Skip to content

Mākslas un mūzikas vakars sēņu tematikā kultūrtelpā “Tu jau zini kur”

Ceturdien, 14. oktobrī, plkst. 19:00, kultūrtelpā “Tu jau zini kur” notiks audiovizuālā projekta “Waterflower” jaunākā singla un videoklipa “Mycelium (Step By Step)” prezentācija. Uz skatuves pasākumā kāps arī performances mākslinieki, elektroniskās mūzikas izpildītājs “Vacaca” un bītmeikeris “Oriole”.

Vakara pirmajā daļā mākslinieces Ilva Minajeva, Līva Igovena, Mingaile Kola un Ketija Riteniece sniegs performances, tajās dažādi iesaistot vakara galveno vadmotīvu – sēnes,  piedāvājot ne tikai notikumus vērot no malas, bet arī tajos iesaistīties apmeklētājiem.

Muzikālajā pasākuma daļā uz skatuves kāps jaunais elektroniskās mūzikas izpildītājs, noise-pop megasistēma “Vacaca” un bītmeikers un producents “Oriole”, kurš elektronisko mūziku veido vairāk nekā piecpadsmit gadus un ir viens no atzītākajiem šīs jomas pārstāvjiem Latvijā.

Vakaru noslēgs audiovizuālais projekts “Waterflower”, kas kopš 2015. gada pēta dažādas metodes, kā performancēs izmantot dzīvus augus, tos pārvēršot par skārienjūtīgiem sintezatoriem un MIDI kontrolieriem. Šī uzstāšanās nebūs izņēmums – māksliniece prezentēs jaunāko dziesmu, ko veidojusi, sintezējot gaileņu bio-datus. Skatītājiem tiks ekskluzīvi prezentēts arī dziesmas videoklips, iedvesmots no no 90. gadu popkultūras un multfilmām. Dziesma “Mycelium (Step By Step) ir tapusi ar AKKA/LAA autora stipendijas atbalstu. Pasākumā prezentētais singls un mūzikas video straumēšanā būs pieejams tikai no 14. novembra.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit