matīsa Čudara un Jēkaba Nīmaņa jaundarbi un citas Ziemassvētku dziesmas jaunās skaņās.

“Katru gadu klausītājus cenšamies iepriecināt ar ko jaunu, kvalitatīvu un skaistu. Mūsu jauno programmu iedvesmojusi viesošanās vēsturiskajā Stille Nacht kapelā Austrijā, kur savulaik Francs Grūbers pirmoreiz dziedāja Klusa nakts, svēta nakts. Dziesma mūsdienās tulkota vairāk nekā 140 valodās, kļuvusi par Ziemassvētku himnu un iekļauta UNESCO nemateriālā kultūras mantojuma sarakstā. Klusa nakts, svēta nakts simbolizē mieru, prieku un svētku sajūtu – šīs ir vērtības, ko Ziemassvētku laikā gribam sniegt arī saviem klausītājiem,” stāsta vokālās grupas Putni vadītāja Antra Dreģe. “Oriģinālu skanējumu koncerta programmai šogad piešķirs arī neparastais instrumentu sastāvs: Ieva Saliete klausītājus iepazīstinās ar viduslaiku klavesīna īpašo toni, savukārt Matīss Čudars un Jēkabs Nīmanis Putnu balsis kuplinās ar ģitāras un klarnetes partijām.”

Matīss Čudars, ko pazīstam kā vienu no labākajiem jaunās paaudzes latviešu džeza ģitāristiem, speciāli šai programmai radījis jaundarbu Es nomodā par tevi palecos, kur satiekas trīs savstarpēji ļoti atšķirīgu autoru – Ivetas Šimkus, Arvīda Ulmes un Aivara Neibarta – dzejas rindas. Tās, Matīsa Čudara mūzikā ietērptas, veido vienotu organismu – ceļojumu no introvertas apceres par dzīves mistēriju, cauri mīlestības apliecinājumiem pret Dievu, uz ekstravertu dzīvotprieku. Koncertā dzirdēsim arī komponista versiju dziesmai Klusa nakts, svēta nakts un darbu Gaismas Dievs, kas tapis, iedvesmojoties no Jēkaba Graubiņa melodijas.

Savas versijas Ziemassvētku dziesmām piedāvā arī komponists Jēkabs Nīmanis, kura aranžējumā skanēs gan Klusa nakts, svēta nakts, gan Jāzepa Vītola Dievs, mīļais tētiņ. Par savu jaundarbu Naktī bira zelta rasa Jēkabs Nīmanis saka: “Izvēlējos Teodora Zeiferta tekstu, kas komponēts jau vairākkārt, un uzrakstīju tam jaunu melodiju, kas korelē gan ar folkloru, gan tradicionālu Ziemassvētku korāli, veidojot jaunu un interesantu sajūtu.”

Savukārt, Ievas Salietes izpildījumā dzirdēsim vairākas daļas no Codex de Faenza – 15. gadsimta manuskripta, kurš līdz mūsdienām atnesis senākos taustiņmūzikas darbus.

Ar programmu KLUSA NAKTS, SVĒTA NAKTS vokālā grupa Putni šogad noslēgs  savu 25. jubilejas gadu, kas bijis bagāts koncertiem un panākumiem arī ārpus Latvijas. Šis gads Putniem bijis ražīgs sadarbības laiks ar vairākiem latviešu komponistiem –  šogad atskaņoti Georga Pelēča, Selgas Mences, Līvas Blūmas un Annas Veismanes jaundarbi –, tāpat baznīcās visā Latvijā izskanējusi programma Sv. Hildegardes dziedājumi, kas veltīta viduslaiku mistiķes Bingenes Hildegardes radošajam mantojumam un tapusi kopā ar katoļu priesteriem. Putni šogad koncertējuši visdažādākajām auditorijām – divu nedēļu koncerttūrē ASV klausītājiem sniegts plašs ieskats latviešu mūzikas mantojumā, savukārt skolēni Latvijā projekta Skolas soma ietvaros iepazīstināti ar laikmetīgo mūziku programmā Vārds un mūzika. DaDa.

Dziemas KLUSA NAKTS, SVĒTA NAKTS 200 gadu jubilejas koncertus organizē Kultūras biedrība SPEKTRS un DIGG DEEP MGMT. Koncerti notiks:

Svētdien, 9.12. plkst. 17.00 Ķekavas Ev. luteriskajā baznīcā Piektdien, 14.12  plkst. 19.00 Ogres Ev. luteriskajā baznīcā Svētdien, 16.12. plkst. 19.00 Rīgas Jaunajā Svētās Ģertrūdes Ev. lut. baznīcā Sestdien, 22.12. plkst. 19.00 Smiltenes Ev. luteriskajā baznīcā Svētdien, 23.12. plkst  18.00 Liepājas Sv. Jāzepa katedrālē Otrdien, 25.12. plkst. 18.00 Kuldīgas Sv. Annas Ev. lut. baznīcā Trešdien, 26.12. plkst.  17.00 Dobeles Ev. luteriskajā baznīcā.

Biļešu cenas iepriekšpārdošanā Biļešu paradīzes kasēs 10€. Koncerta dienā biļetes varēs iegādāties stundu pirms koncerta pie ieejas baznīcā, biļešu cena 12€. Koncertā Rīgā ieeja par ziedojumiem. Koncertus atbalsta VKKF, Rīgas Dome, Ogres novada pašvaldība, Liepājas dome, Ķekavas novada pašvaldība, Dardedze hologrāfija, LR3 Klasika.

» Lasīt vairāk