Skip to content

Makree izdod dziesmu ar Londonā bāzēto ierakstu kompāniju ‘Wh0 Plays Records’

Elektroniskās mūzikas producents un dīdžejs Makree (Mārtiņš Makreckis) izdevis singlu ‘Heading South’ Londonā bāzētās ierakstu kompānijas ‘Wh0 Plays’ paspārnē. Ar šo ierakstu kompāniju Makree jūnija sākumā izdeva singlu ‘Told You Once’, to savos  DJ setos nospēlēja Tiesto, Guz, Illyus Barientos un citi deju mūzikā atzīti vārdi.

“Pirmo reizi izdzirdot dziesmā esošo indiešu vokālu, man radās idejas kā šo pārstaisīt par deju mūzikas dziesmu. Pēc pirmo versiju atskaņošanas savos DJ setos, saņēmu labu reakciju no cilvēkiem, kas mani pārliecināja ideju pēc iespējas ātrāk pabeigt un laist pasaulē,” par relīzi stāsta Makree.

Kopš Makree sadarbības ar britu mūzikas producentu Secondcity, kuru kopdarbu ‘Never Been In Love’ izdeva Sony UK izdevniecība, latviešu mūzikas producents izdevis vairākus ierakstus ar Meksikā, Anglijā, Nīderlandē un Austrālijā bāzētām ierakstu kompānijām.

Ierakstu kompāniju ‘Wh0 Plays’ vada Britu DJ duets Wh0, kurš izdevis dziesmas ar ierakstu kompānijām Sony Music, Toolroom records u.c.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit