Skip to content

Makree un Justs izdod dziesmu ar Londonā bāzēto ‘Eton Messy Records’.

Elektroniskās mūzikas producents un dīdžejs Makree sadarbībā ar dziedātāju Justu ir parakstījuši līgumu ar Londonā bāzeto ierakstu kompāniju Eton Messy Records par dziesmas ‘Position in Here’ izdošanu.

Dziesmas galvenā versija jau tikusi iekļauta Justa debijas albumā “Here I Am”, papildus tam, Eton Messy Records izdos arī dziesmas club un dub versiju. Dziesmā piedalījušās arī latviešu dziedātājas Dvines.

“Mana pirmā sadarbība ar Eton Messy notika šajā vasarā, kad viņi savā kanālā augšupielādēja manu dziesmu LVE,” par sadarbību stāsta Makree. “Eton Messy jau ilgi ir viens no līderiem jaunās mūzikas prezentēšanā, viņu YouTube kanālam ir vairāk kā 400’000 abonamentu, tā ir lieliska platforma, kur sevi parādīt.”

Makree ša gada sākumā parakstīja līgumu ar Sony Music Anglijas ofisu par 3 singlu izdošanu. Pirmais no trim singliem ir kopdarbs ar britu producentu un dīdžeju Secondcity. Dziesma “Never Been in Love” tika izdota marta sākumā un jau vairākkārt tikusi atskaņota prestižajā BBC Radio1 deju raidījumā ar Annie Mac, platformā Spotify straumēta vairāk kā 1’000’000 reižu un tā guvusi lielu atbalstu no Eiropā vadošajiem dīdžejiem kā Oliver Heldens, Disclosure, Sam Feldt, Claptone, Danny Howard u.c.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit